Duyuru

Collapse
No announcement yet.

4 Gecedir aynı kabusu görüyorum Neden?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 4 Gecedir aynı kabusu görüyorum Neden?

arkadaşlar gündüzleri iyi de olsam ,geceleri pekde iyi geçmiyor benim için.
    :arrow: 4 gecedir okulda olduğumu ve mezun olduğumu bildiğim halde müdürün zoruyla okula gelmem konusunda tehtit edildiğimi görüyorum :!:
    göya geçemediğim dersler varmış,ve benden diplomamıgeri istiyor Müdür.
    Okuldan kaçtığımı,ve devamlı peşimde olduklarını görüyorum.
    tanımadığım bir bölgeymiş ve geçen otobüslere bakıyorum,hangisine bineceğimi bilemiyorum.her an yakalanıcak mış gibi hissediyorum.
    :arrow: Dün gece de okuldan birileri beni kıstırıyorlar,O anda bağırarak küfür ediyorum(gerçekte) :!: yarı uyanır oluyorum.sora tekrar uyuyorum ve kabus devam ediyo.

bunun Neyle ilgisi olabilir :?:
    acaba seraquel denmi? Nerviundan mı :?:
    Çünki yatarken yarım (N) bir (S) alıp uyuyorum.
    Yoksa bambaşka bir sorunum mu var :?:
    Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Öncelikle rüyalarını hayıra yoralım gothicacım..

2 sene nervium kullanan biri olarak söylüyorumki bu tür rüyalar görmen çok normal.Hatta ben daha kötülerini görüyordum.Biri beni bıçaklıyor, kovalıyor, ben kaçıyorum vs..ya da yanımdakini bıçaklıyorlar falan..

Ama doktorum ben söylemeden daha, "kötü rüyalar görüyorsun değil mi" demişti..Benim yaşadığım travmanın da etkisi var.

Fakat sende hayatında bildiğim kadarı ile bir kaç travma yaşadın.. :roll:

Bu nedenle telaşmana gerek yok canım, ya da başka bir rahatsızlığım var mı diye düşünmen gereksiz..psikolojik sorunları olan insanların bu tür kabuslar görmesi çok normaldir..

Rüyana gelince.. :roll: 4 gecedir görmüş olman biraz tuhaf..aynı rüyayı yani..bende olsam altında birşeyler aradım.

Yorumlayayım mı.. :roll: hiç anlamam..sadece sana özel..Bence ahiretle ilgili bir işini yarım bırakmışsın, diplomanda senin cennetin anahtarı, yarım kalmış işlerin var, ancak o zaman anahtar teslim edilecek..

(tamamen kendi yorumum, kendi uydurmam..rüyanı okurken içimden geçti..gevezelik ettim biraz.. )

Yorum

Vallaha Gülben bu Kabusların nedeni belli oldu kanımca.
      Pese Ablamı kaybettimizin bi işaretiydi.
      ben anlıyamadım tabi,haberi okuyunca kalbimden bir parça koptu sanki.
      Çok özlicem Ablamı,bu gün kara bi gün benim için.
      çok üzgünüm.......
      kendime nasıl gelicem bilemiyorum.
      Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

Ben nasıl kendime gelicem..

Tam 3 gündür gözüm çok kötü bir şekilde seğiriyordu, sitede bile kaç kere bahsettim.Ve aslında gözümün seğirmesinin pese anne ile alakalı olduğu içime doğuyordu, ben kabul etmek istemesemde..

Bu sabaha karşı öyle rüyalar gördümki anlatamam..Sürekli akreplerle uğraştım.Her yeri bütün evimi, bütün her yeri sarmıştı, birini öldürdükçe biri çıkıyordu, çok kötü etkilendüm rüyamdan..

Hiç yemek bile yemedim, üstüste bir sürü sigara içtim..

Pese anne için bir kere hastalanmışım çok mu..

Yorum

evet üzülücez Pese ablamız için,unutmıycazda.
          Ama bence O bizim kötülememizi istemezdi.
          bence O bize miras bıraktı iyiliği,faydalı olmayı,dirençli olmayı.
          Özelesekte Ablamız kalbimizin bi köşesinde hep olucak.
          Sende bunu biliyosun Gülben.Ablamız bizi şimdi diğer taraftan görüyor.
          Onu üzmeyelim ve dirençli olalım.Üzülelim ama kendimizi bırakmıyalım.
          çok direndim ve bu gün içmedim.içseydim ablam da kızardı eminim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gothica
            evet üzülücez Pese ablamız için,unutmıycazda.
            Ama bence O bizim kötülememizi istemezdi.
            bence O bize miras bıraktı iyiliği,faydalı olmayı,dirençli olmayı.
            Özelesekte Ablamız kalbimizin bi köşesinde hep olucak.
            Sende bunu biliyosun Gülben.Ablamız bizi şimdi diğer taraftan görüyor.
            Onu üzmeyelim ve dirençli olalım.Üzülelim ama kendimizi bırakmıyalım.
            çok direndim ve bu gün içmedim.içseydim ablam da kızardı eminim.
            Harikasın gothica..yukarıdaki mesajım durumu öğrendiğimde ilk yaptığım yorumdu..şimdi aynen senin gibi düşünüyorum.Hatta bir başka başlıkta da ben sana moral verdim.Birbirimizden habersiz birbirimize moral veriyoruz..

Pese anne her zaman bizim sağlıklı ve mutlu olmamızı isterdi..kesinlikle..

Yorum

Bu arada şimdi aklıma geldi..içki içmek mi..ASLA.. :x

Öyle bir azarlardım ki yanımda olsan.. :!:

Neden hep üzüldüğünde içkiye sığınıyorsun..anlamıyorum..hemde seni başka bir insana çevirdiği halde.. :?

Yorum

Vallaha Gülben bu Kabusların nedeni belli oldu kanımca.
                Pese Ablamı kaybettimizin bi işaretiydi.
                ben anlıyamadım tabi,haberi okuyunca kalbimden bir parça koptu sanki.
                Çok özlicem Ablamı,bu gün kara bi gün benim için.
                çok üzgünüm.......
                kendime nasıl gelicem bilemiyorum.
                evet gothica ...senin ve gülbenin rüyaları doğru çıktı ...
                bazılarına saçma gelebilir ama benim böyle şeylere inancım vardır ...senin de başın sağolsun gothica...
                bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

sağ ol Ranil.hepimizin başı sağ olsun.
                  merak etme gülben içmicem.Öyleyse Ablama bir sözüm olsun bu her kötülediğimde içkiye sarılmak yok.

Yorum

sağ ol Ranil.hepimizin başı sağ olsun.
                    merak etme gülben içmicem.Öyleyse Ablama bir sözüm olsun bu her kötülediğimde içkiye sarılmak yok.
                    Tamam gothica, bu sözünü unutma lütfen, bu senin pese anneye sözün olsun.Artık içmek yok, üzüldüğünde içkiye sarılmak yok..İçki içmek aklına gelirse pese anneyi hatırla lütfen.. :!:

Pese anne bu sözünü duysa çok mutlu olurdu..

Bu ilk başta pese anneye sonra da bana bir sözün olsun..

Yorum

süpersiinn gothica ..hep böyle düşün emi ..

iyi akşamla r....
                      bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

gothica arkadaşım, bilinçaltında "birşeyleri kaybetme korkusu" var sanıyorum, çünkü rüyanda kayıp duygusu hakim, sanırım birşeyleri yitirmekten korkuyorsun, sahip olduğun şeyleri kaybedeceğinden endişeleniyorsun, bu duygular diplomanın geri alınmak istenmesi şeklinde sembolleşmiş rüyanda

Yorum

İşleniyor...
                        X