Duyuru

Collapse
No announcement yet.

PSİkoLOJİK soRUnLArı olmasa buraya kimse bişey ywpmaz!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• PSİkoLOJİK soRUnLArı olmasa buraya kimse bişey ywpmaz!

1908 destiny89
    1799 BUTU
    1689 ranil
    1617 hale46
    1589 maviyesil
    1557 sonbaharr
    1519 Epica
    1448 bydead
    .:RpS özlenttşnşz kendiniz
    Last edited by umbrella; 03-02-2011, 01:01 AM.

bu rakamlar bu üyelerin mesaj sayıları mı?
    sorunları olmasa bu kadar mesaj yazmazlardı mı demek istiyorsunuz? :RpS_confused:
    Bir şey yap, güzel olsun.. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor?
    Öyleyse güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz.. Beceremez misin? O zaman güzel bir şeye başla..
    Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü; her insan ölecek yaşta…

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

bende McMurphy merak ettim,nerdesin dostum...forum sensiz çekilmiyor :P
      ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

Yorum

3 senede bu kadar mesaj ..yinede iyi..
        bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

Bu sitenin önceki halinde mesaj sayım 5000'den fazlaydı

Şunu da belirteyim ki benim hiçbir rahatsızlığım yok. Birçok insana faydam dokundu ve bundan dolayı mutluyum.
          Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iyimser View Post
            Bu sitenin önceki halinde mesaj sayım 5000'den fazlaydı

Şunu da belirteyim ki benim hiçbir rahatsızlığım yok. Birçok insana faydam dokundu ve bundan dolayı mutluyum.
            ilginç. hasta olmamasına rağmen psikiyatri ve psikoloji ile ilgilenen biri. böyleleri az çıkıyor. tebrik ederim.
            valla ben hasta olmasaydım psikiyatrinin semtine uğramazdım.

Yorum

serotonin sendromu ve deliryumda yardımcı olacak birilerini arıyorum Facebook=http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100002010729542

msnim== seroxat@hotmail.fr
              http://www.facebook.com/profile.php?id=100002010729542

mertt@london.com

Bir Çaresi Bulunur Elbet Çıkmazların yeniden yaşamalı

İyileştim İyiyim

Yorum

O kadar kendini özleten eski üyeler var ki , ben arada yazıyorum bazen. Yeni üyeler tanımaz lithuril vardı forumda çok özledim.

Bir de dp vardı , ses ver dp ( şu an başka nik ile yazıyor )

Kimler geldi kimler geçti diye düşünüyor insan

Yazmaya devam arada :57:
                Last edited by maviyesil; 03-02-2011, 08:51 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omerer View Post
                  ilginç. hasta olmamasına rağmen psikiyatri ve psikoloji ile ilgilenen biri. böyleleri az çıkıyor. tebrik ederim.
                  valla ben hasta olmasaydım psikiyatrinin semtine uğramazdım.
                  ben de o ilginç insanlardan biriyim
                  ve önceki portalda mesaj sayım 1000i geçmişti diye hatırlıyorum...

faydam dokunmuşsa ne mutlu..
                  Bir şey yap, güzel olsun.. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor?
                  Öyleyse güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz.. Beceremez misin? O zaman güzel bir şeye başla..

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

lithurili hatırlıyorum
                    benim de özlediğim çoookk üye var eskilerden. keşke sürpriz yapsalar ...

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mahzunane
                      Bazen "begen" button burda cok ariyorum... Güzel yorum yazanlar cok. Bende "hasta" degilim... Ama insanlarin gercek'de yasadiklari teori den cok daha farkli ve cokda enteressan. Rahatsiz olan arkadaslara tedavi yollari bulmak ve arastirmak ve bircok insana bunla yardim edebilmek bence cok güzel birsey... :RpS_blushing:
                      platonik bunu beğendi :113:

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

Yardım konusunda en fazla, insanların yazdıklarının okunduklarını hissettirmede oluyorumdur herhalde. Yoksa karşı tarafın hastalığını, psikolojik durumunu bilmeden iyi niyetli de olsa bir şeyler söylememin, hatta tavsiyede bulunmamın, bazen tehlikeli olabileceğini düşünüyorum..

Yorum

desire wardı desire...ben de onu çook özledim arkadaşlar hatırlar mısınız bilmem...

Yorum

Benimde herhangi bir psikolojik hastalığım yok. Olsa zaten çekinmeden bunu söyleyebilirim. Ama bu hiç bir zaman hasta olmayacağım manasına gelmezki. Herkes gibi benimde dönem dönem kendimle ilgili sorunlarım oluyor, Bu arada psikologa gittim, bazı konulara destek almak için, bir nevi hayat koçluğu yapsın manasında. Özellikle sormuştum, benim psikolojik bir rahatsızlığım varmı diye? hayır dedi, kaç kere sadece hashas birisisin dedi..

Psikoloji'yi sevdiğimdem, ilgim olduğundan buraya üye olmuştum. Sonra burdakilerle dertleşmek hoşuma gitti, derdimi anlatmak..İnşallah faydam olmuştur birilerine.Bu arada çok özel ve güzel dostlarım oldu burada, o yüzden buradayım, o yüzden mesaj sayım fazla işte
                            Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

Orjinal yazı sahibi: maviyesil View Post
                              Bir de dp vardı , ses ver dp ( şu an başka nik ile yazıyor )
                              ah ses de kalmadı..nasıl öksürüyorum..öhö öhööö...

bende özledime eski üyeleri eski zamanları..
                              ama hayat işte..hiçbirşey baki değil..

Yorum

İşleniyor...
                              X