Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Uyumak ve devamsızlıktan kalmamak istiyorum..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Uyumak ve devamsızlıktan kalmamak istiyorum..

Merhaba , yine ben.
    Ne sorunlu bir insansın demenizden korkuyorum ama sizede danışmalıyım.
    Bugün okula gidemedim neden mi ? Uykusuzdum.Ama bu hergün olan birşey.Ya bir insan sırf uyuyabilmek için nerdeyse devamsızlıktan kalıcak kadar devamsızlık yapar mı :RpS_lol: Arkadaşlarım okula gitmezler gezerler vs. Ben okulun çıkış saatine kadar uyuyorum.Ayrıca bir insan okuldan kaçıp eve uyumaya gider mi ? :RpS_lol: Bunu da ben yapıyorum okuldan kaçtıysan git gez dimi ?

Şimdi sorunum şöyle geceleir uyuyamıyorum.1'e kadar filan hemde :0 Diyelim ki çok yorgundum 10da uyumak için yatağa yattım.Hayatta 10da uyuyamam en erken 12de uyuyabilirim.Ki 10da yatağada yatmam genelde 12de yatarım akşam 1'de filan uyurum şanslıysam.Şanslı değilsem 3te filan uyuyabilirim.
    Ve kaçta yatarsam yatayım sabah bir alarmın yardımıyla kalkamıyorum.İlla annem beni çekişitiyor.Öyle uyanabiliyorum.Yardım ederseniz sevinirim çünkü okula geç kalmaktan ve devamsızlığımın artmasından bıktım.

Akşamları nasıl erken yatabilirim ya da sabahları nasıl erken kalkabilirim eziyet çekmeden.Çünkü sabahları o sıcacak yataktan kalkma hele zorla kaldırılmışssanız ölümden bile beter.Hele ondan sonraki yarım saat vucüdun uyuşuk uyuşuk olmasından ve ağrımasından bassetmiyorum bile

yarın sabah zorla da olsa erken kalk hem de çok erken
    sabah güneş 6.30 da falan doğuyor sen önce kalk ve güneşin doğuşunu seyret öyle güzel oluyor ki.
    hem erken kalkan erken yol alırmış derler
    sonra akşam ister istemez uyku geliveriyor kendimden biliyorum
    Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

forte-donna sana katılıyorum . Niye insanlar böyle niye istediklerimiz şeyler birbiriyle çelişkili ?
      Bu arada ablama melisa çayını sorucam.O anlar ot bitki işlerinden .

Orjinal yazı sahibi: iyimser View Post
      yarın sabah zorla da olsa erken kalk hem de çok erken
      sabah güneş 6.30 da falan doğuyor sen önce kalk ve güneşin doğuşunu seyret öyle güzel oluyor ki.
      hem erken kalkan erken yol alırmış derler
      sonra akşam ister istemez uyku geliveriyor kendimden biliyorum
      Ya zaten sorunda orada kendim kalkamıyorum.Annemin beni çekiştirmesine ihtiyaç duyuyorum.
      Anneminde ben, 5'te kalkıp kaldırmasına gönlüm el vermez.Kadın zaten geç uyuyor.Benim yüzümden uykusu bölünmesin.
      Birde benim uykum yine gelmiyor aslında uykum geliyor ama yine uyuyammıyorum yataktan dönüp duruyorum

Yorum

teşekkür ederim forte-donna.Umarım işe yarar.

Yorum

İşleniyor...
        X