Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kronik yorgun arkadaş arıyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kronik yorgun arkadaş arıyorum

Merhaba,

Kronik yorgunlar bilirler. Erkek/kız arkadaşları/sevgilileri onlara hep tembel,uyuz,bezgin gibi yakıştırmalarda bulunurlar. Kronik yorgun biriyle sağlıklı birinin birlikte olması gerçekten zor. Ben de bir kronik yorgun olarak geçmişte bu yüzden başarısız ilişkiler yaşadım. Şimdi düşünüyorum da, kendim gibi kronik yorgun bir sevgili, beraber yorulacağım,beraber dinleneceğim,dinlenirken yorulcağım bir bayan arkadaş olmalı bir yerlerde.

Selamlar

Kronik yorgunlar için yerli bir platform yok maalesef internette. Burada da bu konuda baya şikayeti olan insan okudum. En azından dahi anlamında de,da'nın, soru edatı mi'nin ayrı yazılacağını bilecek kadar şuurum yerinde. Konu uygun değilse yöneticiler gerekeni yapar.

Yorum

Niye bu durumu kabulleniyorsun yenmeye çalışsan daha iyi değil mi? Senin gibi halsiz, cansız arkadaş bulsan birbirinizi etkileyecek iyice dibe batacaksınız. : )

Ben geçen günlerde dahiliye uzmanına gittim süreğen halsizlik var, psikolojik olmadığından eminim dedim. Birkaç çeşit kan testi yaptı troid hormonunun az salgılandığı ortaya çıktı ve bu hormonun az salgılanması vücut enerjisini büyük oranda düşürürmüş. İki haftadır bunun için ilaç kullanıyorum şu an enerjimde bir artış yok ama en azından vücudumdaki bir eksikliği farkettim.

Sen de bu durumu kabullenme doktorlara git, hormon uzmanları var endokrin uzmanı olarak geçiyor onlara muayene ol, pes etme. Buradan halsiz, cansız, isteksiz bir arkadaş bulduğunu düşün, evlenseniz çocuğunuz olsa sizden daha tembel olur. : )
      Her şey güzel olacak...

Yorum

Ya aslında, dediğiniz çok doğru. Ben de doktorlara gittim. Kanımda, ölçtürmediğim kimyasal kalmadı. Herşey normal. O yüzden psikolojik kaynaklı olduğunu düşünüyorum. O zaman da tedavi zor. Belki birlikte bu hastalığı aşabileceğimiz biri de olabilir.
        Tabii bahsettiğiniz ihtimal de var. Aşkımızın meyvesi bir bezgin bekir olabilir. :d

Yorum

sana kız arkadaş falan olamam kardeşim.ama derdine ortak olurum.bende bu ara kendimi gazı bitmiş çakmak gibi hissediyorum.resmen etlerim dökülüyor biri beni geri geri asılıyor.tüm bu etkiye rağmen sabah kalkıp ,kahvaltı hazırla evi topla oğlanı okula götür getir.devamlı bir telaşe ..ben antidepresanı bıraktım ondanmı yoksa triodden mi çözemedim.yada gerçekten yoruluyorum.çünkü ben bir anneyim.

Yorum

Geçenlerde show tv de çıktı sanırım tedavisi halan bulunamamış sanırım.dünyanin %2 sini etkiliyormuş bu rahatsızlık.en iyi tedavi yöntemi bilişsel terapi ve egzersiz spormuş.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: softdevel View Post
              Aşkımızın meyvesi bir bezgin bekir olabilir. :d
              kronik yorgunlar hakkında fikrim yok,ama görünen o ki bi espri kapasiteleri var..=p

iyi şanslar..=)
              Last edited by dalgakıran; 19-02-2011, 07:49 PM.
              ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun..

Yorum

@panik: valla zordur, tahmin edebiliyor, kolaylıklar diliyorum. bir yandan yorgunluk enerjisizlik bir yandan çocuk.
                @tre@sureBack: hoşgorünüze sığınaraktan :d
                @dalgakıran: teşekkürler. :d

Yorum

Orjinal yazı sahibi: güç528 View Post
                  Niye bu durumu kabulleniyorsun yenmeye çalışsan daha iyi değil mi? Senin gibi halsiz, cansız arkadaş bulsan birbirinizi etkileyecek iyice dibe batacaksınız. : )
                  Buna aynen katılıyorum ve ilave bir yorumada gerek görmüyorum

Yorum

üzüm üzüme baka baka kararır...
                    o nedenle zaten tembel birini seçmen iyi olur.
                    kimseyi kendine benzetmemek adına

Yorum

İşleniyor...
                    X