Duyuru

Collapse
No announcement yet.

çok yanlızım:(:( ne olacak bnim haliim

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• çok yanlızım:(:( ne olacak bnim haliim

8 ay önce bi evlilik yaptım allah bozmasın eşimle hiç bir problemim yok çok iyiyiz ama bu durum benim sosyal hayatımı tamamen bitirdi arkadaslarımla görüşmelerim azaldı etrafımda da kafa dengim hiç kimse yok şöyle çat kapı gelecek hade kız yap bi kahve de dedikodu yapalım diyecek birine muhtac kaldım bu yanlızlıktan kurtulmak için iş aradım ona da bişi çıkmadı bu durumun evlilik hayatımı etkilemesinden korkuyorm ne yapmalıyım bilmiyorum (((((

daha düşünmüyoruz hem buraya alışamamışken birde bunun sorumluluğu daha beter çıkmaz olur diye düşünüyorum

Yorum

inşallah tşk ederim

Yorum

kek,poğaça yap.. aç kapıyı, yolla o güzel kokuları dışarı.. bak apartmandaki karbonhidrat canavarı hatunlar nasıl üşüşücekler

şaka bir yana ilk hamleyi yapabilirsin.. mesela çık birine apartmanda halı silkme var mı ona göre cam silicektimde diye sor.. muhabbet başlar zaten
        pazar,bakkal falanda iş görür kadınlar en çok alışverişte arkadaş olurlarmış bir yerde okuduğuma göre..

takma kafanı takınca daha kötü oluyor..
        cennete gidicem çünkü cehennemi burada yaşadım

Yorum

Şu an oturduğunuz yere yenimi taşındınız ? Sitemi , yoksa normal binamı ?

Yorum

Yalnızlığınızın çaresi var. Nitekim arkadaş bulmanıza kalmış. Öte yandan insanlar arasında olup da yalnız hissetmek... İşte bu kötü ve bunun çaresi kolay değil.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: unver View Post
              Yalnızlığınızın çaresi var. Nitekim arkadaş bulmanıza kalmış. Öte yandan insanlar arasında olup da yalnız hissetmek... İşte bu kötü ve bunun çaresi kolay değil.
              Yüzyılın sorusu ve genişçe düşünülüp araştırılması , üstüne hatta 500 sayfalık bir kitap yazılıp çözüme kavuşturulması gereken bir konu.

Tebrik ederim olayın can damarını yakalamışsın Ünver.

Yorum

Allah boyle sıkıntı versın dıyesım geldı bırden , yanlız olmak aslında ınsanın kendısıyle bas basa kalmasına kendını sorgulamasına, bazen de rahatlamasına fırsat verır. Zamanla her sey rayına oturur tadını cıkarmaya bakın

Yorum

İşleniyor...
                X