Duyuru

Collapse
No announcement yet.

en sevdiğiniz diziler hangileri

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Yerli dizileri hiç izlemiyorum. Bir tek babaocağı hoşuma gidiyor. Dİğerlerinin neredeyse tümü acıklı ve aşırı dram üzerine kurulu. Hele müzikleri yokmu nefret ediyorum. Hiç böyle normal, acı ve tatlının iyi dozajlanmış olduğu hatta mutluluğun acıdan daha fazla olduğu diziler çekemeyeceklermi ? Eskiden sitcom lar vardı o kadar komik olmasada yine eğlenceli pozitif dizilerdi. Şimdi onlarda yok . (Avrupa yakası var ama çok bozdu çok saçmaladı.) Hangi kanalı açsam acıklı diziler ve iğrenç müzikleri. Aileme de izlemeyin diyorum ama hiçbirini kaçırmıyorlar maşallah.

Benim en sevdiğim dizilere gelirsek Friends, How i met your mother, Prison break, Desperate housewives, 24, The Simpsons vs. yabancı diziler.

Yorum

Yaprak dökümü,<Yol arkadaşım bayılıyorum yol arkadaşım'a>
      Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
      Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Yorum

hiç dizi izlemezdim ama yakında kanal D de başlayacak olan "bir bulut olsam"dizisini izleyeceğim..çünkü kamera arkasında çalışan ve ilk işi olan canım oğlum..şimdi yoğun bir çekim çalışması içindeler..
        <div>Kimilerine sadece bir forum..ama bize AİLE..</div><br />

Yorum

Dizi bağımlısı değilim ama Canım Ailem ile galiba bu değişecek..Bayılıyorum o dizide ki samimiyete ve başarıya.Sanki onlar hep vardı hayatımda...yada şöyle , özlediğimiz samimiyetleri , saf ve temiz ilişkileri bu dizide tekrar anımsadık..

Bununla birlikte Everybody Loves Raymond da sevdiğim ve çok güldüğüm bir dizidir.

Yorum

dizi değil ama .......komedi dükkanını tek geçerim...
            bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

Arka sokaklar....

Benim annem bir melek

Yorum

ahhhhh ahhhhhh 97 idi sanırım cine 5'te oz vardı. Oswald hapishanesinin hikayesi.. asla unutamam şu anda elimde bütün bölümleri var ve tekrar tekrar izlerim bıkmadan usanmadan..

said bir yandan, adebisi bir yandan, oReilyy bir yandan, meksikalılar, motorcular, aryanlar, müslümanlar, irlandalılar, italyanlar aman allahım o ne güzel bir dizi

iyisimi aklıma geldi şu ilk sezonun son bölümüne bir daha bakiim isyan çıkan sahne

oyyy oyyy oyyyy
                GüzelBakanGüzlGörürGüzlGörenGüzl Düşünür

Yorum

yaprak dökümü aşk-ı memnu illa entrika illaki karışıklık :lol:
                  <div><strong>tarihimin tekerr&uuml;r&uuml;nden korkmuyorum !</strong></div><br />

Yorum

chontes yaprak dokumu bugun yoktu.bu kanal d ye noldu bılıyomusun hıçbır dızıyı vermıyo hafta ıçı her akşam arka sokaklar ve askı memnu var neden acaba?

Yorum

valla krizden etkilenip dizileri çekemediklerini duydum fakat ne kdar doğru bilemicem... hep tekrar hep sürünceme hyatın kendisini dizilerdede yşıoruz TEKRAR+İZLE+ANLA+SONRA GENE TEKRAR=SIKIL
                      <div><strong>tarihimin tekerr&uuml;r&uuml;nden korkmuyorum !</strong></div><br />

Yorum

İşleniyor...
                      X