Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hem çok mutlu hemde çok mutsuzum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Hem çok mutlu hemde çok mutsuzum

Böyle saçma sapan bir psikolojideyim. Mutsuzluğa alıştığım için mutluluğumu hazmedemiyorum anlamadım... Zamanında çok büyük sıkıntılar yaşadım madden ve manen ama şuan hayatımda her şey yolunda, mutsuz olmam için hiç bir neden yok, en mutlu anımda bile aynı anda mutsuzum içimde çöreklenmiş bir acı var ve gitmiyor bir türlü... Neden dolayı olabilir, bunun bir sebebi olabilir mi?
    Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Orjinal yazı sahibi: sevde_ View Post
    Böyle saçma sapan bir psikolojideyim. Mutsuzluğa alıştığım için mutluluğumu hazmedemiyorum anlamadım... Zamanında çok büyük sıkıntılar yaşadım madden ve manen ama şuan hayatımda her şey yolunda, mutsuz olmam için hiç bir neden yok, en mutlu anımda bile aynı anda mutsuzum içimde çöreklenmiş bir acı var ve gitmiyor bir türlü... Neden dolayı olabilir, bunun bir sebebi olabilir mi?
    Kardeş herşey yolunda diyorsun neden hale üzüyorsun kendini?Keşke senin yerinde olsam....
    OFF SANA İMRENİYORUM.ALLAH MUTLULUĞUNU BOZMASIN.....
    Hepimiz birer kuklayız Hayatta.Rol yapıyoruz Boyuna...
    Hepimiz birer kuklayız.İplerimiz,birbirimizin elinde.
    Aldatıyor,aldanıyoruz
    Üç öğün de...

Yorum

hayatın travma gibi geçtiyse şu an yaşadığın travma sonrası stres bozukluğudur
      alışmadık ..te don durmaz bu açıdan bak
      kaosa alışan beynin mutluluk hormanıyla napıcağını bilememiş bir sorunun yok merak etme sadece biraz zamana ihtiyacın var
      cennete gidicem çünkü cehennemi burada yaşadım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sevde_ View Post
        İnsanoğlu mutsuzluğa şartlanmış şekilde kodlanmış zaten. Aslında, mutsuzluk hayatı kolay kılıyor. Acılar, Dertler, Sıkıntılar, vs.. derken birde bakmışsın seneler geçmiş gitmiş...
        Teoman'nın şarkısındaki gibi, " Dakkalar, saatler geçmezken, yıllar hayatlar geçiyor..." Yani mutluykende aslında bir arayış içinde oluyor insan. Herşey ok bile olsa, nu seferde kaşındı gözündü birşey buluyorsun. Yani mutlulukda aslında yalan. Tek gerçek acıdır. Yokluğunu hissetmezsin, ama varlığını hissedersin. Mutluluk ise, her zaman kısadır, seks, yemek yemek, aşk vs.... ve her zaman uzun sürer sanırsın...
        biliyorum artık çok zor çok
        kuracak yeni bir hikayem yok.
        yine de uğraşıyorum rastgele bu eskimiş kelimelerle

alt üst olmuş coğrafyanda
        cebinde bozuk paralarınla
        kendi mezarına selam durup
        boşver mi diyorsun kanasın.

Yorum

ah sevde anlıyorum hemde çok içten aynı duyguları

yaşıyorum çok yoğun hemde torunumu kızlarımı

severken öyle mutluyorum ki anlatamam

ama aynı anda içimi bir boşluk kaplıyo

içim yanıyo daralıyorum hele belli etmemeye

çalışmak o kadar zor ama malesef her zaman başaramıyorum

belli etmemeyi

Yorum

Açın karnı doyar, gözü doymaz .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: GOD_father View Post
              Açın karnı doyar, gözü doymaz .
              insanlar buraya dertlerini paylaşmak o an kimseye anlatamadıkları ruh hallerini anlatmak için geliyorlar

eleştiri duymak için değil.yaşamadığınız bi şeyi anlamanız zor ama en azından saygı duyun

Yorum

Depresyon kabuklaştığı için yerine oturduğu için kronikleştiği için mutlu olmasını beceremiyoruz.
                Her şey güzel olacak...

Yorum

İşleniyor...
                X