Duyuru

Collapse
No announcement yet.

veeee mutluuuuu sonnnn :))

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: iyimser View Post
    Doktor olmadan, hastayı görmeden ilaçsız tedaviyi övmek insanları yanlış yöne sevkedebilir abalı, dikkat edelim lütfen.
    Ama sen ceydaa uzun süre kullanmışsın ve doktorun ilaçları bırakmana izin vermiş.
    Yalnız anlayamadığım şey psikiyatrik ilaçların azaltarak kesildiğini biliyordum ama belki senin içtiklerinde bu konu öyle değildir, bilemiyorum.
    Her ne ise adına çok sevindim.
    Geçmiş olsun.
    teşekkürler iyimser...

Yorum

çok sevindim ceydaa geçmiş olsun..
      bu dönemi daha rahat geçirmek için kendine hemen bir hobi bulmanı tavsiye ediyorum.. kafanı ne kadar meşgul tutarsan daha düşünürsün geçirdiğin dönemi..))
      cennete gidicem çünkü cehennemi burada yaşadım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eylultuna View Post
        çok sevindim ceydaa geçmiş olsun..
        bu dönemi daha rahat geçirmek için kendine hemen bir hobi bulmanı tavsiye ediyorum.. kafanı ne kadar meşgul tutarsan daha düşünürsün geçirdiğin dönemi..))
        teşekkürler eylultuna..evet bi hobi bulsam iyi olacak çok teşekkür ederim....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ceydaa View Post
          haklısınız..peki bi sorum olacak..aynı ilacı ben 3 yıldır düzenli kullanıyordum..ve hiç azaltma yapmadan doktor birden kesti..şuan daha iyiyim..her geçen gün biraz daha iyi oluyorum..ama arada sıkıntımda oluyor..bunlar olabilir dedi doktor,sabredersn geçicek dedi..bu dönemi daha az sıkıntılı nasıl atlatabilirim acaba..uyumak için bi öneriniz olabilir mi..
          Ben ömründe hiç psikolojik ilaç kullanmadım ve de kullanmayı hiç düşünmüyorum. E hayat işte, herkes gibi benim de sorunlarım sıkıntılarım vs. oluyor. Ama her sorunda, önce sorunun kaynağını buluyor, ardından da çözüyorum. Yani sorunlar ve sıkıntılar her insana uğruyor ve sonra geçip gidiyor...

Sizin de herkes gibi sıkıntılı olduğunuz günler olacaktır arada ama muhakkak geçecektir. Başınıza gelen olaylarla kendiniz olarak mücadele edin, ilaca milaca sarılmayın. İnanın bana hiç bir şey kazanamazsınız. Kendi iradeniz ve gücünüzle sorunların üstesinden gelmeniz en sağlıklısıdır. Yıllarca ilaç kullanıp kendini o ufacık şeylere muhtaç hissetmekle madde bağımlısı olmak arasında ne fark var ki?..

Yorum

ozun aydin diyemicem ceydacim sen 80 mg zeldok gibi kuvvetli bir ilaci birden kesiyorsun hatirladigim ne olur yavas yavas kes hic olmazsa dozunu azalt
            antipsikotik birden kesilirse psikoz bile yaparmis sen baya yuksektende kullaniyorsun
            doktoruna cok zirlayinca kes demistir aciyi hasta cekecek on lar para kazanacak hasta tekrar gelirse

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ceydaa View Post
              ilk defa duyuyorum radyo tiyatrosunu..biraz bilgi verebilirsen sevinirim
              duymaman çok normal şu devirde.
              eskiden yani televizyonun her evde olmadığı zamanlarda daha sık yayınlanırmış.
              arkası yarın veya radyo oyunları olarak da bilinir.
              şuanki dizilerin resimsizi diyebiliriz.
              görüntülü olmadığı için de görüntü yönetmenliği sana kalmıştır..
              karakterleri, mekanları tasavvur etmek senin hayal gücüne bağlıdır.
              hala radyo tiyatrosu yapılıyor mu bilmiyorum ama ben eski yayınları internet indirip dinliyorum.
              örnek;
              dostoyevski- beyaz geceler
              gogol- palto
              gogol- müfettiş
              alexandre dumas- monte kristo kontu
              gibi bir çok ünlü eserden uyarlama yapılmıştır.
              her gece dinliyorum.
              seviyorum birilerinin kulağıma fısıldamasını..
              Last edited by bonapard; 30-03-2011, 08:58 PM. Reason: İmla
              *π=3 alınacaktır!

Yorum

İşleniyor...
              X