Duyuru

Collapse
No announcement yet.

merak ettiğimiz dostlar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• iloya
    adlı üyemiz merak ettiğimiz dostlar konusunu başlattı

merak ettiğimiz dostlar

Herifin1i......Bu isimli mod u bile var mı acaba?Eskilerden biri,hala mod mu?Değilse bilen varmı acaba?Eski üyeler cevaplayabilir sanırım....

• iyimser
    replied
    iloyacım bazı arkadaşlarımız kendi istekleriyle gidiyorlar. Yapacak hiç birşey yok. Onları çok sevdik, alıştık özellikle ilksen ve herifin1i nin yeri bende apayrıdır ha bir de ESDEM (çok eskilerden) ah ah eski günler geldi şimdi aklıma
    inşallah iyilerdir ve eğer burayı okurlarsa onlara çok selam gönderiyorum.

Leave a comment:

• Ada
    replied
    Orjinal yazı sahibi: depresyondayım View Post
    pese intaharmı etti
    hayır canım o çok mücedeleciydi
    asla intihar etmezdi.
    vefat nedeni kalp krizi.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Orjinal yazı sahibi: lagrima
    canım bende bi ara konu actım sordum herifin1i ni ama sonbahar sildirdi dedi üzülmüştüm... eskilerden kimse kalmamış zaten ilksen satanstoystore ve aklıma gelmeyenler... pese andın Allah rahmet eylesin azabını dindirsin inş..ulaşırsan banada haber verirsen sevinirim...
    pese intaharmı etti

Leave a comment:

• iloya
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Commandment
    cupido
    omen
    satanstoystore
    onlar nerde?
    herkes uyudumu yaww millet günaydın

Bence buralarda bir yerlerdeler....ya da nasılsa birgün gelecekler..satanstoystore gelirse forumlarınız renklenir

Leave a comment:

• iloya
    replied
    Bende sildirmek istemiştim iyimser sayesinde vazgeçtim,iyi ki üyeyim hala...bu arada aklıma geldi yine rahmetli pese'nin kızı buralarda mı acaba?

Leave a comment:

• iloya
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Abalı View Post
    Hayırdır? Ne yapacaksınız herifin1i'ni?
    Telefonda ya da msn de tanıma fırsatım olmuştu,çok değerli bir insandı ve mod olarakta adil olduğunu biliyorum...eskiler yeniler diye ayırmak istemiyorum ama hala buraya girip arada bir bişeyler yazıp okuyorsak burda bulduğumuz samimiyettendir...

Leave a comment:

• lonely_hearth
    replied
    Buraya ilk üyeliğim 2007 senesindeydi ama sildirmiştim Portalın eski tasarımı değiştikten sonra eski üyelerin %75'i (en az) yazmıyorlar; topposter'dakilere de bakarsanız anlarsınız Bunun sebepleri de ortada Dile getirip günah keçisi olmaya niyetim yok. ilksen bile üyeliğini sildirdiyse fazla söze gerek yok Herşey belli zaten.
    Last edited by lonely_hearth; 08-03-2011, 08:05 PM.

Leave a comment:

• maviyesil
    replied
    ilksen de sildirdi üyeliğini. fragile pek uğramıyor siteye artık zaten modluğu bıraktı.

Leave a comment:

• Abalı
    replied
    Hayırdır? Ne yapacaksınız herifin1i'ni?

Leave a comment:

• iloya
    replied
    Sildirmek istediğini söylemişti.Bende cep numarası vardı ama silindi.Belki okuyordur inşallah yazar bana...tşk maviyeşil

Leave a comment:

• maviyesil
    replied
    Üyeliğini sildirip,sessiz sedasız gitmiş

Üzüldüm ama yapacak bir şey yok.

Leave a comment:

İşleniyor...
X