Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çok yorgun hissediyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Çok yorgun hissediyorum

Son bir haftadır kendimi çok kötü hissediyorum, dayak yemiş gibiyim, kolumu bile kıpırdatmaya üşeniyorum, sürekli uyumak istiyorum yada sessiz bir yerler arıyorum ama malesef oda bizde yok... Bu halden biran önce kurtulmam lazım ama nasıl???????
    Bu arada geçen hafta bir şeye kafamı taktım ondan sonra böyle oldum, büyük bir hayal kırıklığı yaşadım, kesin olur gözüyle bir iş görüşmesine gittik ama sonuç hiç beklemediğim gibi çıktı ve ben haddinden fazla üzüldüm, ve o gün bugündür kendimi toparlayamadım.
    Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

hocam noldu yaa ?? arada oluyor ama böyle,,inş en kısa zamanda biter bu süreç...

Yorum

Ceyda hoca kim canım? İlaç kullanıyorum bir aydır ama, sinir ilacı değil, uyku yapmıyor kullandığım ilaçlar.
      Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

Ben de aynı problemi yaşıyorum, bu yüzden 5 gündür stimol isimli bir ilaç takviyesi kullanıyorum. Kronik yorgunluğun tedavisinde kullanılıyormuş, halsizlik, isteksizlik için. Şu ana kadar yorgunluğuma olumlu etki etmedi ama 5 gündür sabahları 7-7.5 te kalkıyorum ilaçtan önce malesef kalkamıyordum. Netten bir araştır istersen.
        Her şey güzel olacak...

Yorum

sevdecim, mevsim değişikliği, grip salgını, aşırı stres, vitamin eksikliği vs vs.. bir sürü nedeni olabilir bu yorgunluk halinin. beslenmene ve moralini yüksek tutmaya dikkat et. her şey olacağına varır. hayırlısı böyleymiş senin için. üzülme hadi..
          Bir şey yap, güzel olsun.. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor?
          Öyleyse güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz.. Beceremez misin? O zaman güzel bir şeye başla..
          Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü; her insan ölecek yaşta…

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

Ben ilaçtan ziyade biraz olumlu bir bakış açısı ve hayatta ki en önemli şeyin senin olduğunu öğrenmeni ve aynı zamanda temiz hava artı C vitamini öneriyorum..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sevde_ View Post
              Ceyda hoca kim canım? İlaç kullanıyorum bir aydır ama, sinir ilacı değil, uyku yapmıyor kullandığım ilaçlar.
              ben karıştırdım galiba isimleri,,kusuruma bakmayın umarım kısa zamanda geçer bu yorgunluk hali..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sevde_ View Post
                Son bir haftadır kendimi çok kötü hissediyorum, dayak yemiş gibiyim, kolumu bile kıpırdatmaya üşeniyorum, sürekli uyumak istiyorum yada sessiz bir yerler arıyorum ama malesef oda bizde yok... Bu halden biran önce kurtulmam lazım ama nasıl???????
                Bu arada geçen hafta bir şeye kafamı taktım ondan sonra böyle oldum, büyük bir hayal kırıklığı yaşadım, kesin olur gözüyle bir iş görüşmesine gittik ama sonuç hiç beklemediğim gibi çıktı ve ben haddinden fazla üzüldüm, ve o gün bugündür kendimi toparlayamadım.
                Geçmiş olsun sevde .

Anladıgım kadarıyla yaşadıgın olay eski rahatsızlgını tetiklemiş ,buda seni gerek ruhen gerekse fiziken çok etkilemiş .Senin ne kadar guçlu bir kız oldugunu çok iyi biliyorum ve bu durumuda atlatacagından kesinlikle eminim .

Sen çok çok daha kötulerini yaşadın ve o zor gunleri atlatıp kendini toparlamasını bildin .Yapacagın tek şey her işte bir hayır var deyip ,kaldıgın yerden hayata devam etmen .

Belkide böylesi senin için çok daha hayırlı olacaktır .
                ANCAK ANLATABİLDİGİNİZ KADAR , ANLAYABİLİRİM .

Yorum

İşleniyor...
                X