Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yaşam sizin için ne ifade ediyor?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

yaşamak 'sabretmektir' yaşamak , 'imtihandır.' Bizden kötü durumda olanları düşünüp şükr etmemiz gerekir aslında. kim bu soğukta şuan dışarda olmayı ister kii.. bizden kötü durumda olanları düşünüp şükredelim halimize. Her canlı bir gün ölümü zaten tadacak hepimiz zaten öleceğiz yaşadığımız günlerin tadını çıkarmaya bakalım.. Çıkan bütün olumsuzluklara karşı !

Yorum

hiçbir şeyyy
      IşIk VER BANA !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: labusra View Post
        yaşamak 'sabretmektir' yaşamak , 'imtihandır.' Bizden kötü durumda olanları düşünüp şükr etmemiz gerekir aslında. kim bu soğukta şuan dışarda olmayı ister kii.. bizden kötü durumda olanları düşünüp şükredelim halimize. Her canlı bir gün ölümü zaten tadacak hepimiz zaten öleceğiz yaşadığımız günlerin tadını çıkarmaya bakalım.. Çıkan bütün olumsuzluklara karşı !
        söylediklerinde yüzde yüz haklısın ama onu yapmak sorun
        bu gün hastaneye gittiğimde gördüklerim bile yetiyor şükretmeye
        ama geçmiyor içimdeki sıkıntı beni boğuyor

Yorum

yaşam benden aldıkları götürdükleri pek çoğuna kazaandırırken benim hep kaybedenler kulisinde baş rollerde olduğum yer.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: depresyondayım View Post
            söylediklerinde yüzde yüz haklısın ama onu yapmak sorun
            bu gün hastaneye gittiğimde gördüklerim bile yetiyor şükretmeye
            ama geçmiyor içimdeki sıkıntı beni boğuyor
            Bence sen bunu atlatabilirsin mesela adını değiştirerek. 'depresyondayım' insanın gerçekten depresyona giresi geliyo. Benim böyle konuştuğuma bakma bende senin durumundayım fakat hiçbirşey kabullenmek istemiyorum. 'ben iyiyim' diyorum kandırıyorum kendimi hep.. sende böyle yapmaya çalış belkide herşey daha güzel olacak. şuan herşey üst üste gelmiş durumda durumum berbat derslrim berbat bu yıl sınava giricem ama yinede 'ben iyiym' diyorum.. kendimi kandırsamdaa...

Yorum

Allaha şükür. Şeytanın şerrinden , vesveselerinden ve kötülüklerinden Allah'a sığınırım.

Yorum

salak bi hayat işte))

Yorum

Aslında bu sorunun cevabı yok. Çünkü hayatın bir anlamı yok. Hayata anlam katan insanın kendisidir. Ne ifade ettiği herkese göre değişir. Doğrusu benim için ne ifade ettiğini söylemek güç. Bunu kelimelerle açıklamak zor çünkü.

Yorum

bilmiyorum hiç bi fifrim yok

Yorum

hayal kırıklıkları.....

Yorum

acı ve keder

Yorum

yaşam benim için bir şey ifade etmiyor yaşıyorum öylesine...düşünüyorum da belki bir çocuğum olsa hayat bana anlamlı gelebilecek. seviyorum seviliyorum ailem başımda büyük sıkıntılarım yok ama nedense bu hayatı sevemedim sevmiyorum.

Yorum

İşleniyor...
                          X