Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Öyle Yakışıklı Olsam ki...

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Orjinal yazı sahibi: searchope View Post
    Benide bilenler bana nankör diyo ama şu bi gerçek genelde gayler yakışıklı oluyo Allah bi yerden canımızı yakarken diğer yerden bol veriyor sanırım o adamı çok beğenmedim feminen geldi boncukcuk daha erkeksi bulmak lazım bana sakallı falan benim malum şahısa benziyenden yok mu yada kumral olcak of gece gece 1 yemek 1 erkek muhabeti şeytan basmış bu forumu ya ya kilo aldırcak ya günaha sokcak
    Şu Spartacus Sezon 1 de Spartacus'ü canlandıran 'Andy Whitfield' e ne dersiniz.?

Yorum

• ahahaha homofobik forum oldu gay dostu forum devam devam 'Andy Whitfield' fena değilmiş takım elbiseli halini beğendim ama daha iddalı şeyler istiyorum justien timberlake olabilir mesela
      Without You I'm Nothing

K M
      Aşk demek sen demek
      Sen demek ben demek..

Yorum

• Baska yakısıklı resimleride koyalımda baslık sahibi arkadas kendisini daha bir cirkin hissetsin
        Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

• O zaman Ajdar'ı koyalımda başlık sahibi arkadaş kendini yakışıklı hissetsin.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Uzunsaçlı Boncuk
            diyorum bunlara ultraslan baslık bunu kaldırmaz diyorum ama kime diyorumm
            duvara diyorum herhal

Sadece gülücük olmuyormus, o yüzden bunu yazıyorum
            Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

diyorum bunlara ultraslan baslık bunu kaldırmaz diyorum ama kime diyorumm
              duvara diyorum herhal
              ama balık rakı kelimesi geçti yakışıklı kelimesi geçti benim suçum ne en zayıf noktalarımdan vuruldum yaa !
              Without You I'm Nothing

K M
              Aşk demek sen demek
              Sen demek ben demek..

Yorum

http://www.google.com.tr/imgres?imgu...1t:429,r:3,s:0

şu herif genede gülüyor yaa
                süperr işte bu!!!
                )
                aman allahım tamda benim tipim !
                Without You I'm Nothing

K M
                Aşk demek sen demek
                Sen demek ben demek..

Yorum

• O kadar yemek muhabbetinden sonra bu fotoğraf miğdeme çok iyi geldi. Sanki açlığım gitti, Ama evet olumsuzluklara karşı hayata gülebilmek ve yaşam sevincini kaybetmemek güzel bir erdem.

Yorum

• Bende gayim ve işte size gerçekten beğendiğim taş gibi erkek.

http://www.sinemalar.com/galeri/2663...gel/7/#picture

Bu insansa biz neyiz ?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ultrAslan View Post
                      Baska yakısıklı resimleride koyalımda baslık sahibi arkadas kendisini daha bir cirkin hissetsin
                      Ona ne desek artık boş. Bende çirkinim ama hiç takmıyorum.

Yorum

• Konu sahibi arkadaşın amacı, sırf dikkat çekmek, ilgi çekmek...bunuda zaten başarıyor.
                        Ayrıca son yorumlara göz attım, konu tamamen amacından sapmıştır.

Konuyu kilitliyorum..
                        Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

İşleniyor...
                        X