Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ilk ekt yapıldı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ilk ekt yapıldı

bu gün ilk ekt uygulandı hafif başım ağroyo o kadar
    ekt tetavisi sonunda ne kadar iyi kalabicem acaba çok
    merak ediyrum.bilgisi olan yazarsa sevinirim

hiç bilgisi olan yok mu ya biri 6 7 ay dedi
    sadece o kadarsa niye yaptıraym

Yorum

Pek bir bilgim yok bu tedavi hakkında.
      İnsallah faydalı olur.Söyle bir göz gezdirdim internette fayda gören cok kisi var.
      Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

çok uzun bir tedaviymiş ya.
        ben kısa süreli ve kalıcı zannediyordum bunu...

Yorum

Bana da EKT yapılmıştı Seanslar 2-3 gün arayla yapılıyor Sende de böyle mi olacak ? Yalnız birşeyi anlamadım Ekt bitmeden internete nasıl giriyorsun Hastanede wireless falan mı var ? Ne kadar iyi kalabileceğin sana bağlı; kişiye göre değişir İlaçları aksatmadan kullanırsan daha çabuk iyileşirsin

Yorum

Geçmiş olsun. EKT olmana sevindim. Çünkü yazdıklarından çok sıkıntılı olduğun anlaşılıyordu. EKT, daha önce de yazmıştım, belki de psikiyatrinin tek kanıtlanmış tedavi yöntemidir. Yani bu tedaviyi alan neredeyse herkes az veya çok tedavi oluyor. Özellikle intihar düşünceleri üzerinde etkili. Ama seanslardan sonra ilaç tedavisine devam etmeniz gerekebilir (doktorunuz idame tedavisi için size ilaç yazacaktır büyük bir ihtimalle). EKT tedavisinin daha kalıcı olması için belirli dozda ilaç tedavisi gerekli diye biliyorum.
            Korkmayın, tedaviye devam edin, daha iyi olacaksınız.
            Tekrar geçmiş olsun...

Yorum

İşleniyor...
            X