Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SF'li Olmasaydık ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• SF'li Olmasaydık ?

Genelde SF'li insanlar iyi, kimseye kötülüğü dokunmayan insanlar olarak algılanıyor. Tabi bu şekilde olmak bir SF'linin tercihi değil, en azından benimki öyle. Aklıma bir soru takıldı acaba SF'li olmasak nasıl insanlar olurduk yine aynı karakter yapımızda mı olurduk yoksa karakterimiz davranışlarımız farklı mı olurdu ?

Örneğin: Ben hiç de iyi bir insan olmazdım. Yine kimseye kötülük yapmazdım ama sevmediğim tipte bir insan veya sevmediğim bir muhabbet olduğunda istemediğim halde katlanmaz, insanların saçma sapan konuşmalarını dinlemek insanların benden sıkılmaması için onları mutlu etmek zorunda olduğumu hissetmezdim heralde.:tinysmile_angry_t:

Benimde elime geçen türlü fırsatları SF yüzünden kaçırdığım oldu berbat bişey.

Yorum

Yapmak istediklerimiz derken neyi kastediyorsun ki ?
      Benim yapmak istediklerim insanların benim hakkımda ne düşündünüğü düşünmemek gibi şeyler olurdu yoksa SF'li olmasam da toplum düzenini bozacak birşey yapmazdım.

Yorum

Birde şu var hayatın kötü ve yozlaşmış düzeninden korunmak istiyorsan kırsala, dağa veya insanlardan uzak olacağın bir yere gidip tek başına yaşam süreceksin çünkü bu düzene ayak uyduramayacak kadar iyi, hassas biriysen SF gibi hastalıklar ortaya çıkıyor.

Yorum

İşleniyor...
        X