Duyuru

Collapse
No announcement yet.

evlatlarımıza sahip çıkalım..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Cok haklısınız.Bu son günlerdeki cinayet haberlerini ve islenislerindeki vahseti gördükce cevremizdeki özellikle kücük yakınlarımızı korumak adına elimizden gelen herseyi yapmamız gerektigini iyice bir kavradım.
    Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

Allah c.c. ıslah eylesin inş... yazık...
      Güzel düşünen; güzel görür. Güzel gören hayatından lezzet alır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: blackcar16 View Post
        arkadaşlar daha evvelsi gün gördünüz,kayseride 3 yavru şeker bayramında çaldıkları kapıdan sağ çıkmadı.böyle insanlar etrafımızda olabilir.o yüzden ne olur evlatlarımıza sahip çıkalım.ve o caninin elime geçmesini çok isterdim...
        bu türlü pislikler yüzünden korkak ,kendine güvensiz sorunlu nesiller yetiştiriyoruz.şimdi kırkkez kızıma tembihliyorum ,kimseyle asansöre binme,kapıyı komşuda olsa açma .herkese herşeyi güveni sıfırladı.ondan sonra neden mutsuzuz,problemliyiz.ne gelirse yakından.net ,sanki farklımı adamın facebook profilinde 21 çocuk varmış.nette daha rahat kimliklerini saklayabiliyorlar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: blackcar16 View Post
          arkadaşlar daha evvelsi gün gördünüz,kayseride 3 yavru şeker bayramında çaldıkları kapıdan sağ çıkmadı.böyle insanlar etrafımızda olabilir.o yüzden ne olur evlatlarımıza sahip çıkalım.ve o caninin elime geçmesini çok isterdim...
          Eğer memlekete sahip çıksaydınız bugün bu duruma gelmezdik!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: derozgur View Post
            Eğer memlekete sahip çıksaydınız bugün bu duruma gelmezdik!
            Nasıl yani ?
            Karsınızdaki kisinin memlekete sahip cıkmadıgını nerden biliyorsunuz ki ?
            Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

annebabaların çok uyanık olması lazım. facebookta kimlerle arkadaş, ne paylaşmış, ne yazmış vs.
              sonra bayramlarda şeker toplama adeti hem çok saçma hem de çok tehlikeli.
              çocuklar günümüzde hala bayramda kapı kapı dolaşıyorlar. hayır alacağın şeker nedir yani, tehlikeden daha mı önemli, bunların anneleri nasıl korkmuyor anlayamıyorum. ya cahil cesareti ya da çocukları değerli değil.

O cani gibi bir sürü cani var hala ortalıkta. bu kişilerin daha çocukken mutlaka farklılıkları vardı ama cahil ebeveynler bunu anlamıyor ve haliyle tedavi yoluna gitmiyorlar.

toplumda eğitim seviyesi yükselmedikçe bunların sayısı artacak.
              eğitim seviyesi yüksek olursa anne babalar daha eğitimli daha bilinçli olunca çocukları daha küçükken eğer davranışları farklı ise doktora götürecekler tedavi ettirecekler ve gelecekte o çocuk cani olacağına topluma faydalı bir birey olacak.
              Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

İşleniyor...
              X