Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Psikiyatrik ilaçlar yalan dolan mı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: Robin
    psikolog ve psikiyatrisler sana baya kızacak abalı , zaten bende hiçbir zaman ilaçlara güvenmedim , deney tahtası oluyosun zaten
    Aynen söylediğin gibi, 6 yıldır psikolojik ilaç kullandığı hâlde düzelmediği hâlde hiç ilaç kullanmadan, silkinip kendine dönerek, kendi gücünün farkına vararak bir haftada kendini toplayan adamlar tanıyorum...

Yorum

şu ilaclardan kurtulup normale dönmek istiyorum ben de.. ama doktor diyor kullanmadan iyileşemezsin... ısrarla söylüyorum doktorlara sonra devam...

Yorum

Merhaba Arkadaşlar, psikiyatrik ilaçların tam olarak yalan dolan olduğuna inanmıyorum.
        Last edited by canikmata; 18-05-2011, 08:45 PM.

Yorum

en iyisi birisi kafamıza vursunki hafıza kaybı geçirelim o zaman her şeyi unuturuz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kadim View Post
            en iyisi birisi kafamıza vursunki hafıza kaybı geçirelim o zaman her şeyi unuturuz
            Hipokampüsünü ve amigdalanı iki taraflı olarak aldır. Hiç sorunun kalmaz. Ama önceden sana ömür boyu bakacak birilerini bulman lazım. )))))

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kesikparmak View Post
              Arkadaşlar yaklaşık 1 senedir anksiyete bozukluğu ve psikotik bozukluk tedavisi görüyorum.Ama şu ana kadar bir faydalarını görmedim uyku ve kilo aldırması dışında.Doktora gidince hee iyi geldi filan diyorum ayıp olmasın diye ama ilacı içmesemde aynı içsemde.Kullandığım ilaçlar gece 1 tablet ollafax ve sabah 1 tablet xetanor.Doktor rahatlatsın ve kafadaki kötü düşünceleri atsın diye yazıyor ama hikaye.İlaçlardan çok alkol daha işe yarıyor.Günde 3 4 duble rakı yada viski içiyorum benden kralı yok.Mutlulukta bir numara oluyorum.Acaba bu psikiyatrlar bizimi kandırıyor.Bu ilaçlar hikaye mi
              doktorunu değiş yada ilaçlarını ..her ilaç her bünyeye iyi gelmiyor.ilaçlar safsata değil dostum ..öyle olsa bunca insan nasıl iyileşirdi.

Yorum

Aslında ben psikiyatra normal şartlarda gitmezdim.Yani bir psikolojik sorundan dolayı gitmezdim en azından.Benim psikiyatra gitmem yaklaşık 2 senedir devam eden mide bulantılarımın dahiliye uzmanları tarafından çözülemeyip psikiyatra yollaması sayesinde oldu.Allah var bulantılarıma ilaçların faydası oldu yalan yok.Ama psikolojik olarak hiçbir katkısını görmedim.Saymaya kalksam sayfalarca sürecek olan psikolojik sorunlarım var ama doktora sadece bulantılarım olduğunu,bazı insanların yamuk yaptığını düşündüğümü ve huzursuz olduğumu söyledim.Bu ilaçları verdi.Kim bilir diğer sorunlarımı anlatsam ne teşhisi koyardı Allah bilir.Ama anlatamam doktora.çünkü o bozukluklarımın çoğu genel ahlaka aykırı şeyler.

Yorum

İşleniyor...
                X