Duyuru

Collapse
No announcement yet.

çok merak ediyorum..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• çok merak ediyorum..

bu konuya çok kafa yordum..nedendir bilmiyorum,bana göre etkileyici bakışlı kızlar genelde masum görünenler.neden acaba?
    bunu bir türlü anlıyamıyorum.http://www.google.com.tr/imgres?imgu...w=1003&bih=567
    mesela böyle biri.neden dir epeyce etkileyici geliyor bana.
    Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

dostum kız güzel yapıcak bişe yok yani..

birde hüzünlü gözler ilgini çekiyor olabilir.

Yorum

o masum görünen kıza bir aşık ol. onunla bir ilişki yaşa da gör dünyanın kaç bucak olduğunu. depresyonların en ağırını yaşarsın.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omerer View Post
        o masum görünen kıza bir aşık ol. onunla bir ilişki yaşa da gör dünyanın kaç bucak olduğunu. depresyonların en ağırını yaşarsın.
        Eğer kafandaki ilk düşünce bu olursa yaşayacağın yoksa bile yaşarsın. Cesaret eksikliği ve korku bir ilişkiyi zirveye çıkaran unsurlar değiller.

Yorum

Bu resimdeki kız da epey masum bakıyor ama biraz da vahşilik var sanırım

Yorum

Öyle mi bak bunları bilmiyordum Bu kızı national geog. dergisinde görmüştüm Ordan aklımda kalmış

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lonely_hearth View Post
              Öyle mi bak bunları bilmiyordum Bu kızı national geog. dergisinde görmüştüm Ordan aklımda kalmış
              ben de gördüm.hatta büyümüş ,yaşlanmış halini de.
              biraz araştırdım,masum bakışlı,turuncu saçlı,beyaz tenli,balık etli hatunların etkileme sebebi ;tamamen dürtü mekanizması.bu çeşit kızlar doğada en sağlıklı,en doğurgan olanlarmış..
              Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

İşleniyor...
              X