Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Erkekler için , Evlendiğiniz kadınınızdan ne istiyorsunuz ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Erkekler için , Evlendiğiniz kadınınızdan ne istiyorsunuz ?

Evlendiğiniz kadınınızdan neler istiyorsunuz ?

Aşağıda yazacağınız isteklerinizi yerine getirmesi durumunda , bunları yapsa yeterli ben mutlu olurum diyebiliyormusunuz ?

AŞK,SEVGİ,İLGİ ALAKA,zor günümdede iyi günümdede yanımda açıgımı kulanmayan aksine kapatan yani eksik yönlerimi tamamlıyan AMA ACIMAYAN.VS e tabi evlenmek söz konusu olunca baska seylerde devreye girio mesela aileme saygı sevgi,gitme dedim yere gitmiycek,bi yere gidecekse ben işteyken arayıp izin alcak,ailem elden ayaktan düsünce her türlü bakımını yapacak,aynı evde oturmuycaz ama sonucta birinden biri kalacak belki ikiside elden ayaktan düsecek ikisinede bakmak zorunda kalcaz zorunda kelimem yalnıs anlasılmasın.ne durumda olurlarsa olsun bakacaz,herseyi benden beklemesin mesela sen git şu işi hallet dedimde halletsin ve evde romantik an yasamamız için arasıra bana kadınlıgını kullansın herzman diyil tabi,fln filan

Yorum

bi tane boeing 747

Yorum

Şu cevabı veresim geldi: Mutfakta aşçı, dışarıda hanımefendi, yatakda da ... falan filan... Hey Allahım Yarabbim ya, ben bir şey beklemiyorum, beklentiniz varsa zaten siz yandınız. Ömür boyu beklentileriniz gerçekleşmesi için uğraşmak zorunda kalırsınız. Evliliğiniz bundan ibaret olur. Zaten sevdiğim, güvendiğim bir insansa hiçbir beklentim olmaz. Her şey kendiliğinden uyum içine girer zaten. Evlilikte 'uyulması gereken kurallar', 'kadının ve erkeğin görevi' ya da 'beklentiler, temenniler, arzular' gibi listeler yoktur. Her şey doğal haliyledir. Eşimden beklentilerim şunlardır deyip işi 'yapaylaştırmak' istemem, isteyemem.

Yorum

Medeni insan olsun yeter. Medeni insan ise; nerde ne yapacağını bilen insandır..
          Last edited by eneszeren; 18-03-2011, 11:19 PM.

Yorum

Sevgi,saygı,anlayışlı olsun.Oturup kalkmasını bilsin.Bilgisayarıma karışmasın.İçki soframı hazırlasın.Mezeler yapsın.Bıdı bıdı yapmasın.Kafa ütülemesin.Dövdüğümde hemen annesinin yanına gitmesin.Boşanacağım diye tehditler etmesin.Arkadaş çevreme karışmasın.İsteklerim bunlar.Tabi bunları karşılayacak kız kalmadı bu devirde ama bekleyelim bakalım prensesimizi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: forte-donna
              sen sol kulağının üstüne yat bekle...çok beklersin..
              doğru söylüyorsun bu devirde nerede öyle kız Aslında hala var yani arasak bulunur.Lise mezunu işi olmayan herhangi bir güvencesi olmayan bir kızla evlenirsek tüm isteklerim gerçekleşir.Ama üniversite okuyan gözü açılmış bir kızla zor yürür benim evliliğim

Yorum

Evlenmeyi düşünmediğim için eşimden değil de sevgilimden beklentilerimi yazayım...

Her şeyden önce anlayışlı ve olgun olması gerekir. Eften püften şeyleri sorun yapmamasını isterim ve kıskançlık krizlerine girmemesini beklerim...

Yorum

ruhsuz_birisi,

Yani diyorsun ki ben eş değil köle istiyorum... Eğitimli, kültürlü ve aklı başında bir kadınla evlenmem. Bu nasıl bir aşağılık kompleksidir? Herkes, kendi seviyesindeki insanlarla mjutlu olurmuş. Kültürlü bir insanın sana büyük geleceğini bildiğin için mi koyun gibi birisiyle evlenmek istiyorsun?..

Yalnız dikkat et; forte-donna'nın dediği gibi zeki birisine çatarsın. Gözü küllü görünür ve attığın ilk tokatta bir dava açıp donuna kadar soyup soğana çevirir seni. Sonra görürsün bu köylü ayaklarını...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ruhsuz_birisi View Post
                    Sevgi,saygı,anlayışlı olsun.Oturup kalkmasını bilsin.Bilgisayarıma karışmasın.İçki soframı hazırlasın.Mezeler yapsın.Bıdı bıdı yapmasın.Kafa ütülemesin.Dövdüğümde hemen annesinin yanına gitmesin.Boşanacağım diye tehditler etmesin.Arkadaş çevreme karışmasın.İsteklerim bunlar.Tabi bunları karşılayacak kız kalmadı bu devirde ama bekleyelim bakalım prensesimizi
                    ağzıyla kuşta tutsun mu
                    ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

Yorum

bunları yapıp dalga geçer gibi prenses mi diyorsun? Köyden koyun alıp güdeydin
                      Şaka yaptığını varsayalım di mi
                      cennete gidicem çünkü cehennemi burada yaşadım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eylultuna View Post
                        bunları yapıp dalga geçer gibi prenses mi diyorsun? Köyden koyun alıp güdeydin
                        Şaka yaptığını varsayalım di mi
                        şaka yaptığını sanmıyorum
                        ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

Yorum

fazla gölge etmesin başka ihsan istemez

Yorum

vavvvv tepkiler çığ gibi büyüyor.Herkesle nasıl baş edeceğim ben. yukarıda birisi demiş kültürlü birisi istemiyor filan diye.Kültürlü birisini tabiki isterim ama her ufacık kavgada bavulunu hazırlayıp gidecekse tabiki istemem.Birde dayak konusu tepki çekti sanırım.Ben şiddete karşı olan birisiyimdir.21 yaşındayım ve bugüne kadar ettiğim kavgalar 20 yi geçmemiştir.Yani kavgacı,şiddete meyilli birisi değilim.Tabiki eşime de şiddet uygulamam.Sonuçta o benim için mücevherdir.Benim bahsettiğim olay istisnai bir durum.Hayatta belki 1 kez olur.Kafam bozulur ve vururum.İşte o durumda hemen ağlayıp gitmesin.Hatta alsın eline sopayı oklavayı o da bana vursun.Ben haksızsam o vurduğunda hiç engel olmam karşı çıkmam.Yani anlatmak istediğim şu:evlilikler kolay kurulmuyor.En ufak birşeyde evliliği yıkmasın.Asıl istediğim bu

Yorum

vavvvv tepkiler çığ gibi büyüyor.Herkesle nasıl baş edeceğim ben. yukarıda birisi demiş kültürlü birisi istemiyor filan diye.Kültürlü birisini tabiki isterim ama her ufacık kavgada bavulunu hazırlayıp gidecekse tabiki istemem.Birde dayak konusu tepki çekti sanırım.Ben şiddete karşı olan birisiyimdir.21 yaşındayım ve bugüne kadar ettiğim kavgalar 20 yi geçmemiştir.Yani kavgacı,şiddete meyilli birisi değilim.Tabiki eşime de şiddet uygulamam.Sonuçta o benim için mücevherdir.Benim bahsettiğim olay istisnai bir durum.Hayatta belki 1 kez olur.Kafam bozulur ve vururum.İşte o durumda hemen ağlayıp gitmesin.Hatta alsın eline sopayı oklavayı o da bana vursun.Ben haksızsam o vurduğunda hiç engel olmam karşı çıkmam.Yani anlatmak istediğim şu:evlilikler kolay kurulmuyor.En ufak birşeyde evliliği yıkmasın.Asıl istediğim bu
                              böyle anlat o zaman
                              vurdun,kırdın,içki sofrasıne meze yaptırdın tabii tepki çekersin..
                              sen eşin için ne tür fedakalıklar yaparsın? prensesim diyorsan birazcık öyle davranacağını yazsaydın bari
                              cennete gidicem çünkü cehennemi burada yaşadım

Yorum

İşleniyor...
                              X