Duyuru

Collapse
No announcement yet.

veeee mutluuuuu sonnnn :))

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• veeee mutluuuuu sonnnn :))

bikaç gün önce ilacımdan sıkıldığımı buraya yazmıştım..ve ptesi günü doktor kontrolüm vardı,aynı şeyleri onada söyledim..doktorda tamam dedi,,çok uzun zamandır ilaç kullanıyorsun ve son 2 yıldır ciddi problemlerin olmadı,bundan sonra ilaçsız terapiye dewam edebiliriz dedi.... ))tabii ben havalara uçtum doktor ilacı birden kesti,buda bende ciddi sıkıntılar yaptı..uyuyamamakla birlikte biçok olumsuzluk yaşadım..ama bugünlerinde geçeceğine inanıyorum..antipsikotiksiz yaşamayı öğrenirsem ve bunu başarabilirsem her şeyin daha da güsel olacağına inanıyorum..bu dönemi atlatmam için bana önerebileceğiniz bişeyler olursa çok sevinirim..

Orjinal yazı sahibi: ++++++
    hayırlı olsun gözün aydın ))))
    teşekkürler

Yorum

çok güzel ceydaa sevindim senin adına, bahar geldi ya bu dönemde genelde iyi oluyoruz umarım bu iyilik halin kalıcı olur mutluluğun daim olsun canım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hira_01 View Post
        çok güzel ceydaa sevindim senin adına, bahar geldi ya bu dönemde genelde iyi oluyoruz umarım bu iyilik halin kalıcı olur mutluluğun daim olsun canım.
        çok teşekkürler inş...

Yorum

bak gördün mü ceyadaa böylesi daha iyi ve için daha rahat senin için sevindim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ispanak View Post
            bak gördün mü ceyadaa böylesi daha iyi ve için daha rahat senin için sevindim
            teşekkürler..ama ilacı bırakmak kullanmaktan daha zormuş..resmen acı çekiyorum..ama doktor bu dönemin geçeceğini sabretmem gerektiğini söyledi..inş kısa sürede geçer ve rahat bi nefes alırım

Yorum

herşeyin bir zorluğu mutlaka olur ama şu varki ilacı bırakmayı çok istiyordun bu dönemi rahatlıkla aşabileceğinden eminim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ispanak View Post
                herşeyin bir zorluğu mutlaka olur ama şu varki ilacı bırakmayı çok istiyordun bu dönemi rahatlıkla aşabileceğinden eminim
                inşallah teşekkürler...

Yorum

uyku sorunun varsa geceleri radyo tiyatrosu dinlemeni tavsiye ederim.
                  *π=3 alınacaktır!

Yorum

En iyisi olmuş, o kimyasallar sağlam adamı hastanelik eder...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Abalı View Post
                      En iyisi olmuş, o kimyasallar sağlam adamı hastanelik eder...
                      teşekkürler..inş hastalık tekrarlamaz ve ben bi daha hiç o kimyasallara ihtiyaç duymam

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bonapard View Post
                        uyku sorunun varsa geceleri radyo tiyatrosu dinlemeni tavsiye ederim.
                        ilk defa duyuyorum radyo tiyatrosunu..biraz bilgi verebilirsen sevinirim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ceydaa View Post
                          teşekkürler..inş hastalık tekrarlamaz ve ben bi daha hiç o kimyasallara ihtiyaç duymam
                          Aslında hastalığın tekrarlaması değil, mesele sizde bitiyor. O ilaçları almadan da bence güçlü olabilirsiniz...

Az önce gözüme çarptı, bir kişi hiç arkadaşının olmadığı söyleyip bundan şikâyet etmiş ve hemen altına biri bir ilaç adı yazıp bu ilacı kullanmasını tavsiye etmiş. Ne yani? İlaç bu adama arkadaş mı bulacak? Kesinlikle hayır... Mantık ve akıl çerçevesinde düşünmek lâzım...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Abalı View Post
                            Aslında hastalığın tekrarlaması değil, mesele sizde bitiyor. O ilaçları almadan da bence güçlü olabilirsiniz...

Az önce gözüme çarptı, bir kişi hiç arkadaşının olmadığı söyleyip bundan şikâyet etmiş ve hemen altına biri bir ilaç adı yazıp bu ilacı kullanmasını tavsiye etmiş. Ne yani? İlaç bu adama arkadaş mı bulacak? Kesinlikle hayır... Mantık ve akıl çerçevesinde düşünmek lâzım...
                            haklısınız..peki bi sorum olacak..aynı ilacı ben 3 yıldır düzenli kullanıyordum..ve hiç azaltma yapmadan doktor birden kesti..şuan daha iyiyim..her geçen gün biraz daha iyi oluyorum..ama arada sıkıntımda oluyor..bunlar olabilir dedi doktor,sabredersn geçicek dedi..bu dönemi daha az sıkıntılı nasıl atlatabilirim acaba..uyumak için bi öneriniz olabilir mi..

Yorum

Doktor olmadan, hastayı görmeden ilaçsız tedaviyi övmek insanları yanlış yöne sevkedebilir abalı, dikkat edelim lütfen.
                              Ama sen ceydaa uzun süre kullanmışsın ve doktorun ilaçları bırakmana izin vermiş.
                              Yalnız anlayamadığım şey psikiyatrik ilaçların azaltarak kesildiğini biliyordum ama belki senin içtiklerinde bu konu öyle değildir, bilemiyorum.
                              Her ne ise adına çok sevindim.
                              Geçmiş olsun.
                              Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

İşleniyor...
                              X