Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yaşamayı seviyorum;çünkü..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yaşamayı seviyorum;çünkü..

benim hala umudum var

Yaşamayı seviyorum çünkü çok sebebim var. :RpS_smile:
    Kimsenin seni üzemeyeceği kadar güçlü olduğunda ve sen kimseyi üzmeyecek kadar iyi olduğunda; mutlusun demektir .

Yorum

koskoca sitede 3 kişinin mi sebebi var? yok artık

Yorum

galiba haklısın,burası hayatı sevmeyenlerin sitesi..
        hayatı seven insanları çok seviyorum

Yorum

cunku çok zekiyim, çok mantıklıyım, çok espriliyim, çok duygusalım, çok yakısıklıyım, kızların sevgilisiyim, genclerin ozentisiyim, en mutevazi ifadeyle mukemmel otesiyim.

Yorum

İnsanlar komik,onları anlaman için yeter mimik.Tek sahipliğimiz bilmem kaç gram et ve içine sığınan kemik.
            Onuda toprak alır elde var ölüm,hüzünlü son bölüm
            İNECEK VAR DURDURUN DÜNYAYI

Yorum

çünkü tüm olumsuzluklara rağmen,hayat sürprizlerle dolu...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omen
                Ben yaşamayı sevmiyorum ve yaşamaktan nefret eden biriyim.
                İnsanların yaşama karşı olan sevgisi ve bağlılıklkarına da birşey demiyorum elbette.
                Keşke benimde yaşamayı sevebilmem için nedenlerim olsaydı...
                intihar etmeye kalkıp,1 hafta yoğun bakımda biri olarak söylüyorum bunları bazen inadına sevmek gerekiyo arkadaşım..hayat zor evet ama devam ediyo...

Yorum

İnsanların yaşama karşı olan sevgisi ve bağlılıklkarına da birşey demiyorum elbette.
                  Forum üyelerinin o zaman senden çekeceği var OMEN. Sinirini ve kızgınlıklarını inşallah forum üyelerinden birisi olumsuz yazı yazdı diye siteden atıp çıkarmaya kalkmazsın.

Sitede moderatörüsün , bu internet sitesinin sahibi sanırım psikolog, neden hiç onunla dertlerini , sorunlarını ve çözüm yollarını msn de konuşmadınız ?

Yorum

Böyle hissetmenizin nedenleri,30 küsur yıldır yaşamakta olduğunuz yaşamın nedenlerinden fazla değildir.Ya da bakmanın şahitliğinden,görmenin derinliğine inemediğiniz içindir.
                    Kimsenin seni üzemeyeceği kadar güçlü olduğunda ve sen kimseyi üzmeyecek kadar iyi olduğunda; mutlusun demektir .

Yorum

yaşamayı seviyorum çünkü gerçekleştirmem gereken hayallerim,ideallerim var

Yorum

İşleniyor...
                      X