Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kullanmakta Olduğunuz Nickinizi Tercih Etme Nedeniniz Nedir?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: eylultuna
    bir tanesi isimlerimden biri diğeri kızım olsaydı koyacağım isimdi
    kendi içine kapanmış yorgun ama güçlü bir kadın kendinden başka güvenicek kimsesi olmayan biri o nedenle seçtim heralde bilinçaltı işte
    "......... kızım olsaydı koyacağım isimdi..." Çok acıklı bir cümle. : ) Bundan sonra kızının olmayacağını nereden çıkardın, olur ilerde.
    Her şey güzel olacak...

Yorum

Önceki k.adım masum528 idi. Baktımki kullandığımız adlar bilinçaltımıza girip bizi etkiliyor masumu güce çevirdim güç528 çıktı. Hııı 528 mi o da, BMW 5.28'den geliyor. : )
      Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: güç528 View Post
        "......... kızım olsaydı koyacağım isimdi..." Çok acıklı bir cümle. : ) Bundan sonra kızının olmayacağını nereden çıkardın, olur ilerde.
        yok iki oğlum var yeter bana üçüncüyü düşünmüyorum
        doğru diyorsun cümle acıklı durmuş orda
        cennete gidicem çünkü cehennemi burada yaşadım

Yorum

Yalnız KALP anlamında birşey yapacaktım ama heartH harf hatası yüzünden kalp yerine TAŞ kelimesini seçmişim Değiştiremedim böyle kaldı

Yorum

Koc_burcu nerelerdesiniz? Umarım iyisinizdir...
            Kimsenin seni üzemeyeceği kadar güçlü olduğunda ve sen kimseyi üzmeyecek kadar iyi olduğunda; mutlusun demektir .

Yorum

vallaha nasıl desem yıllardır kullanıyorum bu nickimi komik olsun birde beni anlatsın istedim aşçılığım iyidir e ıspanağıda severim birazda komik görünüyor benim için tam aradığım bir nickti yaklaşık 7 yıldır felan kullanıyorum heheh

Yorum

Siyah rengi severim, ve siyah kararlılılığı ifade ettiği gibi hüznü de ifade eder aynı zamanda. Bende süresiz olarak matemdeyim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: forte-donna
                  avatarımı çok sevdim ya..pembeler içinde yalnız bir kuş...yinede umutlu..
                  Evet benimde dikktimi çekmişti,güzel gerçekten.Dingin bir havası var...
                  Kimsenin seni üzemeyeceği kadar güçlü olduğunda ve sen kimseyi üzmeyecek kadar iyi olduğunda; mutlusun demektir .

Yorum

Speechless şarkısını sevdiğimden dolay ayrıca anlamı sessiz demek
                    Bazen en güzel intikam, affetmektir.Ve bazen karşındakine verebileceğin en güzel cevap gülüp geçmektir.
                    - Victor Hugo -

Yorum

ben bu nicki 10 yıldır kullanıyorum ... adımı seviyorum

Orjinal yazı sahibi: forte-donna
                      avatarımı çok sevdim ya..pembeler içinde yalnız bir kuş...yinede umutlu..
                      hayatta umutlu gözlerle bakmalı insan:41:

ben beceremedim o bakmayı bir türlü
                      Last edited by iyimser; 05-04-2011, 04:20 PM.
                      Her günümüz 'insanlık' adına utanç duymadan yaşansın....

Yorum

bu sorunun cevabı olarak

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ispanak
                          ben beceremedim o bakmayı bir türlü
                          istemeeeeeeekkk en önemlisiii .. mesela ilk olarak avatarını değiştir istersen daha iç açıcı bi resim koymakla başla .....bende tavsiye .. kademe kademe gidelim ne dersin :tinysmile_twink_t:
                          Her günümüz 'insanlık' adına utanç duymadan yaşansın....

Yorum

Sonbahar mevsiminde doğmuşum, bir sonbahar kızıyım
                            Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

Orjinal yazı sahibi: evrimce View Post
                              istemeeeeeeekkk en önemlisiii .. mesela ilk olarak avatarını değiştir istersen daha iç açıcı bi resim koymakla başla .....bende tavsiye .. kademe kademe gidelim ne dersin :tinysmile_twink_t:
                              son üç günümde dost bildiklerimle bir şeyler paylaşmak istedim birisi küçük sırlar izlicem sonra konuşuruz dedi birisi işim var sonra hallederiz dedi biriside telefonu açtı orkun doktora git dedi vay be şimdi kitap okumaya gidiyorum sahil kenarına

Yorum

gayet açıklayıcı zannedersem

Yorum

İşleniyor...
                                X