Duyuru

Collapse
No announcement yet.

BU SİTEYE GİRMENİZİN AMACI NEDİR?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• BU SİTEYE GİRMENİZİN AMACI NEDİR?

ARKADAŞLAR BU SİTEYE GİRME AMACINIZ NEDİR?
    ARAMA MOTORUNDANMI BULDUNUZ YOKSA TAVSİYEMİ EDİLDİ?
    SİZE OLUMLU YADA OLUMSUZ ETKİLERİ NELERDİR?
    SİTEDE NELER OLMASINI İSTERDİNİZ?
    ARADIĞINIZI BULDUNUZMU?
    BENİM GİBİ SİZE FAYDA SAĞLADIMI?
    SADECE BUNLARI ÖĞRENMEK İSTİYORUM.?
    SAYGILAR.
    1
    a:4:{i:33;a:5:{s:12:"polloptionid";i:33;s:6:"nodeid";s:6:"521932";s:5:"title";s:28:"PSİKOLOJİK YARDIM ALMAK İÇİN";s:5:"votes";i:1;s:6:"voters";a:1:{i:0;s:5:"42315";}}i:34;a:5:{s:12:"polloptionid";i:34;s:6:"nodeid";s:6:"521932";s:5:"title";s:19:"SADECE MERAK ETTİM!";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:35;a:5:{s:12:"polloptionid";i:35;s:6:"nodeid";s:6:"521932";s:5:"title";s:27:"ARAMA MOTORUNDAN DENK GELDİ";s:5:"votes";i:1;s:6:"voters";a:1:{i:0;s:5:"42914";}}i:36;a:5:{s:12:"polloptionid";i:36;s:6:"nodeid";s:6:"521932";s:5:"title";s:24:"MUTLU OLMAK İÇİN GİRDİM.";s:5:"votes";i:2;s:6:"voters";a:2:{i:0;s:5:"42070";i:1;s:5:"43472";}}}
    100.00%
    1

arama motorundan tesadüfen buldum..
    psikolojiye meraklı bir insan olduğum içinde kayıt oldum..
    faydalı bir site olduğunu düşünüyorum..
    PER;JAG ALSKAR DİG!

Yorum

GOOGDAN, PSİKOLOJİ YAZDIM BUNDAN BİR KAÇ YIL ÖNCE MERAKLI OLDUĞUM VE İLGİ DUYDUĞUM KONULAR HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN O ZAMANLAR DAHA ÜRKEK DAHA ÇEKİNGEN YORUMLAR YAPIYORDUM TABİKİ DAHA ÇOK AZ ÜYESİ VARDI. SONRADAN BEN SİTEYE ALIŞTIM VE ÇOK BENİMSEDİM VE BU ZAMANA KADAR ALLAHA ŞÜKÜR GELDİM. ÇOK ŞEY KAZANDIR BU SİTE BANA.. ZAMAN ZAMAN ÇOK ÜZÜLDÜM, ZAMAN ZAMAN YERİLDİM, ZAMAN ZAMAN BEĞENİLDİM AMA HİÇ PES ETMEDİM. KIZMADIM AMA BAZEN GÜCENDİM FAKAT BURDA OLMAK GERÇEKDEN ÇOK GÜZEL. KENDİ ADIMA ÇOK MEMNUNUM. ÇOK GÜZEL ARKADAŞLAR VE KARDEŞLİKLER EDİNDİM, BİR SİTEDEN BAŞKA NE İSTİYEBİLİRİMKİ.

Yorum

Benim bu siteye üye olduğumdan beri epey zaman geçti.Zaman zaman girebiliyorum.Merak ettiğim bir kaç konu ile ilgili bilgi almak üzere girdim.Fakat çok aftif kullanamıyorum.

Yorum

Bende bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine siteye üye oldum gerçekten bana çok faydalı oluyor her forumdaki yorumlardan muhakkak kendime bir hisse çıkarırım bence kalite ve düzeyli bir site :lol:
          BİNKERE MAZLUM OLSANDA BİRKERE ZALİM OLMA

Yorum

Ben daha öncebelirtmiştim. Bipoloar duygu durum bozukluğum var, onunla ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek için geldim bu siteye ve beğendiğim için kaldım.. google den buldum sitenin adını ve tıkladım. İyiki de tıklamışım. Faydası olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu konuda kendimi yalnız hissetmiyorum ve bu benim için çok önemli... Yani dünya başama yıkılmıyor..

Yorum

bu siteyi google den buldum psikoloji sorumları olan bir kaç insanla sorunlarım olunca bendede zaman zaman bu tür sorunlar oluştuğu için bilgilenmek ve bi değişiklik olur diye üye oldum yeni bir üyeyim zaman zaman bakabiliyorum .% kullanmadığım için çok faydası oldu desem yalan olur.ama faydasını zaman zaman görüyorum katılmasamda formlara , ama okuyorum.rahatsız olduğum zamanlarda oldu bu sitede psikolij ilgili konuların yerini zaman zaman idolojik sorunlar alınca bu sitede olmaması gereken şeyler..yinede çoğu siteye göre daha düzeyli gördüm.tüm emeği geçenlere şahsım adına teşekkür ederim.

Yorum

geçen yılın haziranında sınavı kaybettiğimde çok kötü olmuştum.sonra durup neye yapmalıyım dedim.ve google den psikoloji yazdım.
                buraya girdiğimde kendime olan güvenim artıyor.karşılıklı fikir alışverişi kötü ya da iyi zamanda birbirimizi dinleme vs..beni çeken tarafları oldu.ve de çok iyi arkadaşlıklar kurdum..

Yorum

psikoloji okuyorum ve doğal olarak bu konular ilgimi çekiyor.
                  bu sitedeki insanlar çok rahat ve çok cana yakın

Yorum

MERHABA

BEN BU SITEYI GOOLE SAYESINDE BULDUM AYNI SIZLER GIBI BENIMDE KENDI ICIMDE COZUMLEYEMEDIGIM SEYLER OLUYORDU ELBETTEKI COK FAYDASINI GORDUM SIZLERLE TANISTIM TARTISTIM BENDE nESLIHAN GIBI KIRILDIGIM ZAMANLAR OLDU FAKAT BENI KIRAN INSANLARLA YINEDE HERZAMAN KONUSTUK ORTA BIR YOLDA BULABILDIK CUNKU HERSEYDEN ONCE OLGUN INSANLAR GIRIYOR VE COK GUZEL PAYLASIMLARIMIZ OLDU BU COK ONEMLI BENCE KENDI BOLUMUM SOSYOLOJI VE PSIKOLOJIYE DE ILGIM VAR SOYUT SEYLER HEP ILGIMI CEKMISTIR INSANIN GORMEDIGI VE COZUMU ZOR OLAN KONU VE ALANLAR VARDIR PSIKOLOJI DE ONLARDAN BIRIYDI ZOR ALANLARDRI GERCEKTEN AMA HEM KENDINI TERBIYE EDIYORSUN HEMDE FIKIRLER OLUSUYOR BASKALARINA DA FIKIRLER VEREBILIYORSUN BEN COK MUTLUYUM SIZLERLE PAYLASMAKTAN OYUZDEN DE BURADAYIM!!

Yorum

bende bir çok arkadaşım gibi Google'dan buldum ama biraz gezip siteyi nasıl olduğunu anlayınca üye olmaya karar verdim, yaklaşık 7-8 aydır üyeyim ve o günden beri ban açok şey kazandırdı, ben de siteye arkadaşlarıma bazı konularda yararlı olduğumu düşünüyorum, bu siteyi üyeleri diğer forum sitelerinden farklı tutuyorum çünkü daha elit geliyor, zaman zaman istisnalar olsa da :lol: herkes kendini bilen, yardımcı olup birşeyler paylaşmak isteyen bireyler, o yüzden siteyi de arkadaşları da forumları da seviyorum...
                      CESARET INSANI ZAFERE, KARARSIZLIK TEHLIKEYE, KORKAKLIK OLUME GOTURUR!

Yorum

Bende ilk olarak arama motoru sayesinde"buldum bu siteyi ama ödevlerimi yapacak kadar bilgi aldiktan sonra acikcasi bidahada ugramamistim. Taaki bu sitede aktif üye olan bir arkadasim tekrar tavsiye edene kadar.
                        simdi ise ben etrafimdaki insanlara tavsiye etmeye basladim. Her fikirden insanlarin burda bulusmasi beni cezbetti birazda.
                        Onemli olan ne soyledigin degil, nasil soyledigindir!

Yorum

bende 5 ay önce Google dan buldum... çok kötü günler yaşıyordum panik bozukluğu teşhisi konuldu, ilaç tedavisine başlandı, o aralar hastalığım hakkında bilgi ararken bu siteye rasladım. tesadüfen o günlerde bu konu gündemdeydi ve ben sık sık bu siteye girmeye başladım, bir çeşit terapi gibi geliyordu, yanlız değilim benim gibi birçok insan var diyordum, buda beni rahatlatıyordu....hatta dr a da bahsettim ve baya iyi yol katetmişsin dedi...kendimi kötü hissettiğim anda ilk adresim burası...burdaki herkesi tanımasamda seviyorum...bu arada bu siteyi açmayı akıl eden kişide benden çok hayır duası alıyor bir kere daha teşekkürler....

Yorum

DOGRUYU SOYLEMEK GEREKIRSE ARAMA MOTORUNDAN ARADIGM DA CIKTI...PSIKOLOJİ ILE ILGILENMEYI SEVERIM BANA UYAR O YUZDEN ILGILI SITELERE GIRIYORDUM..VE BU SITEYE GIRDIKTEN SONRA FORUMLARA BAKINCA BENDE UYE OLMAK ISTEDIM ALLAHA SUKUR HICBI SORUNUM YOK HERSEY TIKIRINDA AMA YINEDE MUTLULUKLARI DA PAYLASMAK GEREKIR HIC OLMASSADA ELIMDEN GELDGINCE BASKALRINA DESTEK OLMAK ISTERIM...VE GIRDGMDEN MEMNUNUM DAHA IKINCI UCUNCU GUNDEN BERI BIR SURU DURUST SEVIYELI ARKADASLAR EDINDIM TESEKKUR EDERIM SITYE...VE TAVSIYE DE EDERIM.. ARKDASLAR MUTLUKLAR AYNADKINI VE AYNADAKININ SEVDIKELRINI YANLIZ BIRAKMASIN...

Yorum

Bende siteyi google'dan arayarak buldum... Çok zor dönem geçiriyordum ve değişik fikirlere ihtiyacım vardı aradığımıda buldum.. Burdaki herkes benim içim özel bir arkadaş şimdi aralıklarla giriyorum ve paylaşımları okuyorum ve herzaman kendimden birşey bulup davranışlarımı bunlarla değerlendirme şansım oluyor...
                              UcMaİnTaN

Yorum

İşleniyor...
                              X