Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hoşçakalın...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• hoşçakalın...

yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için herkese tşk.
    adminde üyeliğimi silmesini rica ettim.
    sıkıntı verdiğim için özür dilerim herkesten.
    sevgiyle ve SAĞLIKLA kalın

meraba,depresyondayım.hayırdır nereye gidiyosun.

Yorum

Umarım sizin icin hayırlısı budur.Sürekli sorunların gündeme geldigi böyle bir platformda insan ister istemez etkilenebiliyor.Tekrar bir psikoloji forumuna
      katılmanıza gerek kalmayacak bir psikolojinizin olması dilegim ve bu digemine olan inancımla...Saglıcakla kalın...
      Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ultrAslan View Post
        Umarım sizin icin hayırlısı budur.Sürekli sorunların gündeme geldigi böyle bir platformda insan ister istemez etkilenebiliyor.Tekrar bir psikoloji forumuna
        katılmanıza gerek kalmayacak bir psikolojinizin olması dilegim ve bu digemine olan inancımla...Saglıcakla kalın...
        çok sağol ama hala iptal etmemişler kendimi tutamıyorum yine giriyorum bu arada fenerbahçeliyim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hector34 View Post
          meraba,depresyondayım.hayırdır nereye gidiyosun.
          ahirete gitmeyi planlıyorum becerebilirsem

Yorum

Orjinal yazı sahibi: depresyondayım View Post
            çok sağol ama hala iptal etmemişler kendimi tutamıyorum yine giriyorum bu arada fenerbahçeliyim
            Dedigim gibi dogru seyi yalnıs seyin varlıgı tanımlıyor.Fenerbahceliler olmazsa biz nasıl Galatasaraylıyız diye hava atarız

''GALATASARAY''

Yorum

İntihar eden insanlara üzülürüm ama arkada eşini ve çocuklarını bırakıp intihar edenlere üzülmem, çok kızarım.
              Her şey güzel olacak...

Yorum

Dedigim gibi dogru seyi yalnıs seyin varlıgı tanımlıyor.Fenerbahceliler olmazsa biz nasıl Galatasaraylıyız diye hava atarız
                ama sizi hep yeniyomuşuz eşim diyo kızlar kabul etmeselerde:RpS_thumbsup:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: güç528 View Post
                  İntihar eden insanlara üzülürüm ama arkada eşini ve çocuklarını bırakıp intihar edenlere üzülmem, çok kızarım.
                  haklısın kız valla:RpS_smile:

Yorum

ama sizi hep yeniyomuşuz eşim diyo kızlar kabul etmeselerde:RpS_thumbsup:
                    Dogru maalesef öyle:tinysmile_cry_t4: Simdi bende depresyona gircem bak:RpS_crying:

''GALATASARAY''

Yorum

haklısın kız valla:RpS_smile:
                      De mi ya : )
                      Her şey güzel olacak...

Yorum

Dogru maalesef öyle:tinysmile_cry_t4: Simdi bende depresyona gircem bak:RpS_crying:
                        üzme kendini o kadar ya arada yeniyomuşunuz öyle diyolar ben bilmem

Yorum

Orjinal yazı sahibi: güç528 View Post
                          De mi ya : )
                          valla bende kız<ıyom kendime

Yorum

üzme kendini o kadar ya arada yeniyomuşunuz öyle diyolar ben bilmem
                            Arada evet : )

Bu arada aksam 20:00 de Galatasaray-Gaziantep macı var.Trt veriyor izle istersen.Elenirsek neşen yerine gelir

Bende stadta kafamı duvarlara vururum artık:35:

''GALATASARAY''

Yorum

maç izlemem ben ya o büyük kızımın işi kendileri galatasaraylı

Yorum

İşleniyor...
                              X