Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Görünmez olduk artık...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Görünmez olduk artık...

Arkadaşlar tanıdığınız biri bir selam vermeden bir gülümsemeyi bile çok görerek yanınızdan geçip gidiyormu.sanki sizi görmemiş gibi, yada hiç tanımazmış gibi...
    tamam bazen bende yapıyorum ama ben sorunlu ve takıntılı olduğum için yapıyorum sanıyordum en azından..
    ama bakıyorum da herkes yapıyor...
    ne günlere kaldık....

Kafaya takılacak bir şey değil bu...

Yorum

normal bir durum benim arkadaşlarımda bana aynısını söylüyorlar bazen şen şakrak selam verip konuşuyormuşum bazende görmezden geliyormuşum halbuki gerçekten de görmemişim...insanın ruh hali değişkendir,bazen o kadar dalgın oluyorsun ki algıların tamamen kapalı olabiliyor...bilerek yaptıklarını düşünme bence...hiç birşey olmamış gibi davran.
      ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

Yorum

arkadaşlardan değil de etraftan hani komşudan falan
        yabancılaşma , şehir hayatı
        kimse daha daha nasılsın muhabbetti istemiyo artık
        cennete gidicem çünkü cehennemi burada yaşadım

Yorum

Valla ben özellikle görmezden geliyorum çoğu kişiyi
          vıcık vıcık sarılmalar , nasılsınlar filan çekemem.
          Hatta ve hatta yolumu değiştirdiğim dahi oluyor.

Yorum

hatırlıyorumda ozaman sınavı kazanamamıştım öss sınavını kımı görsem yolda sınav ne oldu kızım diye soruyodu okadar üzülüyodumkı keşke beni görmezden gelselerdi yolumu değiştirirdım hep veya başımı eger hızlı hızlı yürürdüm

Yorum

malesef en görünmez olmak istediğin anda sanki üstünde renkli neonlar var gibi herkes gelir sorar
              cennete gidicem çünkü cehennemi burada yaşadım

Yorum

ben hep karşıdan bekliyorum.bazen görmezden geliyorum.bazen zoraki gülümsüyorum tabi zoraki olunca samimi olmuyor daha beter oluyor.
                'hayatını bir vehme kurban etti.'

Yorum

İşleniyor...
                X