Duyuru

Collapse
No announcement yet.

gerçekten erkek aşıksa

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• gerçekten erkek aşıksa

merhaba arkadaşlar ben benim için büyük bir sorunumu sizle paylaşmak istiyorum sizi dinleyeceğim ve ona göre kara vereceğim işte sorunum.3 sene önce çıkma teklifi aldım fakat kabul etmedim 2 sene sonra biri duydu o bana teklif ettiğini inka etti.ardından onun en iyi arkadaşı bana çıkma teklif etti ben düşünüceğim dedim bir gün onun diğer en iyi arkadaşı onun beni sevdiğini ve tekrar bana çıkmateklif edeceğini söyledi zaten herkes için ben onun sevgilisiymişim.bende ona aşık oldum ve onu sevdiğimi söyledim oda hemen ona söylemil ertesi gün o bana çıkma teklif etti ben kabul ettim bana şiir yazmıştı.sonra en iyi arkadaşının bana teklif ettiğini öğrendi ona laf attı hiçbir şey olmamış gibi yine en iyi arkadaş oldular. ben ona sen beni kıskanmıyormusun dediğimde oda sen beni sevdiğini söyledin banane ondan dedi diğer en iyi arkdaşı onun aşkına güvenmediğini söyledi bende herşey bitirdim oda benle barışmaya çalıştı peşimde koştu ve takip etti bana o sana oyun oynayacak dediler.bende sordum doğrumu diye o inkar etmedi bana ben seni sevmmeye layık değil sana yalvarmaya layıkmışım dedi ardından şiir defteri oluşrudu ben de okudum ona sana bir süprizim var dedim fakat yılbaşında oda bana hediye almış bende ona hediye aldım ona verdim süpriz yapamayacağımıda söyleim o çok sinirlendi hediyeyi kırdı benle o bir gün buluştuk buluşmada beni öpecekmiş bende o öpmesin diye biriyle gittim herşeyin doğrusunu öğrendim onunla bnarıştık o bana en iyi arkadaşıyla konuşmamamı ve ona bir oyun yapacağını söyledi bende tamam dedim önce hep şakalar yapıyorduk eğleniyorduk sonra bir gün benle hiç ilgilenmedi bende onun en iyi arkadaşıyla konuştum sonra hiç ilgilenmedi sonra bana dediki sana onla mutluluklar bende sanada mutluluklar dedim herşey bitti.şuan hep derste bana bakıyor biz göze göze geliyoruz benle konuşmaya çalışıyor ben konuşmuyorum sizce o beni seviyormu? o bana baktığında ben eniyi arkadaşına bakıyorum oda sinirleniyor.sizce iyimi yapıyorum yoksa onunla barışayımmı?

Orjinal yazı sahibi: Commandment
    kafam karıştı
    benim de??

Yorum

Öncelikle yazdıgınızı anlamak icin iyi derecede dedektiflik egitimi almıs olmak lazım.Bunları düsündügünüz kadar ders calıssanız profesör olursunuz.Elestiri olarak degilde yorum olarak görün bunu.

Neyse.Ancak gercekten seven kisiler böyle mi hareket eder.Yok arkadası o ona,yok oyun bilmemne.Sizi öpmek istedigini söylemissiniz.Gercekten seven bir erkek,sevdigi kisiye saygısından evlenmeden önce ona cinsel olarak yaklasmaz.Yaklasıyorsa ya niyeti sizden birseyler koparmaktır ya da erkek degildir.

Yasınızı bilmiyorum.Ancak bu flört iliskilerinden erkeklerin niyeti ciddi degilse yıpranan hep bayanlar oluyor.Ben cok sosyal birisiyim.Bu flörtlerden hayır gören sadece 1 arkadasım oldu.O da gercekten asık olmustu ve ilk kez böyle birsey yasıyordu.Niyeti hicbir zaman karsısındaki bayandan birseyler koparmak olmadı.Bu is pek hayırlı gibi görünmedi bana.Okuduklarımdan pozitif anlamda bir sey alamadım hic degilse...
      Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

ben bu yazıdan hiçbir şey anlamadım,kim kimi sevmiş senin en iyi arkadaşın seninle mi olmak istiyor daha açık ve heyecan yapmadan yazarsan anlarız belki
        Orjinal yazı sahibi: ultrAslan View Post
        Öncelikle yazdıgınızı anlamak icin iyi derecede dedektiflik egitimi almıs olmak lazım.Bunları düsündügünüz kadar ders calıssanız profesör olursunuz.Elestiri olarak degilde yorum olarak görün bunu.

Neyse.Ancak gercekten seven kisiler böyle mi hareket eder.Yok arkadası o ona,yok oyun bilmemne.Sizi öpmek istedigini söylemissiniz.Gercekten seven bir erkek,sevdigi kisiye saygısından evlenmeden önce ona cinsel olarak yaklasmaz.Yaklasıyorsa ya niyeti sizden birseyler koparmaktır ya da erkek degildir.

Yasınızı bilmiyorum.Ancak bu flört iliskilerinden erkeklerin niyeti ciddi degilse yıpranan hep bayanlar oluyor.Ben cok sosyal birisiyim.Bu flörtlerden hayır gören sadece 1 arkadasım oldu.O da gercekten asık olmustu ve ilk kez böyle birsey yasıyordu.Niyeti hicbir zaman karsısındaki bayandan birseyler koparmak olmadı.Bu is pek hayırlı gibi görünmedi bana.Okuduklarımdan pozitif anlamda bir sey alamadım hic degilse...
        yorumun çok güzel,tebrik ederim.
        ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

Yorum

3 sene öncede tekli etti şimdidide ben şimdi kabul ettim o ertesi günlerde benle buluşmak istedi ama buluşamadık son günlerde hiç istemedi benle ilgilenmedi en iyi arkadaşı sanırım seni sevmiyor dedi bende ondan ayrıldım devamı orda yazıyor. gerçekten çok karışık olduğunu biliyorum o yüzden sizden yardım istiyorum ben ne yapayım lütfen yardım edin

Yorum

Cümle nasıl başlıyor bitiyor belli değil.

Bu şekilde yardım alman zor.

İnsanlar önce konuyu anlayacak sonra yardım edecek.

Bu yazım stilinle derdinin ne olduğu anlaşılmıyor.

Cümlede virgül, nokta yok. - de - da ekleri ayrı değil.

Bence sen önce bilgisayarda word'te yaz, sonra buraya aktar.
            Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

3 sene önce tekli aldım kabul etmedim sonra biri duydu bana teklif etmediğini söyledi ardından tekrar tekli etti onun en iyi arkadaşıda etti.önce tartıştılar.sonra hiçbir şey olmamış gibi en iyi arkadaş oldular ben ayrıldım o peşimden koştu iri bana onun benle barışıp sonra bana sen sevmeye layık değilsin diyecekmiş ben ona sordum oda dediki ben anladımki sana aşık olmaya değil sana yalvarmaya layığım ardından benim için şarkı sözleri ve şiirler yazdı ben okudum.yılbaşında ona süpriz yapacağımı söyledim o bana çok güzel bir hediye almış ben ona verdim fakat süpriz yamayacağım dedim o da sinirlenip ona aldığım hediyeyi kırmış.ardından o beni erkek arkadaşlarımdan çok kıskandı benide kıskandırmaya çalıştı bir kaç gün sonra buluşmak istedi bende sana iki çift lafım var o yüzden senle buluşacağım dedim onun bir arkadaşı giersen seni öpecek dei bende biriyle gittim ona sorular sordum cevapladı fakat her zaman beni sevdiğini söylermisin diyordu bende seni seviyorum diyordum bana teklif edenle konuşma dedi ben o hayine oyun yapacağım dedi bende tama dedim fakat ertesi gün kıskandırmak için konuştum oda sen ve ona mutluluklar dedi bende sanada mutluluklar dedim her şey bitti şimdi hep derste bana bakıyor ve benle konuşmaya çalışıyordu fakat bu gün hiç bana bakmadı.

Yorum

benim için en güzel yorum senindi lütfen bana yardımcı ol commandment

Yorum

aklını başına topla bence erkekler aşık falan olmaz onların aklı bizim ki gibi duygusallıkta değil

Yorum

İşleniyor...
                  X