Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sosyal fobi sevgili ilişkisi??

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

şunu da ekliyim sosyal fobinin genel belirtileri evet vardı bende ama ben ne bunun tam olarak farkındaydım nede bu yüzden doktora başvurdum. benim asıl şikayetim başkalarının düşüncelerine fazlasıyla takık olmamdı bunun sebebide sf çıktı.

Yorum

Anladım dostum.Ama üstüne giderek rahatlama sagladıysanız artık üzerine gitmenizde daha kolay olur.Corap sökügü gibi geliyor ve kurtulunuyor...

Zoruna mi gitti diyen arkadasım.Benim amacım burdaki arkadaslarımıza yardım edebilmek.Arkadas Sfliysede degilsede beni baglayan bir sey yok.Sadece kendisine yalnıs bir teshis koymus olabilicegini düsündügüm icin ona bunu sordum.Yazma amacınızın beni yalnıs anlamıs olmanız oldugunu varsayarak bu cevabı verdim.Bu baslık altında konusulmasını istemem konu ben degilim
      Last edited by ultrAslan; 25-02-2011, 12:21 AM.
      Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

nejat nickli arkadasım baslıgını kirlettigim icin özür dilerim...

(Konu dısında yazdıklarımdan dolayı)

''GALATASARAY''

Yorum

sf den kurtulmak gerçekten çok uzun zaman alıyor. davranış kalıplarını değiştirmek için eskilerinin yerine yenilerini koymak gerekiyor.
          ama sf bize dışarıdan gelen bir şey tekrar dışımıza almak biziim elimizde.
          merak ettim ultraaslan sende mi sf lisin?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nejat View Post
            sf den kurtulmak gerçekten çok uzun zaman alıyor. davranış kalıplarını değiştirmek için eskilerinin yerine yenilerini koymak gerekiyor.
            ama sf bize dışarıdan gelen bir şey tekrar dışımıza almak biziim elimizde.
            merak ettim ultraaslan sende mi sf lisin?
            Hayır dostum.Suanda psikolojik bir problemim yok.Ergenligim sıkıntılı gecmisti o zamanlar cok arastırma yaptım psikolojik konularda.Sorunlarım yok olunca bilgileri kendimde
            kullanamaz hale geldim.O yüzden böyle bir sitedeyim.

Normal olarak sosyal birisiyim,fobim yok.

''GALATASARAY''

Yorum

anladım senin adına sevindim.
              dışarıdan göründüğü kadar basit değil sf yi anlamak gerçekten. sf li olmak demek her sf linin aynı kalıp davranışı sergilemesi demek değil. aslında bunu belirtmek istedim. neyse bitireyim bu konuşmayı başlık kendi kimliğine dönsün:tinysmile_twink_t2:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nejat View Post
                anladım senin adına sevindim.
                dışarıdan göründüğü kadar basit değil sf yi anlamak gerçekten. sf li olmak demek her sf linin aynı kalıp davranışı sergilemesi demek değil. aslında bunu belirtmek istedim. neyse bitireyim bu konuşmayı başlık kendi kimliğine dönsün:tinysmile_twink_t2:
                Ama sf den kurtulan cok kisi gördügüm icin yasamıs kadar oldum.En son Murat diye bir arkadasımızı ultrAslan grubuna dahil ettik.İnanın merhaba dedigimde utanarak merhaba diyen cocuk,suanda cok iyi durumda.Ailesini yanında olmadan bizle 10dk vakit geciremiyordu ilk zamanlar.Bursa deplasmanına bile gittik.

Sizinde sf yi yeniceginize inanıyorum,sizde inanın...

''GALATASARAY''

Yorum

İşleniyor...
                X