Duyuru

Collapse
No announcement yet.

evlatlarımıza sahip çıkalım..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• evlatlarımıza sahip çıkalım..

arkadaşlar daha evvelsi gün gördünüz,kayseride 3 yavru şeker bayramında çaldıkları kapıdan sağ çıkmadı.böyle insanlar etrafımızda olabilir.o yüzden ne olur evlatlarımıza sahip çıkalım.ve o caninin elime geçmesini çok isterdim...

off o adam uykularımı kaçırdı.. böyle insanların varlığı daha bir geleneğimizden eder bizi..((

onu testereye teslim eder uzun süre hayatta kalması için gerekli tıbbi desteği sağlardım

Allah ailelerine sabır versin, sözün bittiği yer...
    cennete gidicem çünkü cehennemi burada yaşadım

Yorum

o adam ibret olsun diye hadım edilmeli ki kimse böyle birşeye yeltenmeye bile cesaret edemesin...
      ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

Yorum

gerçekten insanın kanını donduracak cinsten üzücü bir olay, o aile aylardır çocuklarının hasretiyle yanıp tutuşurken bir de bu şekilde öldürüldüklerini duymaları dayanılmaz bir acı vermiştir onlara. Allahım hiçbir ana babayı bu şekilde imtihan etmesin hayatta Allah sabırlar versin o aileye de.

Yorum

sallandıracaksınız böylelerini tüm televizyonlardan da yayını yapılacak.

O tck kanunlarından eşkiya için , bu türler için gerekli olan idamı kaldıranlarında - geri getirmeyenleride tarih sorgulayacak.

Bağımsız bir ülke olduğumuz zaman inşallah en azından idam konusunda kendi kanunlarımızı kendimiz koyucaz.

Kanunları beğenmeyenleride ülkeden def edicez. İsteyen İstediği beğendiği ülkenin kanunlarına göre yaşasın. Bu kadar basit.

Yorum

ben bu haberi okuyup izleyip dinleyince hiçbir şey hissetmedim desem ne gibi bi rahatsızlığım olduğunu söylersiniz?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trustem View Post
              ben bu haberi okuyup izleyip dinleyince hiçbir şey hissetmedim desem ne gibi bi rahatsızlığım olduğunu söylersiniz?
              kullandığın ilaçlardandır deriz. bir liste yaparmısın kullandığın ilaçları trustem.

Yorum

yani çok da normal bir durum değil hissedemediğin. teşhis koyamayacam öyle bir vasfım yok ama duygusuzlaşmaya başlamışsın bir rahatsızlığın var ama ne onu bilemeyecem.

Yorum

bende şaşırdım desem yalan olur nitekim arkadaşlarında dediği gibi sallandırmadıkça böylelerini çocuklarımız hep tehlikede olucak bu adamı birde tek kişilik hücreye atarlar bilirler çünkü içerde öldüreceklerini o adamda tek kişilik odada öylece ekmek elden su gölden hesabı yatar durur eh bu devran böyle oldukça şaşırmıyorum açıkcası bu haberlere

Yorum

Kenan Evren'i sevmem ama beğendiğim bir sözü var; "Asmayalım da besleyelim mi!.."
                    Her şey güzel olacak...

Yorum

..sadizm..

Yorum

Trustem hıç bi sey hıssetmeyısın acaba bu tarz seylerı tv de sureklı gormeye alısık oldugundan olmasın ,,, umarım oyledır

Yorum

bence tüm bu olanların gittikçe artması ,zincirleme tepkime gibi olgular..........
                          tamamen maddi ,dolayısıyle manevi değerlerin bitmesi...
                          buda ülkede % 15 lik bir kısımın hiper zengin,%85lik halkın hiper fakir olmasından kaynaklanıyor....
                          Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

çocuğun olmadığı için desem, empati kuramadığından, ama o zamanda insan olarak üzülürsün..

o zaman sosyapat mısın? bilemicem ama hissetmemene üzüldüm

ilaçlardandır heralde..
                            cennete gidicem çünkü cehennemi burada yaşadım

Yorum

Deveye boynun neden eğri demişler, nerem doğru ki demi?..

Biz ülke olarak başımıza çuval geçirenlerden, 20 yaşına kadar besleyip büyüterek gönderdiğimiz çocuklarımızı katleden katillerden hesap sorabiliyor muyuz da mı bu sapık manyaktan sorabileceğiz? Adamlar, evleri basıp kundaktaki bebekleri öldürdüler. Hangisini astık? Hiç birini...

Eğer sen, askerinin başına geçirilen çuvalın hesabını soramıyorsan, ulu orta devlet birimlerine bomba atanlara bir şey yapamıyorsan, elin adamı da bu otorite boşluğundan istifade caniliğini gösterir işte. Doğa boşluk kabul etmiyor...

Yorum

İşleniyor...
                              X