Duyuru

Collapse
No announcement yet.

PSİkoLOJİK soRUnLArı olmasa buraya kimse bişey ywpmaz!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Top poster'daki eski üyeler niye yazmıyorlar ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: meva_ View Post
      ah ses de kalmadı..nasıl öksürüyorum..öhö öhööö...

bende özledime eski üyeleri eski zamanları..
      ama hayat işte..hiçbirşey baki değil..
      Geçmiş olsun

Yorum

katılmıyorum,ilacı bıraktım ama burdayım.

Yorum

ilaç kullanmamak ruhsal anlamda sağlıklı olmanın ölçütü müdür ? Dışarıda ilaç almayan bir sürü sapkın ruhlu insan var

Yorum

Orjinal yazı sahibi: umbrella View Post
            ilaç kullanmamak ruhsal anlamda sağlıklı olmanın ölçütü müdür ? Dışarıda ilaç almayan bir sürü sapkın ruhlu insan var
            kullanmıyorum çünkü panik atağım iyileştİ(i.2 yıl sonundaİ)eğer rahatsız olursam yeniden ilaç kullanırım.seninkisi <biraz haksız bir genelleme olmuş.toplum artık daha bilinçli.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: forte-donna
              en çok mesajı olanlardanım...anksiyetem var..ilaç kullanıyorum...bu sitede daha çok yardım amaçlı burdayım...hissediklerimi..tecrübelerimi yazıyorum...
              iyiyki varsın canımm.
              bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

Merhabalar formunuzu bugün keşfettim . ilaç falan kullanmıyorum ,psikologa da hiç gitmedim .Fakat sorunlarım var .Kutupsal odaklı otomatik düşünme dediğiniz olay bende mevcut yani iç sesimii başa çıkamıyorum ..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: forte-donna
                  hoşgeldin aramıza iç sesiyle başa çıkamayanların adresi bu site bence başlık açın ve kendinizi rahat rahat ifade edin..hem biz yorum yapalım..hem bu başlığı meşgul etmeyelim
                  Hb tesekkürler . siz özel mesaj atabiliyorsanız bana yardımcı olurmusunuz . bendaha su yukarda yazdıgımı zor buldum ) form kullanımında yardımcı olursanız sevinirim . konu açmayı yada yorum yaptıgım şeylere geri dönüşü bilmiyorum ...

Yorum

bnm de çk şükür bi rahatszlığım yk bu msj sayısı ile ilgili değil ki..öyle olsaydı en çok msjı olan en çok boş vakti olandır mantığını güdebilirdikama bnce bu da yanlış orantıD burda olmayı bişeyler paylaşmayı yorum yapmayı yazıları okumayı çok seviyorum...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: chenn View Post
                      bnm de çk şükür bi rahatszlığım yk bu msj sayısı ile ilgili değil ki..öyle olsaydı en çok msjı olan en çok boş vakti olandır mantığını güdebilirdikama bnce bu da yanlış orantıD burda olmayı bişeyler paylaşmayı yorum yapmayı yazıları okumayı çok seviyorum...
                      Eskiden mesaj sayısını şişirmek için laf olsun diye mesaj yazan çok üye vardı :RpS_thumbdn: :RpS_mad: tek smile bile gönderirlerdi Şimdi en az 10 harflik mesaj uygulaması çok yerinde oldu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: umbrella View Post
                        Eskiden mesaj sayısını şişirmek için laf olsun diye mesaj yazan çok üye vardı :RpS_thumbdn: :RpS_mad: tek smile bile gönderirlerdi Şimdi en az 10 harflik mesaj uygulaması çok yerinde oldu
                        ama keşke evet ve hayır için bu 10 karakterlik sınır olmasaydı, lazım oluyo bazen.

Yorum

çok haklısın..bence bu var olan sorunu paylaşma isteği ya da çözüm arayışı ile de ilgili..burada sorunu olanlara yardım etmek bir gönüllülük işidir...
                          Sevilmeyi bu kadar mı hak etmiyor yüreğim..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aloneeeeeee View Post
                            ama keşke evet ve hayır için bu 10 karakterlik sınır olmasaydı, lazım oluyo bazen.
                            Haklısınız

Yorum

İşleniyor...
                            X