Duyuru

Collapse
No announcement yet.

dayanamıyorum sölemem gerekiyormu :(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: hale46 View Post
    daha fazla kırılma olmaz mı ?
    nasıl yani ?

Yorum

Bence bilmeye hakkı var nisanlısının.
      Sen söyle kararı kendisi versin,belki saklayarak o kisiyi atese atıcaksın...
      Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

Canın ne istiyorsa onu yap.
        Konuştuğun takdirde, çocuğun sana karşı tavır alıp, sana zarar verme gibi bir durum yoksa söyle gitsin.

Bir de şöyle bir durum da var.
        Eğer nişanlı olduğunu öğrendiğin anda kestirip atmadıysan bütün suç senin.

Yorum

üstteki arkadaşa katılıyorum. sonra senden intikam almaya çalışırsa? tehdit etme, ailene ulaşma, başkalarına ilişkinizden bahsetme gibi bir durum olursa? bunların olasılığını da düşün derim. kızın iyiliği için diye düşünürken olay büsbütün senin aleyhinde gelişebilir.

Yorum

kimliğini gizleyerek bir şekilde kızı haberdar edebilirsin. numarasını öğrenip msj atmak gibi. kızın aklına o şüpheyi getirsen bile yeterli. şüpheler onu daha dikkatli olmaya, araştırmaya sevkeder. belki sen hiçbirşey yapmadan nişanlısının ne mal olduğunu kendi gözleriyle görür.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: unuturumseni View Post
              üstteki arkadaşa katılıyorum. sonra senden intikam almaya çalışırsa? tehdit etme, ailene ulaşma, başkalarına ilişkinizden bahsetme gibi bir durum olursa? bunların olasılığını da düşün derim. kızın iyiliği için diye düşünürken olay büsbütün senin aleyhinde gelişebilir.
              zaten çoğu insan bu yaşananları bilmiyo çünkü aynı yerde çalışıyo gibi bişeydik gerçi ben işi bıraktım olaylardan sonra

Yorum

konuşacaksan şimdi konuş
                yada sonsuza kadar sus

sansasyonel olmasını istiyorsan nikahtan hemen önce haykır.
                ama söyliyim "bu nikaha itirazı olan varmı" diyen klasik nikah memurları dizilerde kaldı...

Yorum

İşleniyor...
                X