Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kardeşimi sevmiyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kardeşimi sevmiyorum

evt benim bir erkek kardeşim var benden bir yaş küçük bizim bunla kavgalrımızı küçüklüğümüzden beri başlar kardeşimim bana göre pislikten bir farkı yok

yani şöyle anlatığım her şeyde hep ben kullanıcam huyu baskı kurma huyu var tam bir tatonoz mikrobu

+ dedemle babannem onlardan ve onların köyden getirdikleri gıdalardan nefret ediyorum çok huysuzlar herşeye karışıyorlar
    kardeşim anne babama çok saygısız davranıyor küfür bile ediyor aslında babamın otarite koymamasıylada alakalı çocukluğumuzdan beri hiç bizle ilgilenmedi anca yedi işti yattı .hayatta bir kere okula gelmedi anneme babama nadirde olsa bende saygısız davranıyorum ama delilerin içinde deli olmamak elde değil tek bir arkadaşım var onla görüşüyorum onun dışında hem evdeyim beni evde çok bunaltıyorlar ne yapmalıyım

gelecekle ilgili kaygılarım var obsesif komsesif bozukluk var bende

hep aynı kalacakmışım gibi geliyor

aslında yaratıcı zekam kendimi geliştirme entellektüel düşünce yapısına sahibinde ah keşke ingiliz kraliyet ailesinde doğsaymışım bir kıza aşık oldum hiç param yok okuyorum insanlar beni çok geriyor hepsi embesilden farkı yok

çünkü serdar ortaç beyinli açmama gerek yok herhalde

ne yapmalıyım

Senin yaş kaç?
    "İki çocuk rahatlıkla oturduğumuz kapının eşiğine, kendi başıma zor sığıyorum bugün. Büyüdükçe insan yalnız mı kalıyor ne?"

Yorum

Tam anlamıyla bir eziksin:RpS_thumbsup:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hartemes View Post
        Tam anlamıyla bir eziksin:RpS_thumbsup:
        bunun eziklikle ne alakası var bay sivri zeka
        Last edited by kadim; 13-02-2011, 10:21 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: divit View Post
          Senin yaş kaç?
          21....................
          Last edited by kadim; 13-02-2011, 10:24 PM.

Yorum

İşleniyor...
          X