Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yoksa OKB mi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

yani okb ile bir kitap tavsiye et.benim tavsiye edebileceğim ..güvendiğim yazarlar :nevzat tarhan ,kemal sayar var.

Yorum

araştıracağım iyi bir fikir çok teşekkür ederim. aklımı kurcalayan şey öyleyse eğer bunu fark edince daha da artar mı bu takıntıları
      Ölürüz diye mi üzülüyoruz?
      Ne ettik, ne gördük şu fani dünyada
      Kötülükten gayri?
      Orhan Veli KANIK

Yorum

Orjinal yazı sahibi: özgee View Post
        araştıracağım iyi bir fikir çok teşekkür ederim. aklımı kurcalayan şey öyleyse eğer bunu fark edince daha da artar mı bu takıntıları
        sanmam.hastalığının farkına varır.ve bir üniversite öğ.bunun tedbirini alır.

Yorum

peki eğer ki tahminimiz doğruysa ablamın iyileşme ihtimali var mı
          Kötülükten gayri?
          Orhan Veli KANIK

Yorum

peki eğer ki tahminimiz doğruysa ablamın iyileşme ihtimali var mı
            canım tabiki ,,allah çaresiz dert vermesin.kanserin bile çaresi bulunuyor.okb dediğin nedir ben 2 yıl da panik ataktan iyileştim.yanında biraz düzen okbsi vardı.ama düzeldi çok şükür.düzenli ilaç kullanması gerekiyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sertralin
              Nevzat Tarhan kadar, hayatımda, neyse ben bir şey demiyorum...

Kötü şeyler düşünüyorum o adam hakkında...
              :76::tinysmile_fatgrin_tneden ya..varmı tr de onun kadar iyi psikiyatr..birde mustafa ulusoy..pahallığını diyorsan ne ucuz ki..kitabını alsın diyorum.kendisine gitsin demedim.zaten onun öğrencileri bakıyor.o daha ağır vakalara bakıyor.

Yorum

size de çok geçmiş olsun iyileşmiş olmanıza sevindim böyle bir umut doğunca daha iyi hissediyor kendini insan.ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.yarından itibaren ufak ufak ablamla konuşmaya başlayacağım.dediğiniz gibi kitap da önereceğim ona.çok teşekkür ederim sağolun
                Kötülükten gayri?
                Orhan Veli KANIK

Yorum

size de çok geçmiş olsun iyileşmiş olmanıza sevindim böyle bir umut doğunca daha iyi hissediyor kendini insan.ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.yarından itibaren ufak ufak ablamla konuşmaya başlayacağım.dediğiniz gibi kitap da önereceğim ona.çok teşekkür ederim sağolun
                  rica ederim.umut olmassa insan yaşayamaz.ablanızada geçmiş olsun.eminim diğer arkadaşlarında değerli fikirleri vardır.onlar gece kuşları 11.30 dan sonra damlarlar.

Yorum

teşekkür ederim.evet başka fikirler de çeşitlilik açısından iyi olur.umarım yardımcı olurlar tekrar teşekkür ederim
                    Kötülükten gayri?
                    Orhan Veli KANIK

Yorum

eee .doktorun kabahati ne...pahallılık konusunda haklısın ..ülkemizde daha fazla psikiyatra ihtiyaç var.

Yorum

çok ciddi, astronomik rakamlar bunlar, 400-500 TL napıorlar ya, bu ülkede bu kadar fiyatla 1 ay geçinen insanlar var. meşhur olup, isim yapmış diye bu kadar uçuk ücretleri mi olmalı. tabi sadece o değil onun gibi bir çok psikiatrist var 30-40 dk seanslar yapıp dünyanın parasını kırıyorlar. paran yoksa sürün bunu diyorlar.

Yorum

ya sigortada bütçeye uygun doktorlar var.zaten mühim olan ilaç..terapi gerekiyorsa ozaman zor..

Yorum

Ablanızın durumu anlatığınız kadarıyla okb izlenimi veriyor fakat teşhisi uzmanlar koyar en kısa zamanda onu incitmeden uzmana gitmesi konusunda ikna etmek en mantıklısı
                            tedavi ile bu sorunun üstesinden gelebilir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eflin View Post
                              Ablanızın durumu anlatığınız kadarıyla okb izlenimi veriyor fakat teşhisi uzmanlar koyar en kısa zamanda onu incitmeden uzmana gitmesi konusunda ikna etmek en mantıklısı
                              tedavi ile bu sorunun üstesinden gelebilir
                              fikriniz için teşekkür ederim evet inciitmeden konuşmalıyım ve bugün buna başlayacağım
                              Kötülükten gayri?
                              Orhan Veli KANIK

Yorum

evet arkadaşlar başka fikir belirtmek isteyen var mı
                                Kötülükten gayri?
                                Orhan Veli KANIK

Yorum

İşleniyor...
                                X