Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SİTENİN YAŞ GRAFİĞİ(LÜTFEN BÜTÜN ARKADAŞLARIM KATILSIN)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• SİTENİN YAŞ GRAFİĞİ(LÜTFEN BÜTÜN ARKADAŞLARIM KATILSIN)

SEVGİLİ ARKADAŞLAR.
    SİTEMİZİN YAŞ GRAFİĞİNİ MERAK ETTİM VE BÖYLE BİR ANKET YAPMAK İSTEDİM.
    KATILIP OYLARSANIZ SEVİNİRİM.
    SAYGILAR.
    1
    a:6:{i:46;a:5:{s:12:"polloptionid";i:46;s:6:"nodeid";s:6:"521935";s:5:"title";s:11:"18 YAŞ ALTI";s:5:"votes";i:1;s:6:"voters";a:1:{i:0;s:5:"38977";}}i:47;a:5:{s:12:"polloptionid";i:47;s:6:"nodeid";s:6:"521935";s:5:"title";s:15:"18-22 YAŞ ARASI";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:48;a:5:{s:12:"polloptionid";i:48;s:6:"nodeid";s:6:"521935";s:5:"title";s:15:"22-26 YAŞ ARASI";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:49;a:5:{s:12:"polloptionid";i:49;s:6:"nodeid";s:6:"521935";s:5:"title";s:15:"26-30 YAŞ ARASI";s:5:"votes";i:1;s:6:"voters";a:1:{i:0;s:5:"29096";}}i:50;a:5:{s:12:"polloptionid";i:50;s:6:"nodeid";s:6:"521935";s:5:"title";s:15:"30-40 YAŞ ARASI";s:5:"votes";i:1;s:6:"voters";a:1:{i:0;s:5:"20058";}}i:51;a:5:{s:12:"polloptionid";i:51;s:6:"nodeid";s:6:"521935";s:5:"title";s:15:"40 YAŞ VE ÜZERİ";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    100.00%
    1

merhaba.bugün üye oldum.benim yaşım 24.

Yorum

ya melankoli ne kadar meraklısın sen..... site senden geçilmiyor.... şaka şaka....

Yorum

!

ARKADAŞLAR SİTENİN YAŞ GRAFİĞİNE BAKMAK GEREKİYOR.
        PARMAKLAR KIPIRDASIN.
        SAYGILAR.

Yorum

26..... ok melenkoli.))))
          HAYAT.. İNADINA SENİ YAŞAYACAĞIM..

Yorum

BENİM KAFAM KARIŞTI

melankoli yaş grfiği iyi fikir. ama ben hiç bir yaş grubu arasında değil tam üstündeyim
            yani 18_ 22 yaş arası, 22_ 26 yaş arası, ben 22 yaşımdayım ve her ikisindede sınırdayım ne olacak şimdi

Yorum

!

eh 22 yıl 1 ay falan olduysa ne biliyim buçuk hesabından sınıfı geçersin artıkın.
              saygılar

Yorum

sanmırım sınıfı geçtim artıkın. yaaaaşşaaaaaaasııııııııııın bende sınıfı geeeeçtiiiiim :lol:

Yorum

ben lise öğrencisi psikolojiye gönül vermiş bir arkadaşım ... memnun oldum
                  Serdar Sağlam ...

Yorum

Merhaba Melankoli ve diger arkadaslar.
                    Yasim 30 ama ilgimi ,ceken noktayi sizinle paylasmadan gecemiyecegim. Su ana kadar 30 kisi katilmis ve hicbiride 40 yasin uzerinde degiller. Isin gercegi ben cogunlugun kirk yas uzeri olacagini dusunmustum. Tabiii neden boyle dusundum acikcasi bende bilmiyuorum ama.... :?
                    Onemli olan ne soyledigin degil, nasil soyledigindir!

Yorum

merhaba

28

Yorum

!

BAZI ARKADAŞLAR YAŞINI YAZMAYA ÇEKİNİYOR GALİBA.

Yorum

yaş 31 eyvah mı

Yorum

Merhaba arkadaşlar!!
                            ben yeni katıldım siteye. Şunu belirtmeliyim ki son derece süper bir site.
                            bu arada 21 yaşındayım ve arkadaşlar gördüğünüz gibi bizim yaş grubu çoğunluğu sağlayan bir yaş grubu..
                            o zaman hadi gösterelim kendimizi!!!
                            ''Kardeşim, varlığın ancak fikirdir, gerisi bir yığın et ve kemiktir.'' MEVLANA

Yorum

selam arkadaşlar. benim yaşım 29[/b]

Yorum

İşleniyor...
                              X