Duyuru

Collapse
No announcement yet.

okb hastaları hangi ilaçları kullandınız?????

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Ben Tedavi Oldugum Zaman İlac Kullandımmı Tekrarladıgım Seyleri Nasıl unutcam Yada Yarın kendiliğinden unutucakmmı CEVAP VERİN sevinirim

Yorum

Okb Ye Bildiginiz Butun Dualerı Edinki Baskalarına Bulaşmasın Yarbbimden Dilerimki Herkez İğleişir Ben Okbnin 4 Yılına Giremecem Ve Kelime Tekrarlıyıcı okb li bir Hastayım Cok Kotu Bir Seyler Tekrarlıyorum Ve Tek Oğrenmek İştedigim Seyde Ben İlac ve tedavi Gordugumde Beynim Yarın Tekrarladıgım Seyleri Unutcakmıyım Yoksa Beynim Kendimi Takıntıları Bırakacak Ve Unutucak Bidaha Duydugumda Etkilenmicekmiyim ????????? soylermisininizzz lutfen

Yorum

Okb Ye Bildiginiz Butun Dualerı Edinki Baskalarına Bulaşmasın Yarbbimden Dilerimki Herkez İğleişir Ben Okbnin 4 Yılına Giremecem Ve Kelime Tekrarlıyıcı okb li bir Hastayım Cok Kotu Bir Seyler Tekrarlıyorum Ve Tek Oğrenmek İştedigim Seyde Ben İlac ve tedavi Gordugumde Beynim Yarın Tekrarladıgım Seyleri Unutcakmıyım Yoksa Beynim Kendimi Takıntıları Bırakacak Ve Unutucak Bidaha Duydugumda Etkilenmicekmiyim ????????? soylermisininizzz lutfen

Yorum

kelime tekrarı takıntısı olan birini bulup sorman lazım

Yorum

Doktor bana okb + m.depresyon teşhisi koymuştu, ilaç olarak da prozac ve redepra yazmıştı......

Yorum

Lutfen Kelime Takıntısı Olan Ve Geçmiş Bana Birini Arıyorum Lutfen Yardımcı Olun Sevinirim Varsa Ole Arkadas Yazdıgım Seyi Cevap Versin lutfen rıca ederim arkadasım

Yorum

Tedavi Olmya Karar Verdim Son Yola Cıkmadan Sunu Oğrenmek İştiyorum Ben Tedavi+ilac Kullanırsam Beyin Tekrarladıgım Seylerimi Unutuyo Yoksa O Kelimeyi Duyunca O kelimeyle Tekrarladıgım Seyimi hatırlamıyo yoksa Beyin Terrarladıgım Seylerimi Dusunca Hiç Bisi Olmamıs Gibi Oluyo Yoksa Tedavi Oldugun Zamn Zamnla Hepsinimi Unutuyo????? Lutfen Cvp Yazında Yarın Bende Tedavi Olmaya Gideyim

Yorum

İşleniyor...
                X