Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Erkekler için , Evlendiğiniz kadınınızdan ne istiyorsunuz ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: eneszeren View Post
    Medeni insan olsun yeter. Medeni insan ise; nerde ne yapacağını bilen insandır..
    katılıyorum arkadaşa, insani çerçeveleri sınırları bilsin Gerçekleri unutmasın uygulasın Dini görevleri sadece bilip saygı göstermesin, onları uygulasın bunlar bir erkeğin istekleri değil, KADININ GÖREVİNİN BİLİNCİNDE OLMASI GEREKEN DURUMLAR.. (erkekler içinde aynı sözlerim geçerli.) ne yazıktır şu yüce kaainatta hepimiz herşeyi her bişeyi biliyoruz keyfimiz istediğine gelince şak diye hemen yapıyoruz iş ciddi anlamda maneviyata gelince bahaneler nefsin uydurmacalari daha genciz yaparız hele gençliğimizi yaşıyalım v.s .vs gibi kendimizi kandırmacalardan başka birşey yapmıyoruz UYanık olduğumuzu zannediyoruz ama AYAKTA UYUYORUZ RESMEN. kısaca her insan kendine yakışanı yapar bunun erkekle kadınla ilgisi yok sonuç itibari ile kimse zannetmesin yaptığım yaşantım yanımda kar kalır. ona göre Lütfen kadın erkek diye artık şu ayrımcılıkdan kurtulalım önümüze hakikate bakalım. sevgi ve saygılarımla.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: forte-donna
      evet bu söz hoşuma gitmişti okumuştum bi yerde..siz planlar kurarken yukarıdaki sadece dülüyordur diye...
      ben yazmıştım sevdiğim bir amerikan atasözüdür diye

mutlu evliliklerde var.. benim arkadaşımla eşi birçok konuda farklılar. ayrı ayrı tanıdığınızda mümkün değil bir araya gelemezler dersiniz.. ama 10. yıla girdiler.. çocukları yatırıp karşılıklı çaylarını alıp muhabbet ederler.. birgün ayrı kalsalar kavuşma anları planlayıp merdivenlere sevgi notları bırakırlar.. hergün eşi gelmeden süslenir ayrı bir dünya onlarınki... Allah bozmasın..
      cennete gidicem çünkü cehennemi burada yaşadım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eylultuna View Post
        ben yazmıştım sevdiğim bir amerikan atasözüdür diye

mutlu evliliklerde var.. benim arkadaşımla eşi birçok konuda farklılar. ayrı ayrı tanıdığınızda mümkün değil bir araya gelemezler dersiniz.. ama 10. yıla girdiler.. çocukları yatırıp karşılıklı çaylarını alıp muhabbet ederler.. birgün ayrı kalsalar kavuşma anları planlayıp merdivenlere sevgi notları bırakırlar.. hergün eşi gelmeden süslenir ayrı bir dünya onlarınki... Allah bozmasın..
        öyle bi dünya varmı?
        Never Back Down

Yorum

İşleniyor...
        X