Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kendimizi tanıyor muyuz?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kendimizi tanıyor muyuz?

Şimdi desem şu üyeyi nasıl bilirsiniz herkes birşeyler yazacak,kendinizi nasıl bilirsiniz daha zor bir soru buyrun bakalım kendimizi ne kadar tanıyoruz?
    olumlu özelliklerinizi yazın
    olumsuz özelliklerinizi yazın
    sizi sevindiren durumları,mutlu olduğunuz anları yazın
    sizi üzen huzursuz eden durumları yazın bakalım...
    ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

.................................................. ..
    Last edited by yaren25; 13-06-2011, 11:56 AM.
    ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

Yorum

zor bir soru olmuş..
      olumlu:
      temizkalpli, iyi huylu, ahlâklı, arkadaş canlısı.

olumsuz:
      yalaka, fesat, korkak, çaresiz, hevessiz, isteksiz, olumsuz düşünen, eksik özgüvenli.

Yeni keşfettim, değer verdiğim güzel bir bayan tenime (özellikle elimi tutarsa) dokunursa çok mutlu oluyorum. İnsanlarla iletişimim güçlü olduğunda da gayet mutlu oluyorum. Ailemle birarada olduğumda vb. mutlu oluyorum

Kalabalık içinde salak durumuna düşersem, insanlarla düşük frekansta kalitesiz iletişim kurarsam, ailem karşımda tartışırsa mutsuz olurum..

Yorum

seçilmiş biriyim ben

Yorum

iyi yönleri başkası takdir etmeli kişinin sölemesi bence yersiz ama kötü yönlerimi yazim

-bazen çok gereksiz konular üzerine düşünüyorum düşünce kirliliği .p

-zamanımı çok çar çur ediyorum
          -irademi her zaman kontrol altına alamıyorum
          -bazen inatçı oluyorum
          -çok çabuk sinirleniyorum
          -düşüncelerimi ve duygularımı mimiklerime çok yansıtırım yani yüzümden herşey anlaşılır hiç bişeyi gizlemeyi beceremiyrm
          -pişmanlıklarımı derin ve uzun süre yaşıyorum
          -kıskancımda azıcık sanki .s
          -cesaretsiz

mutluyum genlde ama en ufak bi sorun beni çok üzer ve yorar daha güçlü olabilmeyi öğrenmem lazım

hee ayrıca beni bu gün mutlu eden yarın etmeyebilir çok çabuk sıkılırım fazla ilgidende sıkılırım bu da kötü bi yön ./
          ...eminim daha bi sürü var aklıma gelenler şimdilik bunlar
          "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: VvVmerveVvV View Post
            iyi yönleri başkası takdir etmeli kişinin sölemesi bence yersiz ama kötü yönlerimi yazim

-bazen çok gereksiz konular üzerine düşünüyorum düşünce kirliliği .p

-zamanımı çok çar çur ediyorum
            -irademi her zaman kontrol altına alamıyorum
            -bazen inatçı oluyorum
            -çok çabuk sinirleniyorum
            -düşüncelerimi ve duygularımı mimiklerime çok yansıtırım yani yüzümden herşey anlaşılır hiç bişeyi gizlemeyi beceremiyrm
            -pişmanlıklarımı derin ve uzun süre yaşıyorum
            -kıskancımda azıcık sanki .s
            -cesaretsiz

mutluyum genlde ama en ufak bi sorun beni çok üzer ve yorar daha güçlü olabilmeyi öğrenmem lazım

hee ayrıca beni bu gün mutlu eden yarın etmeyebilir çok çabuk sıkılırım fazla ilgidende sıkılırım bu da kötü bi yön ./
            ...eminim daha bi sürü var aklıma gelenler şimdilik bunlar
            +1
            bu kadar benzer yönümüz olduğunu bilmiyordum merve
            ve bu yazıyı yazmaktan beni kurtardığın için teşekkür ederim umarım bir sakıncası yoktur bu hazıra konmuşluğumun
            Bir şey yap, güzel olsun.. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor?
            Öyleyse güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz.. Beceremez misin? O zaman güzel bir şeye başla..
            Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü; her insan ölecek yaşta…

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

Orjinal yazı sahibi: platonik View Post
              +1
              bu kadar benzer yönümüz olduğunu bilmiyordum merve
              ve bu yazıyı yazmaktan beni kurtardığın için teşekkür ederim umarım bir sakıncası yoktur bu hazıra konmuşluğumun
              hayır tabiki (:hediyem olsun (;
              "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sertralin
                @VvVmerveVvV;

Bir dahaki sefere herkes gibi klasik fontlarla yazarsan daha güzel olur.

peki öle yaparız...

Yorum

insanı kendini anlatması kadar zor bişey yoktur sanırım ..

Yorum

Mücadeleyi ve kendimi seven biriyim...
                    GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

En sevdiğim yönüm adaletliyim, merhametliyim, çalışkanım, kuralcıyım,disiplinliyim(aslında bu huyumu ben seviyorum ama insanlar sevmiyor)tuttuğumu koparırım.
                      Kötü huyum fazla iyimserim, üşengeçim, mutfak işlerinden nefret ediyorum, tam tersi bir huya sahip olabilmeyi çok isterdim...
                      Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sevde_ View Post
                        En sevdiğim yönüm adaletliyim, merhametliyim, çalışkanım, kuralcıyım,disiplinliyim(aslında bu huyumu ben seviyorum ama insanlar sevmiyor)tuttuğumu koparırım.
                        Kötü huyum fazla iyimserim, üşengeçim, mutfak işlerinden nefret ediyorum, tam tersi bir huya sahip olabilmeyi çok isterdim...
                        :RpS_rolleyes:
                        SEVDE ÇOK MÜTEVAZİ GÖRDÜM SENİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: panik View Post
                          :RpS_rolleyes:
                          SEVDE ÇOK MÜTEVAZİ GÖRDÜM SENİ
                          Panik ciddimisin...? Bu yorumumda tam tersi gibi izlenim vermişim de...
                          Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

güya mantığıyla hareket eden ama gereksiz duygusal
                            çabucak inanan, güvenen
                            bir kere sevmeyegörsün, kendini bile unutan
                            her seferinde karar verip, sonra da böyle kendi kendini yiyip bitiren bir akılsızım ben :102:
                            Bir şey yap, güzel olsun.. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor?
                            Öyleyse güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz.. Beceremez misin? O zaman güzel bir şeye başla..
                            Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü; her insan ölecek yaşta…

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

İşleniyor...
                            X