Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hoşçakalın...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: neden ben View Post
    lütfen gitmee arkadaşım .. bizi üzen burası değilki biz buradaa dertleşip rahatlıyoruz ben ailemden kimseyee anlatamadıgım derdimi burdaa sizlerlee paylaştım iyiki varsınız..Allahım inşalah sıkıntılarımız hafifletecektir hiç düşündük mü acabaa belkide hayatta çektiğimiz acılarlaa sınanıyoruzdur inşalah mükafatını en güzel şekilde alıcazz bunaa inanalım yeterki..
    çok sağolun gerçekten bende buraya anlayabiliyorum bi çok şeyi iyide geliyo bu akşam rahatım biraz torunumu bile içim yanmadan doya doya sevdim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sonbaharr View Post
      Merhabalar, forumdaki yazılarınızdan az çok tahmin edebiliyorum yaşadıklarınızı. Kötü bir evlilik yaşamışsınız, bunun yanında yaşadığınız kötü duygular. İnanın sizin gibi olan çok kişi var, ama kimse bu hayatından vazgeçmiyor, kendinden vazgeçmiyor. Bu hayattan çekip giderek kime ceza vermek istiyorsunuz, eşinizemi, adamın çokmu umurunda olacak sanki. Belkide daha çok işine gelecek.Ya diğerleri, bi kaç gün ağlar, ondan sonra unuturlar.
      Sakın böyle bir delilik yapmayın, öbür tarafın iyi olduğundan eminmisiniz, şimdi sıkldınız buradasınız, peki ya orada ne yapacaksınız.

Biran önce toparlanmaya bakın, bu hayatın güzelliklerini yaşamaya, eminim siz pozitif baktıkça hayat daha güzel olacaktır.

Bu arada eğerki halen buradan ayrılmak istiyorsunuz, üyeliğinizi silebilirim. Amacımız sizin gibi birini kazanmak ve burdan sizin gibi olan kişilere destek vermenizdir.
      vaz geçtim silmetin iyi geliyo bura bana çok çko tşk her şey için:tinysmile_kiss_t4:

Yorum

Burada kaldığınıza sevindim.... güzel bir haber bu..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: unver View Post
          Burada kaldığınıza sevindim.... güzel bir haber bu..
          ş,mdilik bende sevinçliyim bakalım sonra ne olur ama gerçekten destekleriniz iyi geldi
          normalde kimseyle paylaşamadığım bütün dyugulaımı burada paylaşmak rahatlamama vesile oldu
          çok sağolun

Yorum

İşleniyor...
          X