Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kendime Ciddi Derecede Zarar Veriyorum :(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Arkadaşım bende böyleyim Mesela biri benim koluma asla Dokunamaz O an Kan beynime Sıçrıyo sanki . Kafam bi anda bozluo mesela Evde ne var ne yok kırıyorum . Kollarımda Baya bi jilet izleri var Evet aslnda yaptığım çok saçma bişi ama sinir işte engel olamıyorum . Kırıp döküyorum her yeri . Eğer o an etrafımda bişi yoksa kendimi Şamarlıorum Bende seninle aynı sornları yaşıorm . Arkadaş Çevrem ailem bu durumdan çok şikayetçi mesela . Çok sinirli ve agresifim Ben aslnda böyle olmak istemiyorum ama engel olamıyorum iştee .s
    Sadece insanlık.

Yorum

Ama benmki yaşıtlarıma göre çok çok fazla bi sinir .s diorm ya kndime hakm olamıorm
      Sadece insanlık.

Yorum

.s.s çok zor bişi ama ya kollarımı kesiorm yazık valla .s
        Sadece insanlık.

Yorum

warez seni anlıyorum zira bende yapıyordum . pek çok insan gerçekten acı çekmenin ne olduğunu bilmediği için aptalca şeyler düşünür bununla ilgili ama bahsettiğim derecede acıdan kurtulmanın ve rahatlamanın en kolay yolu acıyı başka bi noktaya çekmek . yapabilceğin tek şey olduğunda kalbindekini vucuduna içindeki pisliğide kanın yoluyla attığını biliyorum yada öyle tahmin ediyorum. belki seni rahatsız edicek derecede basit olucak ama ;hani böyle klişeler vardır ya aciz insanlar sinirlenir zarar verir diye , ne yazıkki durum o aslında.yalnızız insanların pekte sevecen olmadığı boktan bi dünya burası ve senin bu konuyla ilgili yapabilceğin tek şey uyuşturucu intihar yada aslında en hassas ve yaşamayı sevenler için olanı self injury yani içinde bulunduğun durum . self injury bana kalırsa çokda zararlı bişey değil ama sanırım durması gerektiği yerde duramıyo insan intihara kadar gidiyo mevzu .benim intiharım gerçekleştiğinde doktorum self injurylerin büyük bi çoğunun sonunun bu olduğunu söyledi.sonra farkettimki sahip olduğum en büyük et parçasını tamamen yok etmeye çalısmıstm ve ne yazıkki doktorum haklıydı. bana mesaj atabilirsin konuyla ilgili konusabiliriz bu gibi sorunları aştım ama yalnızlık benim içinde hala büyük bi sorun ve yalnızlığın getirdiği şiddet başklarına zarar vermeme bile neden olabilir diye korkuyorm hatta bazen bunu düşünüyorm

bütün bunların dışında; kollarına yapmaktan vazgeç bu çok büyük bi sorun bacaklarına yap ben öyle yapıyordum en azından acın bi şekilde geçincye kadar kollarına yapma. insanlar kollarındakileri gördüğünde seni yargılamaya kalkarlar ki buda pek iyi sayılmaz bence.

Yorum

İşleniyor...
          X