Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kendimi ikna edemiyorum lütfen yardım edin..!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kendimi ikna edemiyorum lütfen yardım edin..!!

Yine ben yine ben..
    Yine başladı sınavlarım..yine bir bunalım bir bunalım halleri bende neyse ben konuya başlayayım.
    Şu sınavlarımın başladığı günlerde çok ama çok çalışmam gerekirken kendimi çalışırsam yaparım düşüncesine kaptıramıyorum..kitap başında 1 saat dursam kar sayıyorum artık..önceleri sınav akşamları zorlanacaksam 2 ye 3 e kadar çalışırdım ama şimdi..kendimi çalışırsam yapabileceğime ve en kötüsü ÇALIŞMAM gerektiğine ikna edemiyorum.bir umursamazlıktır gidiyor..zaten ilk dönem 3 tane zayıfım vardı eğer bu sınavlardada aynı vurdum duymazlıkla gidersem sınıfta kalacağım...lütfen yardım edin nasıl silkelenip kendime gelebilirim off çıldırmak üzereyimm..
    Sevilmeyi bu kadar mı hak etmiyor yüreğim..

sınavlara çalışmak çok guzel bir eylemdir. insanlar gulucukler sacarak mutlu şen şakrak sınavlara calısırlar. adeta orgazma yakın bir haz alırlar. senin ders çalışma hakkında soylediklerin acilen bir uzmana basvurmanı gerektirecek turden. saglıklar.

Yorum

Sınıfta kalırsan istemesen de ototmatikman ikna olursun

Yorum

bulundugunuz kurumda okumak sizin hedefiniz miydi yoksa ebeveynleriniz filan mı ?
        Söylediklerinizden tam anlayamadım;
        ya okuyup gecme hevesiniz yok,
        ya da hevesiniz var ama calısıp gecebileceginize inanmıyorsunuz

Sorununuz hangisinden doguyor ?
        Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

İşleniyor...
        X