Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hastalıklara son! Yepyeni bir sayfa açalım!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Hastalıklara son! Yepyeni bir sayfa açalım!

Arkadaslar gelin ufacık bir anlaşma yapalım..bu geceden itibaren kaç gün kendimizi iyi hissedicez,kaç gün mutlu bi yaşam sürücez..kaç gün sağlıklı insanlar gibi davranabilicez..sağlıklı insanlardan bir farkımız olmamalı,,yaşam bizim kontrolümüzde olmalı,istesek başarabilmeliyiz..yaşamımızı biz yönlendiriyorsak kısa bir sürede olsa gerçekten mutlu olmayı başarabilmeliyiz..neden olmasın? bir saat,,iki saat,,5 saat,,1 gün..ama denesek bi kerecik..herkes gibi yaşamaya çalışsak hayatlarımızı..1 gün bile olsa,doya doya,tadını çıkara çıkara yaşasak..ne dersiniz? böyle bir anlaşma yapılabilir mi???sıkıntılar bikaç günde olsa ertelenebilir mi?

ben varım.
    Bir şey yap, güzel olsun.. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor?
    Öyleyse güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz.. Beceremez misin? O zaman güzel bir şeye başla..
    Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü; her insan ölecek yaşta…

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

ozaman yarın sabah uyanınca başlıcak anlaşma yarın bambaşka bir gün olsun...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sertralin
        Hehe... Tabii... Biz sanki istemiyoruz bunu.
        tamam ozaman sen bişey yapmak zorunda değilsin..hatta buraya benim baslığımın altına yorum yapmak zorundada değilsin...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ceydaa View Post
          ozaman yarın sabah uyanınca başlıcak anlaşma yarın bambaşka bir gün olsun...
          harika yarın, bir sonraki gün, ertesi gün... hepsi birbirinden güzel olsun :RpS_thumbsup:
          Bir şey yap, güzel olsun.. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor?
          Öyleyse güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz.. Beceremez misin? O zaman güzel bir şeye başla..

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

tamam,,yaşasın gidebildiği yere kadar..ve ben başarabileceğimize çok inanıyorum..

Yorum

bu bile yeter

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

haydi ozaman,sabah ola hayrola arada gelişmelerden haberdar et ama,,bende yazarım buraya,,merakta bırakma

Yorum

pekiii mutlaka haber vereceğim

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cymbalta
                    varım diyorummmmmmmmmmmm
                    yaşasınnnnn cymbalta,,çok sevindimm..3 kişi oldukkk

Yorum

Ceyda güzel düşünmüş ama benim gibi şizofren olan psikoz yaşayan insanlar için bazı şeyler gerçekten zor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: umbrella View Post
                        Ceyda güzel düşünmüş ama benim gibi şizofren olan psikoz yaşayan insanlar için bazı şeyler gerçekten zor.
                        rahatsızlığını yok say demiyorum ama ben..sadece tüm belirtilere rağmen mutlu olabilirsin belki,,sadece denesen,yada sadece bir gün denesen..mesela ses duyuyosan,sadece yarın ses duyduğun için mutsuz olmasan,kabullensen durumu ve herşeye rağmen hayatını yaşasan..belkide saçmalıyorum,,belkide gerçekten imkansız bir şey istiyorum..ama psikiyatrik rahatsızlıklardan dolayı artık kimse acı çekmese..

Yorum

Kimse hastalıklarla dolu bir yaşam istemez zaten

Yorum

İçelim güzelleşelim modu gibi olmuş (:

Bu oluşumu tebrik ediyor ve sonuna kadar destekliyorum...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ismael View Post
                              İçelim güzelleşelim modu gibi olmuş (:

Bu oluşumu tebrik ediyor ve sonuna kadar destekliyorum...
                              teşekkürler..

Yorum

İşleniyor...
                              X