Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hastaneye yatan var mı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• hastaneye yatan var mı

iyi akşamlar arkadaşlar hastaneye yatan var mı neler yaşadılar iyileştiler mi

arkadaşlar bi çok kişi bakıo ama kimse sölemiyo yattınız mı yatmadınız mı

Yorum

evet ben yattım ,ancak Alkol tedavisi içindi.Muğlada yattım.
      yattığım dönemin şansınamıdır bilinmez gayet iyi geçti.
      sonuç olarak ,sora tekrar başladım içmeye fakat şu an bırakmış vaziyetteyim.onun dışında diğer sorunlarım için yatmadım.zaten doktorlar zorunlu olmadıkça taraftar olmazlar hastane tedavisine.
      bazı durumlarda psikolojiyi düzeltmek yerine bozabilir.
      her zaman değil tabi.
      Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

Re: hastaneye yatan var mı

Orjinal yazı sahibi: ilksen
        Orjinal yazı sahibi: destiny89
        iyi akşamlar arkadaşlar hastaneye yatan var mı neler yaşadılar iyileştiler mi
        sevgili destiny, hastanede yatmaktan kastın "ruh ve sinir sağlığı hastaneleri" mi..?
        Eğer sorduğun buysa, bilmeni isterim ki hiç bir ruh sağlığı sorunu tekrar etmemek üzere iyileşmez..
        tabiki hastanelerde sorunun kontrol altına alınması gerektiği dönemlerde yatış tedavisi başlıyor ve hasta sadece kimyasal destekle yaşam kalitesini idame etme seviyesine geldiğinde taburcu ediliyor..
        evet demek istediğim tam da bu neden iyileşmiyor ya hayat ne kadar kötü :cry:

Yorum

ben polis zoruyla hastaneye götürüldüm. 21 gün yattım.
          orada bana yapılan tam bir işkence idi.

Yorum

inş iyileşcem eski günlerime döncem :lol: :cry:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ilksen
              tabiki.. buna inanmakla başlayacaksın hem de iyileşmeye.. düşünce gücüne inanmalısın.. iyi düşünmek güzel sonuçlara gebedir..
              ama benim kişilik yapım depresif ve karamsar buna nasıl engel olcaz

Yorum

Destiny eğer intihara meyilli değilse yada çok yoğun bir mani nöbeti yada şizofreni yaşamıyorsa bir hastayı hastaneye yatırmazlar.Yatan hastalarında yüzde 90'ından fazla daha iyi çıkar.Bazı çok ağır durumlarda beyinde lezyonlar oluşmuşsa bu hastalar sürekli kalabiliyor.Hastane daha çok hastalığın yoğun durumunu kontrol altına alır.Çıktıktan sonra ilaçların düzenli alınması hastayı daha iyi bir duruma getirir ve daha sonrada hayatını biraz daha dikkatli yaşaması gerekir.Hastaneye yatıpta çıktım ama durum değişmedi diyen insan bilki yalan söyler çünkü hastaneye yattığı anı neredeyse hatırlamaz yada hatırlasada durumunun ciddiyetinin farkında değildir.Daha sonra tekrar hastalandıysa yada çıktıktan sonra tedavi tamamlanmadıysa bu ayrı bir başlık olur ki konuylada ilgisi yok.Bu sitedeki en ağır hastalar dahi doktoruna gidip yatmak istiyorum dese yatırmazlar hastaneye.Ya hastada tamamen kontrol kaybı olacak, yada intihara teşebbüs...Sen takılma bunlara.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: viajante
                  Destiny eğer intihara meyilli değilse yada çok yoğun bir mani nöbeti yada şizofreni yaşamıyorsa bir hastayı hastaneye yatırmazlar.Yatan hastalarında yüzde 90'ından fazla daha iyi çıkar.Bazı çok ağır durumlarda beyinde lezyonlar oluşmuşsa bu hastalar sürekli kalabiliyor.Hastane daha çok hastalığın yoğun durumunu kontrol altına alır.Çıktıktan sonra ilaçların düzenli alınması hastayı daha iyi bir duruma getirir ve daha sonrada hayatını biraz daha dikkatli yaşaması gerekir.Hastaneye yatıpta çıktım ama durum değişmedi diyen insan bilki yalan söyler çünkü hastaneye yattığı anı neredeyse hatırlamaz yada hatırlasada durumunun ciddiyetinin farkında değildir.Daha sonra tekrar hastalandıysa yada çıktıktan sonra tedavi tamamlanmadıysa bu ayrı bir başlık olur ki konuylada ilgisi yok.Bu sitedeki en ağır hastalar dahi doktoruna gidip yatmak istiyorum dese yatırmazlar hastaneye.Ya hastada tamamen kontrol kaybı olacak, yada intihara teşebbüs...Sen takılma bunlara.
                  ben merak ettiğimden sordum eğer yararlı oluyorsa olabilir diye düşündüm ama dediğin gibi benim tek sorunum takıntı o da hiç bi zaman hastanelik değil

Yorum

BEN 2 KERE BAKIRKÖY RUH VE SİNİR HASTALIKLARINDA YATTIM SEBEP HAYATIMA SON VERME İSTEYİ 7 KEZ İNTAHARA TEŞEBBÜS ETTİM.İLK YATTIĞIMDA 30 GÜN YATTIM SONRA 4 GÜN İNTAHAR ETMEYE KALTIM CAMLA 80 YERİMDEN KESTİM KENDİMİ AMA ÇOK DERİN DEĞİL HER YERİM KAN OLDU VEYERLERİ ÇOK ACIDI AMA BU MANİ ATAĞIYDI AMA AMACIM ÖLMEK DEĞİLDİ.HASTANEYE GELİNCE PEK İYİ BİR YER DEĞİL AMA DOKTORLAR İYİ BENCE EN İYİ TEDAVİ YÖNTEPİ TERAPİ ŞUAN HAFATALIK TERAPİ GÖRÜYORUM VE DÖRT İLAÇ KULLANIYORUM.YARDIMCI OLABİLDİYSEM SEVİNİRİM
                    ÖLMEK TEK ÇARE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: neyzenlenin
                      ben polis zoruyla hastaneye götürüldüm. 21 gün yattım.
                      orada bana yapılan tam bir işkence idi.
                      şikayetçi olmadın mı?

Yorum

İşleniyor...
                      X