Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hastalıklara son! Yepyeni bir sayfa açalım!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Orjinal yazı sahibi: cymbalta
    iki ilacımı bıraktım doktor kontrolüünde şimdilik iyiyim
    yüksek lisansa başlıyorummmmmmmmm
    eee daha nolsun dimi ama
    süperrrrrr yaaa,,tebriklerr çokk sevindim

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: abosenong
      Bu taktik benmde aklıma gelmişti 4 aylık bi çabadan sonra bende işe yaramadığını gördüm ve bıraktım yine derin umutsuzluğa gömüldüm ama fark ettim ki hata yapıyorum.. düşüncelere dayanamazdım ama gördüm ki insan anlamadan da yaşayabiliyomuş bu sorulara ve o sese karşı hayat devam edebiliyomuş bazen onun varlığını unutyomuş insan yani öyle zannnettiğim gibi değilmiş her anın acı çekerek geçse de acıyada alışıyomuş insan. şair ne der "acı içini yakan bi ateşse eğer; söndürme nu onunla ısınmayı öğren!"
      bence bidaha denemelisin..iyi olmak,,biraz mutluluğu yaşayabilmek,,sıkıntılardan biraz sıyrılabilmek insana ayrı bir keyif veriyor..umarım sıkıntıların kısa zamanda biter ve gerçekten mutlu olursun..

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: sertralin
        ne oldu yeni sayfalar açabildiniz mi hayatınızda...

Mad men dizisinden aklıma geldi, kadın ve erkek tartışıyorlar kadın diyor ki;

- sadece yeni bir başlangıç yapmak istedim.

Erkek cevap veriyor;

- yeni başlangıç diye bir şey yoktur. Hayat devam eder.
        yeni bir sayfa derken ,zaten hipotriodi hastasıyım EN AZINDAN günlük hayatta kullandığım ilaÇ sayısı azaldı.ilaÇsızda mutlu olabiliyorum .arada zıvanadan çıkıyorum tabi.

Yorum

• sabretmeyi öğreneceğim demiştim, öğrendim. hatta bunu öğreneceğim diye acı bile çektim. bir işe yaradı mı? şimdilik hayır.
          demek ki neymiş..? ilişkiyi bitiren sabırsızlığım değilmiş.. bunu öğrendiğim iyi oldu. neredeyse terk edildiğime sevineceğim..

yeni bir sayfa daha........
          Bir şey yap, güzel olsun.. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor?
          Öyleyse güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz.. Beceremez misin? O zaman güzel bir şeye başla..
          Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü; her insan ölecek yaşta…

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

• [QUOTE=platonik;161671]sabretmeyi öğreneceğim demiştim, öğrendim. hatta bunu öğreneceğim diye acı bile çektim. bir işe yaradı mı? şimdilik hayır.
            demek ki neymiş..? ilişkiyi bitiren sabırsızlığım değilmiş.. bunu öğrendiğim iyi oldu. neredeyse terk edildiğime sevineceğim..

yeni bir sayfa daha........[/QUOT
            yeni sayfanda hep güzel şeyler yazması dileğiyle...geçmişe bakıp sakın üzülme yaşanması gerekiyordu ,yaşandı ve bitti diye düşün.

Yorum

• yaşandı, bitti. bir daha yaşanacak, bir daha bitecek.sonra bir daha yaşanacak, bir daha bitecek ve ben yine aynı şeyi yapacağım, hep aynı şeyi yapacağım, yaşandı ve bitti diyeceğim.
              bunun tesellisi yok.. zaman yaralarını sarmıyo, sadece üstünü örtüyor. yani zaman da ilaç değil. sen paşa paşa acını yaşıyorsun.biraz daha nasırlaşıyorsun o kadar...
              Bir şey yap, güzel olsun.. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor?
              Öyleyse güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz.. Beceremez misin? O zaman güzel bir şeye başla..

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

• yok yok ben hala zamanın en iyi ilaç olduğunu düşünenlerdenim.acı mutlaka hafifler sen yeter ki kabuğu kaldırma işte o zaman yaran kanar.

Yorum

• derdim yarayı iyileştirmek değil, orada dursun ama kanamasın yeter. başkaları uğraşmasa bir de...
                  neyse sanırım başlığı sabote ettim bu iç karartıcı konuyla, özür dilerim. size de çok teşekkür ederim.
                  tertemiz sayfalarınız olsun...sevgiyle..

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: platonik View Post
                    derdim yarayı iyileştirmek değil, orada dursun ama kanamasın yeter. başkaları uğraşmasa bir de...
                    neyse sanırım başlığı sabote ettim bu iç karartıcı konuyla, özür dilerim. size de çok teşekkür ederim.
                    tertemiz sayfalarınız olsun...sevgiyle..
                    hepimiz zaman zaman duygusala bağlarız ..bi kere bile arama tuz olur yarana...

Yorum

• bugün doktor kontrolüm vardıııı,,iğrenç geçtii ya çok mutlu olmayıda,,enerjili,,neşeli ,,hatta gülücükler dağıtmayı bile psikiyatri denilen bilim normal karşılamıyor enerji fazlalığı yaşamanın neresi garip hiç anlayamadım doğrusu ne güsel işte eskiden yapması çok zor gelen şeyleri artık gözüm kapalı yapabiliyorum ama yokkkk doktoruma hiç yaranamıycam ben bunu anladım...ehiehii ..yinede seviyorummmm doktorcuğumuuuuuu...

Yorum

• hiçkimse için birdaha ağlamayacağım!

Yorum

İşleniyor...
                        X