Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Biri Bana Akıl Versin

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Biri Bana Akıl Versin

Merhabalar,
    26 yaşında evli bir bayanım. 2 sene önce kendimden 16 yaş büyük biriyle tanıştım. Evliliğim pek iyi gitmiyordu ve nette tanıştım bu kişi ile.. Uzun bir zaman arkadaş olarak nette konuştuk. Daha sonra birbirimize aşık olduk yüzyüze görüştük. Aynı şehirlerde değildik ama hep ben gittim onun yaşadığı yere. Ailesiyle yaşıyor hepsiyle tanıştım.. Fakat yanlış biri olduğunu bile bile ondan vazgeçemiyorum.. Bir sürü olumsuz tarafı var. Eşimle ayrıyız ama henüz boşanmadık. Boşanmamı ve onunla bir hayat kurmamı istiyor. Ne yapacağımı bilemiyorum, onunla geleceğimin parlak görünmediğini bildiğim halde onu sevmekten vazgeçemiyorum.. Ondan başka hiç bir şey düşünemez oldum.. Çok çaresizim

Zaman yanlış ; hala evlisiniz,

Kişi yanlış ; evli bir kadınla ilişki kurabiliyor,

Siz yanlışsınız ; yanlış üstüne yanlış yapmaktasınız.

Bu kadar yanlış bir duruma,doğru bir yorum yapmak çok güç!
    Kimsenin seni üzemeyeceği kadar güçlü olduğunda ve sen kimseyi üzmeyecek kadar iyi olduğunda; mutlusun demektir .

Yorum

Av- Avcı meselesi olmuş bu birazda.
      Yağmurdan kaçarken doluya tutulmuşsunuz.
      Ne yapacağınızı bilemez haldesiniz.

Mutlu olacağınıza inanıyorsanız seçim sizin. İstediğinizi yapmakta serbestsiniz.

Her ne kadar bu tür karşılaştırmaları hoş görmesekte , arada bir belgesellerde izlemeniz tavsiye olunur.

http://www.belgeselizle.com/belgesel...geseli-turkce/

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aylinnn View Post
        Merhabalar,
        26 yaşında evli bir bayanım. 2 sene önce kendimden 16 yaş büyük biriyle tanıştım. Evliliğim pek iyi gitmiyordu ve nette tanıştım bu kişi ile.. Uzun bir zaman arkadaş olarak nette konuştuk. Daha sonra birbirimize aşık olduk yüzyüze görüştük. Aynı şehirlerde değildik ama hep ben gittim onun yaşadığı yere. Ailesiyle yaşıyor hepsiyle tanıştım.. Fakat yanlış biri olduğunu bile bile ondan vazgeçemiyorum.. Bir sürü olumsuz tarafı var. Eşimle ayrıyız ama henüz boşanmadık. Boşanmamı ve onunla bir hayat kurmamı istiyor. Ne yapacağımı bilemiyorum, onunla geleceğimin parlak görünmediğini bildiğim halde onu sevmekten vazgeçemiyorum.. Ondan başka hiç bir şey düşünemez oldum.. Çok çaresizim
        En azından eski eşine biraz saygın olsun. Boşan ondan sonra kendini nasıl rezil edersen et.

Yorum

bu senin hayatın vicdanını dinle..birazda onun gözünden bak ailesinin ne durumda olduguna bak...hatalar insanları olgunlaştırır ancak çıkmaz sokaklara kadar sürükleyebilir amaç ordan kurtulmak...bunu başarabilirsin
          İNECEK VAR DURDURUN DÜNYAYI

Yorum

İşleniyor...
          X