Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yarın 25 Aralık, Doğum Günüm...: (

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Yarın 25 Aralık, Doğum Günüm...: (

Yarın 23 e gireceğim...
    Keşke hep çocuk kalsaydım. İnsan büyüdükçe dertleri de onunla beraber büyüyor Boşa geçen ömrüme üzülüyorum, gençliğimi yaşayamadan yıllar akıp gidiyor.: (
    Her şey güzel olacak...

doğum günün kutlu olsun inş her şey geçecek yeni yıl mutluluk geetirsin sana hepimize

Yorum

Öyleyse senin için yeni yaşının sana şans ,başarı,mutluluk getirmesini diliyorum.
      üzüntülü de olsak ,bana göre ;Pese ablamızın vasiyetini yerine getirmeliyim.
      Yeni yılın da hepimiz için olumlu gelişmelere vesile olmasını diliyorum.
      Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gothica
        Öyleyse senin için yeni yaşının sana şans ,başarı,mutluluk getirmesini diliyorum.
        Şimdi çok mutlu oldum gothica..inan pese annenin gidişinde kendimden çok seni düşündüm..ne tepki vereceğini.. :roll: Çok şükür herşey yolunda..Seni böyle görmek bana da güç veriyor..

Bu arada masum seni oldukça küçük sanıyordum..neredeyse yaşıtmışız yahu..

Hepimizin çeşitli dertleri var, kimsenin hayatı güllük gülistanlık değil.Bu nedenle boşver hayat bir şekilde geçicek işte.Belki senin için gençliğinin bu şekilde geçmesi daha hayırlıdır..

Ben mesela bu hastalığı yaşamasaydım elimde biralar, kolumda sevgilim, lay lay lom geçicekti hayatım..

Çok şükür hastalığıma, doğruları gördüm..öğrendim..

Umarım yeni yaşın sana beraberinde mutluluğu, huzuru ve sağlığı getirir..

Yorum

Re: Yarın 25 Aralık, Doğum Günüm...: (

Orjinal yazı sahibi: masum528
          Yarın 23 e gireceğim...
          Keşke hep çocuk kalsaydım. İnsan büyüdükçe dertleri de onunla beraber büyüyor Boşa geçen ömrüme üzülüyorum, gençliğimi yaşayamadan yıllar akıp gidiyor.: (
          Aslında hiç boşa giden zamanımız yok ama biz değerini bilemiyoruz hep isyan hep memnuniyetsizlik. Ben otuzuma geldim bende öyleyim. Hiç yaşamadım diyorum halbuki düşününce çok güzel günlerimde oldu. Hem sen şanslısın sen benden yedi yaş daha gençsin... Yaşlılık daha güzel Ben çocuk olmak istemezdim. Sana hayırlı ve uzun ömürler dilerim kardeşim.
          Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

Yarın 23 e gireceğim...
            yirmili yaslar -hatta otuzlar da dahil- en guzel ve en ideal caglardir belki de. gectiginiz yillar hayatiniza kattiginiz guzelliklerle ve tecrubelerle sonraki yasayacaginiz yillara guvenle bakmaniza yardimci olur.

insan buyudukce dertleri buyumuyor tecrubeleri cogaliyor desek daha dogru olmaz mi ?

yani uzun sozun kisasi hayirli ve uzun bir omur gecirmeniz dileklerimle iyi ki dogdunuz. nice yillara..
            Her Şeyin Iyisine Bak

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Derhan
              Yarın 23 e gireceğim...
              yirmili yaslar -hatta otuzlar da dahil- en guzel ve en ideal caglardir belki de. gectiginiz yillar hayatiniza kattiginiz guzelliklerle ve tecrubelerle sonraki yasayacaginiz yillara guvenle bakmaniza yardimci olur.

insan buyudukce dertleri buyumuyor tecrubeleri cogaliyor desek daha dogru olmaz mi ?

yani uzun sozun kisasi hayirli ve uzun bir omur gecirmeniz dileklerimle iyi ki dogdunuz. nice yillara..
              Bence de 20li yaşlar en güzel çağlardır. Zaten bu yüzden üzülüyorum bu yaşları çok sessiz sakin bir şey yapmadan, kısaca hayatın tadını çıkaramadan geçiriyorum.Kendimi geliştireyim diyorum bu akşam kitap okuyum özetini çıkarıyım bulmaca çözüyüm diyorum ama her seferinde erteliyorum yapcağım işleri....
              İnsan büyüdükçe sorumluluğuyla beraber dertleri de artıyor tecrübesi de
              Her şey güzel olacak...

Yorum

Hiç bir şey için geç kalmış sayılmassın daha yaş 23 önünde ıpuzun bir ömür var.Bu ömrü ve yeni yaşını sağlık,mutluluk,huzur,ve sevgi dolu geçirmen dileğiyle.
                Yeni yaşın kutlu olsun masum
                Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
                Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Yorum

yeni yasinda cok mutlu hissetmen dilegiyle.....

umarim hersey istedigin gibi olur...

Yorum

Doğum günün kutlu olsun.

Sevdiklerinle nice sağlıklı ve mutlu yıllara....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: destiny89
                      doğum günün kutlu olsun inş her şey geçecek yeni yıl mutluluk geetirsin sana hepimize
                      Doğum günün kutlu olsun.

Sevdiklerinle nice sağlıklı ve mutlu yıllara....
                      yeni yasinda cok mutlu hissetmen dilegiyle.....

umarim hersey istedigin gibi olur...
                      Hiç bir şey için geç kalmış sayılmassın daha yaş 23 önünde ıpuzun bir ömür var.Bu ömrü ve yeni yaşını sağlık,mutluluk,huzur,ve sevgi dolu geçirmen dileğiyle.
                      Yeni yaşın kutlu olsun masum

Aslında hiç boşa giden zamanımız yok ama biz değerini bilemiyoruz hep isyan hep memnuniyetsizlik. Ben otuzuma geldim bende öyleyim. Hiç yaşamadım diyorum halbuki düşününce çok güzel günlerimde oldu. Hem sen şanslısın sen benden yedi yaş daha gençsin... Yaşlılık daha güzel Ben çocuk olmak istemezdim. Sana hayırlı ve uzun ömürler dilerim kardeşim.
                      Şimdi çok mutlu oldum gothica..inan pese annenin gidişinde kendimden çok seni düşündüm..ne tepki vereceğini.. Çok şükür herşey yolunda..Seni böyle görmek bana da güç veriyor..

Bu arada masum seni oldukça küçük sanıyordum..neredeyse yaşıtmışız yahu..

Hepimizin çeşitli dertleri var, kimsenin hayatı güllük gülistanlık değil.Bu nedenle boşver hayat bir şekilde geçicek işte.Belki senin için gençliğinin bu şekilde geçmesi daha hayırlıdır..

Ben mesela bu hastalığı yaşamasaydım elimde biralar, kolumda sevgilim, lay lay lom geçicekti hayatım..

Çok şükür hastalığıma, doğruları gördüm..öğrendim..

Umarım yeni yaşın sana beraberinde mutluluğu, huzuru ve sağlığı getirir..
                      destiny89, gothica, gülben, sevde_, Derhan, iris, sebo, girdap dilekleriniz için çok teşekkür ederim...
                      Her şey güzel olacak...

Yorum

Yeni yaşında engüzel mutluluklar,sağlık ve başarılar seninle olsun masum...

Dilerim yeni yaşın sana şans getirir ve hayatta herşey istediğin gibi olur

Yorum

..Doğum gününüz kutlu olsun. Herşeyden önce sağlık diliyorum, sağlık olduktan sonra insan herşeyin üstesinden gelebilir.
                          Sevdiklerinizle , her daim mutluluklar dilerim.

Yorum

Sağlıklı, afiyetli, hayırlı bir ömür dileğiyle...

Yorum

Doğum gününü kutlarım...

Yorum

İşleniyor...
                              X