Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Öyle Yakışıklı Olsam ki...

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Öyle Yakışıklı Olsam ki...

Öyle yakışıklı olsam ki; hiç reddedilmesem, hiç hayal kırıklığına uğratamasalar, dolmuşta oturururken garip garip bakmasalar, yanıma oturmamazlık etmeseler...
    Öyle yakışıklı olsam ki; ilgi odağı olsam, bayanlar adımı sayıklasa, peşimden koşsa....

İmza:
    Çirkin Adam

yakışıklı değilsen, ya çok zeki olacaksın ya da çok zengin
    aynı durumda bayansan da, ya çok bakımlı olacaksın, kişisel bakıma çok öne vereceksin ya da çok akıllı
    biliyorum artık çok zor çok
    kuracak yeni bir hikayem yok.
    yine de uğraşıyorum rastgele bu eskimiş kelimelerle

alt üst olmuş coğrafyanda
    cebinde bozuk paralarınla
    kendi mezarına selam durup
    boşver mi diyorsun kanasın.

Yorum

yakısıklılar genelde aptal olurlar. (benim gibi istisnalar hariç). yanlış hayal error.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: psikolojikuye View Post
        yakısıklılar genelde aptal olurlar. (benim gibi istisnalar hariç). yanlış hayal error.

Her nedense etraf, bayanların kollarına girdiği aptal erkekler dolu... Demekki dış görüntü önemli bayanlar için.
        Dışım kötü olsa da, cebim dolu olabilse. Ona da razıyım
        Her halukarda; bayanların iki sebepten birinden dolayı erkeği, domates seçer gibi seçtikleri kesin! Bu sebepten dolayı yakışıklı olmayı isterdim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Uzunsaçlı Boncuk
          bi bayan olarak söylüyorum canım
          yürek varmı yürek
          o varsa tamam işte
          hiçbişi degil yakışıklılık güzellik
          zaten yürek yoksa, günlük hevesten öteye geçemez... ruhu, kalbi yoksa pilsiz oyuncağa benzer ama gene de insanları ilk çeken şey hep fiziksel çekicilik oluyor, yemek yerken bile tadından çok görünüşü bizi cezbediyor, ama ağzımıza bir lokma alınca, tadı mı dışı o zaman anlaşılıyor güzel olan çirkin olan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lagrima
            hemen bir fıkra geldi aklıma başlığı görünce anlatıyorum
            birgün adamın biri otele gitmiş omzunda da bir kuş.. otel görevlisine ; akşama 100kişilik masa hazırlayın demiş akşam olmuş bir;100 kişilik masa hazırlatıyorsunuz siz bir tabak yiyorsunuz kuşunuz 9tabak bu nedir? adam demiş ahh ahh sorma .. birgün antikacıda bir lamba gördüm cok beğendim birsürü de para ödeyip aldım eve geldiğimde lambayı sevmeye başladım birden bir cin cıktı dile benden ne dilersen ama 3 hakkın var dedi.. bende birincisi olarak çookk yakışıklı olayım,bir bakan bir daha baksın, hayran kalsınlar bana dedim gördüğün gibi öyleyim.. ikincisi çok param olsun yiyeyim yiyeyim bitmesin dedim gördüğün gibi yemekle bitmiyor..üçüncüsü ise doyumsuz bir kuşum olsun hiç doymak bıkmak bilmesin dedim yanlış anladı .bne
            pek bi alakasız oldu konuyla.

Yorum

hocam inan bana saçma bu düşünceler. İşin komik yanı ne biliyor musun, hepsi düşünce ve istersen, gerekli yola ulaşabilirsen değiştirebilirsin bu durumu. Fırsatın varsa bi psikologa gitmeni tavsiye ederim mutlaka...

Yorum

pek bi alakasız oldu konuyla.
                kişisel gelişim okuya okuya bu kadar gelişmiş ne yapsın ha ha ha hi hi hi ho ho ho...

Yorum

bence yerinde bir istek bu. insanlar kalpleriyle degil tipleriyle basta dikkat cekiyor ya da tam tersi. ama herkes yakisikli ya da guzel olacak kadar sansli degil. ha hem yakisikli hem de kalbi akli yerindeyse ne guzel. ki boyle birini taniyorum imkansiz bisey degil. bence sen hayata kus yapcak bise yok.
                  Damnant quod non intelligunt. (Anlamadiklari seyleri kinarlar)

Yorum

ya zaten bu anlayısta olunca fiziksellik ilk basta dikkaitni cekmiyo
                    yani benim öyle
                    hatta itici bile gelebiliyo

Şu kavanoz dipli dünyada; bu lafı söyleyen ne ilk bayansın, ne de son bayan olacaksın. Nessiller boyu aynı söz, "önemli olan iç güzellik"... Ama nasıl bir iç güzellik anlayışıdır ki yy. lardır hep aksi yaşanmış. Teoriye gelince iç güzellik, ama pratiğe dökülünce ya tip/ya para...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: LICHKING View Post
                      kişisel gelişim okuya okuya bu kadar gelişmiş ne yapsın ha ha ha hi hi hi ho ho ho...
                      dun de boyleydin. bir tartısmayı kaybetmek dunyanın sonu degilki. neden hep ben kazanacam diye kasıyorsun kendini. iyi gorunmuyosun licknmcgknm.

Yorum

ya zaten bu anlayısta olunca fiziksellik ilk basta dikkaitni cekmiyo
                        yani benim öyle
                        hatta itici bile gelebiliyo
                        açıkcası ne yalan söyleyim 18-27'e kadar fiziksellik in ama sonrasında portakalın kabugu insan daha başka şeyler arıyor, genelde de bulunması zor oluyor tabi...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: IwastoldthatIcouldfly View Post
                          bence yerinde bir istek bu. insanlar kalpleriyle degil tipleriyle basta dikkat cekiyor ya da tam tersi. ama herkes yakisikli ya da guzel olacak kadar sansli degil. ha hem yakisikli hem de kalbi akli yerindeyse ne guzel. ki boyle birini taniyorum imkansiz bisey degil. bence sen hayata kus yapcak bise yok.
                          Kesinlikle haklısın... İşte samimiyet budur, işte içtenlik budur... Verdiğin objektif cevaptan ötürü teşekkür ederim sana arkadaşım...

Yorum

dun de boyleydin. bir tartısmayı kaybetmek dunyanın sonu degilki. neden hep ben kazanacam diye kasıyorsun kendini. iyi gorunmuyosun licknmcgknm.
                            ben kazansam ne olur, kaybetsem ne olur İnan bu yazdıklarımı gülerek yazıyorum, wolfi, soru varsa cevap da vardır. tartısan yok

Yorum

Yakısıklı birisi hic red edilmeyecek,hic hayal kırıklıgına ugramayacak diye bir sey yok.Göreceli bu kavramlar cünkü...
                              Dolmustada (sana göre) yakısıklı olmadıgın icin yanına oturmamazlık ediyorlar.Buda senin kuruntun gibime geliyor.Cünkü insanlar hayata sadece bu gözle bakmıyorlar ki !
                              Karsı cinsle iliskiler hayatın bir bölümü ama tamamı degil.%50 side degil...
                              Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

İşleniyor...
                              X