Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hangi tür iyi gelir...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Hangi tür iyi gelir...

bence yerine göre ve türüne göre müzik parçalarını,kişiliğimize göre değerlendirmemiz lazım.
    Bide ,en önemlisi kimsenin etkisi altında kalmamak.
    bilirsiniz böyle şeyler hep özentilikle gelen alışkanlıkla beslenir.
    Ruhunuza real olarak hitab eden melodiyi bulmak,o kadar zor değil.
    ruhunuza hitab eden tür hangisi???
    Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Dini müzikleri çok severim,dinlediğim zaman ayrı bir huzur verir bana.
    Türkçe veya başka bir dilde farketmiyor etkisi güzel
    Last edited by vesna; 10-02-2011, 08:52 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: vesna View Post
      Dini müzikleri çok severim,dinlediğim zaman ayrı bir huzur verir bana.
      Türkçe veya başka bir dilde farketmiyor etkisi güzel
      Öyleyse enigma da dinlemişsindir sen.vesna.
      sonuçta o da bir ruhani müzik..
      aslında bence dini veya değil farketmiyor.mühim olan iyi hissettiren melodi.
      bana kalırsa müziğin derinliğini hala keşfedemediler.
      tedavi edici özellikleri çok fazla...
      Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

Evet enigma severek dinlediğim gruplardan.
        Mesela ney müziğininde ruha çok iyi geldiğini söylüyorlar ama denemedim daha
        Sen neler dinliyorsun Epica ?

Yorum

Halk müziği ya da pop-folk karışımı müzikler tam benlik

Yorum

Heavy metal severim

Yorum

rock türlerinin çoğunu severim ama punk-rock ayrıdır benim için...
              Sevilmeyi bu kadar mı hak etmiyor yüreğim..

Yorum

ruh halime göre degişir bazen çok hareketli bazen çok acıklı bazen yerli bazen yabancı epica ya katılıyorum müzik çok etkili bir tedavi yöntemi hatta ilaç kullandığım antideprasanlardan daha etkili ve yan etkiside yok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: vesna View Post
                  Evet enigma severek dinlediğim gruplardan.
                  Mesela ney müziğininde ruha çok iyi geldiğini söylüyorlar ama denemedim daha
                  Sen neler dinliyorsun Epica ?
                  ben wordmusic,senfonikmetal,blues.aslında çok çeşitli.şu sıralar çoğunlukla senfonik melodilerin eşlik ettiği spranoları çok seviyorum.sopranolara olan ilgimin çocukluktan geldiğini geç anladım,ancak sebebini çözemedim.hah bide etnik kelt miziğine ilgim var.

Yorum

Müzik türü olarak ayırt edemiyorum.Yeri gelir bir pop parca, yeri gelir bir slow parca yeri gelir bir dini parca bana hitap eder.Degisiyor yani,Ama en önemlisi;
                    bir konusu olan muzıkleri seviyorum.
                    Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

eh bende Rednex dinliyorum..Fat sally lee diyor...sally şişkoymuş ve dans edemzmiş ...

Yorum

İşleniyor...
                      X