Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yakışıklı Erkek ve Çirkin Erkek

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sormuyorlar, öyle bir sorunun sorulmuş olması mı gerekiyor?

Yorum

• valla çirkin olmak nasıl bir duygu bilmiyorum ama çirkin bayanlar nedense erkekler kadar sorun etmiyor olsa gerek, benim çok çirkin bayan arkadasım oldu, erkekte çirkinlik zordur herhalde, benim kuzenime benziyorsun sen, 25 yaşında halen hiç kız arkadası olmadı, onu da psikoloğa götürücem ben, hayatta herşeyin zıttı oluyor demek ki, ben onun yerinde olmak isterdim.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Amerikan_ JOG View Post
        valla çirkin olmak nasıl bir duygu bilmiyorum ama çirkin bayanlar nedense erkekler kadar sorun etmiyor olsa gerek, benim çok çirkin bayan arkadasım oldu, erkekte çirkinlik zordur herhalde, benim kuzenime benziyorsun sen, 25 yaşında halen hiç kız arkadası olmadı, onu da psikoloğa götürücem ben, hayatta herşeyin zıttı oluyor demek ki, ben onun yerinde olmak isterdim.
        Götür psikoloğa götür... Götür de bol bol pohpohlayıp, doldurup geri göndersin... O hayali mutlulukla da bir zaman idare eder

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: siyahın_matemi View Post

Götür psikoloğa götür... Götür de bol bol pohpohlayıp, doldurup geri göndersin... O hayali mutlulukla da bir zaman idare eder
          senin içmen lazım dostum, kendinden geçene kadar, valla hayali falan ben mutluyum kısa süredir ama kız arkadasım beni terketcek yakında kesin.. gene kıskanclık krizlerine başladı, sen bir dene benim halimi düşün.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Amerikan_ JOG View Post
            senin içmen lazım dostum, kendinden geçene kadar, valla hayali falan ben mutluyum kısa süredir ama kız arkadasım beni terketcek yakında kesin.. gene kıskanclık krizlerine başladı, sen bir dene benim halimi düşün.
            Ayrılırsın ömür boyu yalnız kalmazsın, onun acısı diner başka bir kızı tanırsın, senden hoşlanır yeniden başlarsın... Ben bu duyguyu hiç yaşamıycam İçmek de çare değil, 2 saat güzelleş sonra yine gerçeklerle ayıl...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: siyahın_matemi View Post
              Ayrılırsın ömür boyu yalnız kalmazsın, onun acısı diner başka bir kızı tanırsın, senden hoşlanır yeniden başlarsın... Ben bu duyguyu hiç yaşamıycam İçmek de çare değil, 2 saat güzelleş sonra yine gerçeklerle ayıl...
              o kadar çirkinsen, orduya gir diyeceğim, (umarım anlarsın erkek esprisidir.) ama oda duygusal ve maddi açıdan seni yıpratabilir, bence sen çok duygusal bir adamsın,
              tek çirkin adam sen değilsin, bizim klübe her gece ne tipte adamlar gelip, kızlarla masadan kalkıyor görsen ama neyse.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: tükenmez
                siyahın_matemi , sende bir hastalık mı var ? Mesela benim dış görünüşüm de bir kusur var ameliyat olmam gerekiyor yinede hiçbir zaman kendimi çirkin görmedim hatta lisedeyken bir hocamız sınıfta güzellik yarışması yaptı, 17 oyla sınıfın en çirkini seçildim. :RpS_tongue: O gün çok gücüme gitmişti bu olay, ağlamıştım..Anlayacağın karşında tescilli çirkin bulunuyor. :RpS_cool:
                Bir arkadaşımda da vitiligo hastalığı var bir kere bile dış görünüşünden yakındığını duymadım. Demek ki senin durumun da ayrı bir rahatsızlık.
                Bayanların tutarsız davrandığını, inandıkları şeylerden 360 derece dönüşle döndüklerini söylemek rahatsızlıksa, ve bunları yüzlerine çarpmak hastalıksa ben hastayım kardeşim... İlerde beni daha iyi anlayacaksın, hiçbir kız senin kabul etmediği gün kendini sorgulamaya başlayacaksın. "Neden?" diyerek....

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: janedoe
                  yaf okuyamadım yazılanları
                  ama yakışıklı erkek yoktur çekici erkek vardır
                  genelde p.. olanlar ortamdaki tüm fıstıkları kendilerine hayran bırakırlar
                  bu kızlar akıllanmaaaaz
                  O p.... lerin tipi de tip oluyor ama... Çirkine bakacak hallleri yoktu o kızların...

Yorum

• Bu yaşımı soranlara sinir oluyorum Bluğ çağında sivilce patlatan ergen sendromu falan mı sanıyorsunuz, her çirkinlik kavramı üzerine konuşanı? 29 yaşındayım!
                    Last edited by siyahın_matemi; 08-04-2011, 09:25 PM.

Yorum

• İşin bir de güzel yanından bak.
                      Günaha girmiyorsun işte. Hani eğer inanıyorsan. En kalıcı güzellik 60-70 yıl, hadi bilemedin 100. Öbür tarafta bol bol huriyi götürürsün

Yorum

• yakışıklı ama şapşal, çirkin ama zeki, iyi ama çirkin, kötü ama yakışıklı: dünyanın kanunu. eğer ikisi bir arada olan varsa onuda bi cadı kız kapar zaten

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: corpse bride View Post
                          yakışıklı ama şapşal, çirkin ama zeki, iyi ama çirkin, kötü ama yakışıklı: dünyanın kanunu. eğer ikisi bir arada olan varsa onuda bi cadı kız kapar zaten
                          Çirkin ama zengin, saf ama yakışıklı, zalim ama yakışıklı... deyip seçerler... Mantık dünyasının kanunu....

Yorum

• matem ne oldu sustun kaldın gibime geliyor cıx cıx cıx yakıştımı şimdi bu sana

Yorum

• konuşmayacamm

Yorum

İşleniyor...
                              X