Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yakışıklı Erkek ve Çirkin Erkek

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: siyahın_matemi View Post

Tekrar ediyorum, kadınların sahip olamayacağı erkek yoktur; onlar istesin zenginini de, yakışıklısını da bulur... Ne de olsa biz erkekler onlara muhtacız....

dostum böyle düşündüğün sürece acı çekmeye ve yalnız kalmaya mecbursun.bu dilenci zihniyetini bir an önce bırakmalısın hiç kimseye ve hiç bir şeye muhtaç değilsin.benimde sevgilim yok ama ben bunun eksikliğini hiç hissetmiyorum kafamada takmıyorum sen bir kere takıntı haline getirmişsin bütün zamanını ve enerjini bu takıntı tüketiyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: crusader2 View Post
      Zaten buraya sadece içindekileri boşaltmak için yazıyor. Zamanında kendini sevmiş, güvenmiş ama yine reddedilmiş. Kadınlar para ve yakışıklılığa baktığı sürece onun kendisini sevmesinin hiçbir faydası olmayacağını düşünüyor.

İyi analiz....
      Sözcüm ol sen, düşüncelerimi biliyorsun....

Yorum

Çok yanlış yoldasın. Takmışsın kafayı , sanki siyah beyaz nefret dünyasında yaşıyorsun arkadaşım. Kadınlar da bahanen olmuş.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: maviyesil View Post
          Çok yanlış yoldasın. Takmışsın kafayı , sanki siyah beyaz nefret dünyasında yaşıyorsun arkadaşım. Kadınlar da bahanen olmuş.
          Doğru yol nedir? Bayanların beğeni anlayışlarını bir de kendi yüzlerine vurarak ifade ettim. Kendilerinin bildiği, ama söylemediği birşeydi... Ben bunu deşifre ettim... Bunun en bariz, somut örneği de benim...

Yorum

Bayanların bir kısmı tarza bakıyor, Bir kısmı tipine, bir kısmı cebine, bir kısmı zekasına , vs. vs. Sadece yakışıklı diye bir erkekle birlikte olanların sayısı çok az.

Yorum

Deşifre ettiğin bir şey yok ki , aşırı genellemelere boğmuşsun kendini. Biraz da paranoyaya benzemiş böyle düşünmen. Kendine boşuna yazık ediyorsun.

Yorum

Mantikli. Ama yeni gordugunuz biri hakkinda yapabileceginiz tek yorum gorunusuyle ilgilidir. Ama en iyisi yorum yapmamak
                Senin de icinde neler varmis be matem
                I've found a reason for me to change who I used to be.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hatice95 View Post
                  Mantikli. Ama yeni gordugunuz biri hakkinda yapabileceginiz tek yorum gorunusuyle ilgilidir. Ama en iyisi yorum yapmamak
                  Senin de icinde neler varmis be matem
                  Görünüş önemlidir tabi, ama binbir çeşit karakterde erkek ve bayan var. Karşınızda çok yakışıklı bir insan bile olsa altında spor hemde basket ayakkabısı olan , üstüne ispanyol paça kumaş pantolon giymiş ve üstüne spor bir thisort giyip onuda pantolonu içine sokmuş siyah kemerine bulduğu tüm anahtarları ve cep telefonunu takmış saçları ortadan limon sürülerek ayrılmış biri ilginizi çekmez. Bu aşırı bir örnek biliyorum ama ifade etmek istediğim tam olarak ne kadar yakışıklı olursan ol tarz da önemli diğer faktörlerde.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: maviyesil View Post
                    Deşifre ettiğin bir şey yok ki , aşırı genellemelere boğmuşsun kendini. Biraz da paranoyaya benzemiş böyle düşünmen. Kendine boşuna yazık ediyorsun.

Genellemelerim, kadınların beğenilerinin ürünleridir... Kadınlar ya dış görünüşe, ya da paraya bakarlar. Bu genelleme klasiktir, ama dünyanın sonuna kadar geçerli kalacaktır...

Yorum

Genellemelerim, kadınların beğenilerinin ürünleridir... Kadınlar ya dış görünüşe, ya da paraya bakarlar. Bu genelleme klasiktir, ama dünyanın sonuna kadar geçerli kalacaktır...
                      off ya sana söylenicek birşey yok... karşı cinsi ne kadar aşağılıyorsun.. yazık sana...
                      cennete gidicem çünkü cehennemi burada yaşadım

Yorum

Konu bilinmeyenli denklem gibi. Aslında açacak olursak yakışıklı , çirkin, paralı, parasız, karizma,rüküş, ılımlı , maço vs. Bayanlar gibi bizlerde farklı tarzlardan hoşlanıyoruz , bu hayatın kanunu . sadece bazen insanlar kendi tarzlarından hoşlananlarla uygun zaman ve uygun yerlerde karşılaşmadığı için birbirlerine yaklaşamıyor.

Yorum

Kafayı yakışıklı/çirkin olmakla bozmuşsun dostum yahu, nasıl bir komplekstir bu...

Bak, çor çocuk çağlarını bir tarafa atarsan, belli bir düzeye gelmişi ve hayata gerçek tarafından bakan insanlar, karşısındakinin güzel veya çirkin olmasından ziyade, kültür ve entelektüel birikimlerine bakarlar. Güzellik olarak değil, kafa yapısı olarak uyuşanlar anlaşabilir. Bu yakışıklı olmak takıntısı lise sıralarında kaldı...

Fakat sendeki bu kompleks anlaşılır gibi değil. Mütemadiyen bu konudan bahsediyorsun. Biraz rahat ol. İşin gücün diğer erkeklerle kendini mukayese edip kompleks yapmak. Sen hayatta başarılı ve güçlü bir insan olmaya yoğunlaştır kendini, gerisi gelir merak etme...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ++++++
                            Dikkat çekmek için açılan konulara devam )))
                            Dikkat çekince ne kazanacağım? Cebime para mı koyacaklar ? Forumdaki bayanların gözünde yakışıklı bir erkek mi olacam? Söyler misin dikkat çekince ne kazancam?

Yorum

O çirkinler halleri vakitleri iyi, sevgilisine güzel bir hayatı sunabilecek kadar geniş imkanlara sahip adamdır da o yüzden... Tekrar ediyorum, kadınların sahip olamayacağı erkek yoktur; onlar istesin zenginini de, yakışıklısını da bulur... Ne de olsa biz erkekler onlara muhtacız....
                              çoğulukla katılıyorum bu yoruma.sonuçta çevrenin etkileri yatsınamaz.kişinin yetiştiği çevre erkek avcısı haline getirmiş olabilir bu tip kadınları..
                              Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Robin
                                bayanların paraya yada görünüşe falan bakması başıbaşına tabir olarak anlamı olmayan takıntıdan ibarettir.görünüş çok göreceli bir algı olmakla birlikte insan beyni herşeyi gözüyle baktığı gibi görmez ,yani bir kamera gibi değildir , sizin bu düşünce şeklinizle bile kendinizi yalanladığınızı farketmenizi isterinm
                                Ayşe' ye, Fatma' ya, Esra' ya göre değişiklik göstermiyor bir erkeğin tipi! Ayşe yakışıklı bulmuşsa bir erkeği; Fatma da, Esra da yakışıklı bulur. Çünkü bayanlar çirkin olanı seçecek kadar akıllarını peynir ekmekle yememişlerdir... Buyur denemesi bedava, varsa kız arkadaşların onlarla birlikte sokakta yürürken fikirlerini sor, bakalım hangisini yakışıklı bir adama "çirkin" diyecek. Nasıl ki Jhonny Deep i sorduğunuzda dünya üzerindeki bütün bayanlar yakışıklı diyor, sokaktaki erkekler arasından yakışıklı bulduklarını hepsi de yakışıklı bulur. Bu işin görecesi, derecesi olmaz....

Yorum

İşleniyor...
                                X