Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yaptığınız en büyük çılgınlık ne oldu? :)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: ceydaa View Post
    hangi dizi,,ben fransız kaldım
    Malum dizi Fatmagül'ün suçu dizisindeki malum karakter " Rahmi ". Gerçekten bu kadar zor bir rol bu kadar iyi oynanır. Saf olmak da zordur, özellikle belli bir zamandan sonra...
    biliyorum artık çok zor çok
    kuracak yeni bir hikayem yok.
    yine de uğraşıyorum rastgele bu eskimiş kelimelerle

alt üst olmuş coğrafyanda
    cebinde bozuk paralarınla
    kendi mezarına selam durup
    boşver mi diyorsun kanasın.

Yorum

dizilerden mümkün olduunca uzak duruyorum,,bağımlı oluyorum sonra

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ceydaa View Post
        dizilerden mümkün olduunca uzak duruyorum,,bağımlı oluyorum sonra
        en iyisini yapıyorsun aslında, benimde izlediğim 1-2 dizi var türkçe zaten, geri kalanlar hepsi birbirinin kopyesi..
        biliyorum artık çok zor çok
        kuracak yeni bir hikayem yok.
        yine de uğraşıyorum rastgele bu eskimiş kelimelerle

alt üst olmuş coğrafyanda
        cebinde bozuk paralarınla
        kendi mezarına selam durup
        boşver mi diyorsun kanasın.

Yorum

çılgınlıklarım fazla da;
          hayatıma malolan altımda kotla gidip evlenmek sonra herkese ben evlendim demek oldu
          cennete gidicem çünkü cehennemi burada yaşadım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eylultuna View Post
            çılgınlıklarım fazla da;
            hayatıma malolan altımda kotla gidip evlenmek sonra herkese ben evlendim demek oldu
            benim evliliğimde öyle olursa kimse şaşırmaz heralde insanlar çılgınlıklarıma fazlasıyla alıştı normal bi evlilik yaparsam şaşkınlık yaratabilirim

Yorum

bi zamanlar sevdiğimi ıspatlamak için ocak ayında kar yağarken kurtuluş parkındaki havuza atlamıştım, alkışlar koptu ama eve gidene kadarda hertarafımdan sular döküldü dondum dişlerimden sesler geliyordu , düşünüyorumda ne kadar sapmışım, değecek biri olsaydı bari
              "-Çıkmaz o yol"
              diye uyaranlar...
              ben yürümeyi seviyorum
              anlamıyorlar.

alıntı

Yorum

haha bende dostumla yine kar yağarken saunadan çıkıp havuza atlamıştık fena üşüdük ve hasta olduk Hadise konserindeyiz dostumla dostumla iddalaştık evlen benimle diye bağırabilirmisin bağıramazmısın (en öndeyiz bide) malum hadisenin evlenmeliyiz şarkısı var o şarkı bitti bu sene evlencek var mı falan diye sordu hadise işimi kolaylaştırmış oldu bende vaaaaar diye bağırdım küçümser gibi baktı yaşım 20 çünkü sonra tekrar bağırdım sadece seninle diye bayah bi gülmüştü =) Bide dostumla sıkıldığımızda birbirimizi gecenin 4 ünde 5 inde evden alıp kalk tekirdağa kalk bodruma kalk izmire gidioruz v.s v.s tüm türkiyeyi gezdik nerdeyse beraber benzin parası olması yeterli bizim için paramızı çaldırdığımızda 2 gun aç sigarasız kalmıştık izmirde neyse ki benzin yetti
                Without You I'm Nothing

K M
                Aşk demek sen demek
                Sen demek ben demek..

Yorum

Ooo hooo hangi birini anlatıyım
                  Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ultrAslan View Post
                    Ooo hooo hangi birini anlatıyım
                    hocam misal geçenki maçtan bahset,çimler ve galatasaray die de başlık atalım hıı ? olmaz mı?

kahretsin ya çok üzgünüm :4:

Yorum

Üniversitede okulun en titiz ve öğrencilere takan hocasını bir dersinde ağzından kaçırdığı ve dersle alakasız olan bir sözle utandırmak derste bitkilerle tedaviyi anlatırken konuyla alakasız bir şekilde hocanın ağzından ''cinsel'' kelimesi çıktı ve ben de ''bunu neden söyledim'' der gibi bakan hocama yardım ettim: ''Bilinçaltı hocam!''

Önce durumu anlamayan sonra sınıfla beraber kahkahalara boğulan hocamın yüzü önce kırmızıya sonra mora döndü insanları utandırmak hoş birşey değil bununla övünmüyorum ama gençlik işte! =D bazen düşünmeden aklına ilk gelen şeyi söylüyorsun işte...

haa bundan sonra ne olduğuna gelince, okulda olay oldu bu sözüm ve yıllarca anlatıldı O sene bu olayı duymayan kalmadı, üst sınıflardan öğrenciler gelip cesaretim (!) için tebrik ettiler beni. Tabi sonraki bir yılda hocam da bunun acısını fazlasıyla çıkardı benden her derste soru sordu, zorladı beni. Ama madem bir kere yaptık bunu geri adım atmadım ve özür de dilemedim. Ne yapalım, kendi düşen ağlamaz misali onun yaptığı gaftan faydalanmamın cezasını da fazlasıyla çektim ama söylediğim sözün de hep arkasında durdum =)
                      bişnev...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: labirent View Post
                        hocam misal geçenki maçtan bahset,çimler ve galatasaray die de başlık atalım hıı ? olmaz mı?

kahretsin ya çok üzgünüm :4:
                        O mac facia zaten usta hic sorma
                        Cevremizdeki adamları frenleyecez derken biz kurban gidiyorduk.Sakin olun,tamam sakin ol,atmayın sahaya sunları derken bi baktım herkes bana hakeme baktıkları gibi bakıyor
                        Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

İşleniyor...
                        X