Duyuru

Collapse
No announcement yet.

BU SİTEYE GİRMENİZİN AMACI NEDİR?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Arama motorundan buldum sitenizi.
    <div>
    ***************</div>

Yorum

bu siteyi tesadüfen buldum yazılanları okudum çok şeyler verdiğini gördüm hemen üye oldum çoğu kişide kendi yaşantımı buldum zor dönemlerimi bu sitede atlattım düşüncelerim ve hayata bakış açım tamamen değişti kendimi daha mutlu hissediyorum bunuda çevreme olumlu yansıtıyorum İYİKİ VARSINIZ ARKADAŞLAR

Yorum

aslinda ödevimle ilgili bir makale ararken gördüm bu siteyi ama sonradan içerii çok hosuma gitti. ve her konuyla ilgili bir seyler bulmak okumak yorum yapmak güzel oluyo :P
        i m just i m dumb maybe just happy... carpediem

Yorum

Hep bu seçeneklerin isteğe göre değilde yönetime göre yapılmasından şikayet etmişimdir.
          Önce seçenekleri belirlesenizde sonra anket yapsak dah iyi olmazmı?
          Benim seçeneğim yukarıda yoki..
          Arkadaşımdan dolayı girdim..

Yorum

Psikoloji ile ilgili bir yazı araken Arama motorundan buldum

iyiki bulmusum mutluyum arkadaslıklar dertlesme paylasımlar herkesin birbirine moral ve destek vermesi çok güzel
            NEYDİM NE OLDUM NE OLACAĞIM ?

Yorum

bende bu siteyi google dan arayarak buldum.bu siteye girmemin sebebi şu aralar zor durumda olduğum için.hayatı sevmiyorum yaşamı sevmiyorum.bunalımdayım yani.ya birilerinin yardım etmesini istiyorum.çünkü nerde hata yaptığımı bilmek istiyorum.hayatın ne olduğunu artık öğrenmek istiyorum.yani mutlu olmak istiyorum :cry:

Yorum

NARA

Sana yeniden hayatı sevmeyi mutlu olmayı basarmalısın istemelisin

Nedir seni sıkan bunaltan bizimle paylasmak istermisin

Mutlu olmanı isteriz
                NEYDİM NE OLDUM NE OLACAĞIM ?

Yorum

yardım istmek icin cok gusel bi yer acanların eline saglık cok buyuk bi iilik yapmıs

Yorum

ben bu siteye daha bugün kayıt oldum. kendimi kötü hissettiğim br zaman ve çok sıkılıp bunaldığım bir anda googleden sıkıldım diye arattım ilk çıkan sayfa buydu ve beş saattir forumları okuyorum başından kalkamadım ve hemen üye olmak istedim. şimdilik yalnız olmadığımı anladım ve okuyucu olarak yer alıyorum ama belki birgün bende dertlerimi anlatıp yardım alabilceğim bir site olur burası....

Yorum

Merhabalar!Bende çoğu arkadaş gibi google da bir araştırma yaparken buldum ve sitede gezindikten 10 dkk sonra üye oldum.Zira psikoloji alanı almayı çok istediğim halde eğitimini alamadığım için içimde kalmış bir uktedir.Buradan öğrenebileceğim şeyler olduğunu farkettim ve sitenin seviyesine güvendiğim için buradayım açıkcası.Güzel insanlarla tanışıp,güzel dostluklar kurma dileğiyle herkese tekrar merhabalar.....[/quote][/u][/i]

Yorum

bende çöküntüde olduğum bi zaman tesadüfen buldum.dertlerimi paylaşmakk ve farklı bakış açılarından sorunlara bakmak çok şey kattı bana.topiklerime cvp yazanlara paylaşımda bulunanlara sonsuz teşekkürler...

Yorum

slm

google dan tesadüfen buldum.psikolojik testlere bakarken denk geldi.ben yeni mezun olmuş bi psikologum bu sitede değişik sorunlar görüp bilgi alıyorum.benim için çok yararlı oluyor teşekkürler herkese

Yorum

İşleniyor...
                          X