Duyuru

Collapse
No announcement yet.

işe girmek için tecrubesizsem hiç sansım yokmu ya çok beceriklisem

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• işe girmek için tecrubesizsem hiç sansım yokmu ya çok beceriklisem

6 yıl satış pazarlama işinde çalıştım evlendikten sonra artık bu işi yapmak istemediğimi keşfettim sonucun da birçok fabrikaya iş için başvurdum ama hepsi beni tecrubesiz olduğum için kabul etmediler eminimki su an onların aldığı tecrubeli elemanlardan çok daha fazla vasıflara sahibim nedn kimse biraz insiyatifli davranmıyor bu haksızlığa sinir olurum

haha..=)..bu tecrübe şeysi enteresandır hakkaten, tecrübeli elemanların analarının karnından tecrübeli doğdukları izlenimini uyandırır, sanki tecrübeli eleman olmadan önce tecrübesiz eleman değildiler..ve de, tecrübesiz insanları işe almazsan nasıl tecrübe edinecekler, falan da filan, vs..yılmadan deneyip duracaksınız, başka yolu yok gibi..
    ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun..

Yorum

öle yapıyorum zaten de başka çare yok göreceksin ben kazanacağım :RpS_thumbup:

Yorum

lütfen çekinme..:RpS_tongue:..genç bi insanın annesi olaraktan, genç insanların fazla sürünmeden, içlerine fenalıklar, umutsuzluklar gelmeden, sinirleri parça pinçik olmadan iş bulabilmeleri ancak hoşuma gider..iyi şanslar..=)
        ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun..

Yorum

iyi temennilerin için tşk ederim

Yorum

peki şu an işsizsen bir süreliğine staj gibi tecrübe kazansan bir firmada, olmaz mı? Yani zaten bir para kazancın yoksa, ücretsiz stajı talep edebilirsin. Bu sayede kendini de ispatlama fırsatın olur.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cureshut View Post
              peki şu an işsizsen bir süreliğine staj gibi tecrübe kazansan bir firmada, olmaz mı? Yani zaten bir para kazancın yoksa, ücretsiz stajı talep edebilirsin. Bu sayede kendini de ispatlama fırsatın olur.
              Bu öneride çok mantıklı da Bu iş görüşmelerinde rahat olup olmamak çok önemli Çok kişi bu yüzden eleniyor

Yorum

:41::41::41:
                Orjinal yazı sahibi: dalgakıran View Post

haha..=)..bu tecrübe şeysi enteresandır hakkaten, tecrübeli elemanların analarının karnından tecrübeli doğdukları izlenimini uyandırır, sanki tecrübeli eleman olmadan önce tecrübesiz eleman değildiler..ve de, tecrübesiz insanları işe almazsan nasıl tecrübe edinecekler, falan da filan, vs..yılmadan deneyip duracaksınız, başka yolu yok gibi..

Yorum

bende öle planlıyorum işkurun ilgilendiğim bölümlerle alakalı kursu açılacak mış onlara başvurdum haber bekliyorum umarım olur

Yorum

saolun çok yardımcı oldunuz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cureshut View Post
                      Bence de çok iyi fikir. Ben olsam aynen bunu uygulardım...
                      Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

İşleniyor...
                      X